شریل برای سلامتی روان خود ، چه چیزی باعث می شود احساس خوشبختی کند و یک سال از رسانه های اجتماعی خود بگذرد.

[ad_1]

“من یاد می گیرم که می توانم بدون کسی کاملا خوب باشم ، فقط خودم. چریل ، که بعد از یک سال استراحت در شبکه های اجتماعی برای وقت گذراندن برای حضور در کنار پسر 4 ساله اش ، بیار ، که با لیام پین مشترک است ، بازگشت ، گفت: “من می آموزم که فقط با خودم خوشحال باشم.” یک روز قبل از مصاحبه ما ، دختران سابق آلودسینگر برای اولین بار در بیش از یک سال در اینستاگرام ارسال کردند ، “ما همه ** آزمایش کردیم لس Geordie مورد علاقه ما.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

GLAMOR یکی از معدود افرادی بود که با نماد 37 ساله در هتل انحصاری Corinthia لندن برای آخرین قسمت از تماشاگران تماشاچی دریافت کرد اعلامیه من برای زندگی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چریل – که این روزها فقط با نام کوچک خود شناخته می شود ، مانند ستاره-وات – سفیر نام تجاری جدید Feel ، یک شرکت مبتدی و بهداشتی و تغذیه ای است که مکمل هایی تولید می کند که از همه چیز از مولتی ویتامین های روزانه گرفته تا ارتقا care مراقبت های مفصلی تهیه می کنند ، تغذیه پوست و خواب آرام چرلی می گوید: “من می خواهم اطمینان حاصل كنم كه بدن من دارای انرژی و مواد مغذی مورد نیاز است ، به ویژه با چنین شیوه زندگی شلوغی كه مادرانه و حرفه من را بازی می كند.”

اما شریل – که به خاطر فداکاری در سلامتی و سلامتی مشهور است – نه تنها چهره (زیبا) این برند است ، بلکه یک شریک تجاری با صاحبان سهام نیز است.
به طرز باورنکردنی ذوقی و جذابیت مانند همیشه ، دائماً عذرخواهی برای سر و صدای بیرون که فیلمبرداری ما را قطع می کند (نه حیوان خانگی مقصر شما!) چریل هنوز هم دارای همان فاکتورهای ahem ، X است که او در هتل کورینتیا به همه سوئیت ها و عروسک های کوچک و فوق العاده سر می زند. پوست درخشان. ما در مورد همه چیز از نحوه مراقبه او برای یک ساعت چت می کنیم – بله یک ساعت! – یک روز ، چگونگی استفاده از وقت از رسانه های اجتماعی بر سلامتی او ، عشق او به مژه ساختگی تأثیر گذاشته است ، چیزی که او بیشتر مشتاقانه منتظر ارسال این بیماری همه گیر در مورد نحوه پرورش فرزندش است – بزرگترین دستاورد او – برای مبارزه با تبعیض جنسی.

به تو چریل …

پیوند ویدئویی را اینجا وارد کنید

مانترا روزانه شما چیست؟

شریل: سرود روزانه من این است ، من در آرامش هستم ، خوشحالم ، حالم خوب است.

تقویت کننده خلق و خوی فوری شما چیست؟

شریل:
تقویت کننده فوری خلق و خوی من قهوه است!

بعد از همه گیری بیشتر منتظر چه چیزی هستید؟

شریل: من بیشتر منتظر آغوش گرفتن هستم. آغوش بی گناه ، آغوش فراوان. و فقط اینکه هر زمان که بخواهید می توانید در اختیار دوستان و خانواده خود باشید.

بهترین چیزی که در این سال گذشته آموخته اید چیست؟

شریل: بهترین چیزی که در یک سال گذشته آموخته ام این است که از شبکه های اجتماعی فاصله گرفته ام ، واقعاً برای ذهن شما بسیار سالم است.

چریل در مورد اضطراب فلج کننده و ترول آنلاین خود صحبت کرده است – و ما به خاطر آن سلام می کنیم

چه چیزی باعث می شود احساس شور کنید؟

شریل: آنچه باعث می شود احساس اشتیاق کنم کمک به دیگران است بسیار پرشور

هک سلامت سالم شما چیست؟

شریل: هک سلامتی من به طور مداوم مکمل است [with Feel] روزانه. سازگاری کلمه کلیدی است.


بدون چه کسی یا چه چیزی نمی توانید زندگی کنید؟

شریل: من بدون چه کسی یا چه چیزی زندگی نمی کنم؟ من یاد می گیرم که می توانم بدون کسی کاملاً خوب باشم ، فقط خودم. من یاد می گیرم که فقط با خودم خوشحال باشم.

GLAMOR برای شما چه معنی دارد؟

شریل: زرق و برق برای من چه معنی دارد؟ پر زرق و برق ترین و زیبا ترین افراد ، اصالتاً خودشان هستند. این همیشه در مورد آرایش مو و یا لباس نیست. این در مورد این است که شما زیبایی خود هستید.

چه موقع بیشتر احساس زرق و برق می کنید؟

چه موقع بیشتر احساس زرق و برق می کنم؟ من ، شخصا؟ دوست دارم لباس بپوشم! [laughs] من مدل مو و مژه تقلبی را دوست دارم! هکتار وقتی چیز راحت و آرایش موی زیبایی داشته باشم ، بیشترین جذابیت را احساس می کنم و بله ، من یک مژه تقلبی را دوست دارم. من قصد ندارم دروغ بگویم

برای مشاوره به چه کسی مراجعه می کنید؟

شریل: برای مشاوره به چه کسی مراجعه می کنم؟ من یاد می گیرم که برای مشاوره به خودم متوسل شوم. همه اینها در جریان است.

بزرگترین دستاورد شما در کل زندگی چیست؟

شریل: بزرگترین موفقیت من در کل زندگی مادر شدن است.

“شریل به معنای واقعی کلمه بهترین فردی است که می تواند با او والدین شود”: لیام پین در حالی که BAFTAs 2021 را آغاز می کند در مورد بهداشت روان و والدین صحبت می کند

چگونه با شکست مقابله می کنید؟

شریل: من با یادگیری ، از هر اشتباهی که کردم ، با شکست مقابله می کنم.

بهترین روش برای کف زدن در برابر زن ستیزی چیست؟

شریل: بهترین راه برای دست زدن به زن ستیزی تربیت مردی است که همه ، زن و مرد را به یک اندازه ببیند و آن را در دنیا بکشد ، در آن طرز فکر. به هر حال در این روزگار.

در حال حاضر برترین آهنگ شما در لیست پخش چیست؟

شریل: آهنگ مورد علاقه من در آن لحظه؟ آهنگ مورد علاقه من در آن لحظه جسی ور است ، به خاطر بسپار کجا هستی.

چه کتابی بود که زندگی شما را تغییر داد؟

شریل: اوه ، حالا شما س askingال می کنید. کتابی که زندگی من را تغییر داد ، دولورس کانن ، زمین جدید است.

عجیب ترین کاری که شما به نام سلامتی انجام می دهید چیست؟

عجیب ترین کاری که به نام سلامتی انجام می دهم این است که گاهی بیش از یک ساعت مراقبه می کنم.

و سرانجام ، می خواهید میراث شما چیست؟

شریل: من می خواهم میراث من این باشد که در دنیا به اندازه کافی کار کردم تا بتوانم به دیگران کمک کنم.
و این Glamifesto من برای زندگی است!

لورا ویتمور در مورد چگونگی مدیریت سلامت روانی خود ، احساساتی که باعث می شود احساس پر زرق و برق داشته و اهمیت صحبت در مورد پول

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>