شاهزاده هری خاطرات شخصی خود را درباره زندگی سلطنتی منتشر خواهد کرد

[ad_1]

آیا شما دوست ندارید که در مورد مراحل زندگی سلطنتی اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خب ، به زودی می توانید همانطور که شاهزاده هری تأیید کرده است که قرار است خاطرات خود را بنویسد ، به دلیل انتشار با غول انتشارات Penguin Random House ، و درآمد حاصل از آن به خیریه می رسد.

این کتاب در اواخر سال 2022 وارد بازار می شود ، بنابراین کمی منتظر می ماند ، اما هری قول می دهد “بالا و پایین” ها را ثبت کند بنابراین ارزش آن را خواهد داشت.

او همچنین قول داده است که “نه به عنوان شهریاری که من متولد شدم ، بلکه به عنوان مردی که من تبدیل شده ام” بنویسد.

“ما هیچ گزینه ای نداشتیم”: شاهزاده هری در گفتار خروج احساسی رکورد مستقیم را ثبت می کند

وی گفت: “من در طول سالها کلاههای زیادی به معنای واقعی و معنایی کلاه گذاشته ام و امید من این است که در بیان داستانم – پستی و بلندی ها ، اشتباهات ، درسهایی که آموخته ام – بتوانم کمک کنم نشان دهم مهم نیست هر کجا من مشتاقانه از فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که در طول زندگی ام تاکنون آموخته ام بسیار سپاسگزارم و مردم را برای خواندن یک شرح دست اول از زندگی من هیجان زده می کنم دقیق و کاملاً راستگو. “

بی بی سی گفته است که هری قبل از اعلامیه با خانواده اش به طور خصوصی درباره این کتاب صحبت کرده است ، هرچند سخنگوی وی اظهار داشت که او برای ادامه کار نیازی به اجازه کاخ باکینگهام ندارد.

این دلیل تعجب آور است که Meghan Markle و پسر شاهزاده هری ، Archie ، شاهزاده مانند پسر عموهایش نیستند

پنگوئن گفته است که این کتاب “صمیمی” زندگی “او را از دوران کودکی تا به امروز در معرض دید عموم قرار خواهد داد ، از جمله فداکاری وی در خدمت ، وظیفه نظامی که دو بار او را به جبهه های جنگ افغانستان برده و شادی ای که در آن پیدا کرده است” شوهر و پدر بودن “، و اضافه كرد كه” پرنس هری پرتره ای صادقانه و فریبنده شخصی ارائه می دهد ، كه به خوانندگان نشان می دهد پشت هر آنچه كه تصور می كنند می دانند یك داستان انسانی الهام بخش ، شجاعانه و روح بخشی است. “

این یک لحظه تاریخی است ، زیرا قبلاً هیچ شخص سلطنتی ارشد چنین گزارش شخصی نداده است و متأسفانه ممکن است با واکنش خاصی مواجه شود.

گفته می شود منبع نزدیک به پرنس چارلز به تلگراف گفته است که “احتمالاً” سال آینده “هنگامی که این خاطرات منتشر می شود” به سوالات پاسخ داده خواهد شد.

این فضا را تماشا کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>