شلوار جین پا گسترده زارا صورتی که ویروسی می شود در TikTok

[ad_1]

زارا می داند که چگونه یک محصول ویروسی را به بازار عرضه کند. آن شلوار جین صورتی گرم را به یاد دارید که کیت میدلتون پوشید و متعاقباً در سطح جهانی فروخته شد؟ آنها برای بهار 2021 بازگشته اند اما با چرخش تایید شده توسط TikTok.

شلوار جین تمام طول پا 29.99 پوندی زارا تکرار مدرن پوست های صورتی رنگ قابل اعتماد کیت است ، اما این کفش ها از یک پا گسترده برخوردار هستند ، که تقریبا تنها سبکی است که در این فصل دیده می شود. همانطور که دهه 90 همچنان بر TikTok تسلط دارد ، تعجب آور نیست که آنها در سراسر پلت فرم رسانه های اجتماعی ویروسی شده اند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این بهار پر از رنگ های روشن ، چاپها و بیانیه های جسورانه ای خواهد بود ، که پس از یک سال حبس کردن در داخل دویدن های سیاه و سفید خاکستری و سیاه بسیار مورد نیاز است ، بنابراین ما این دست شلوار جین را با آغوش باز آغوش می گیریم.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این شلوار جین شامل سه دسته اصلی برای یک قطعه اصلی برای بهار 2021 است: آنها پا گسترده ، روشن و همه کاره هستند. آنها همچنین بخشی از طرح Join Life هستند. فیبر آنها از چوب – عمدتا اکالیپتوس – که در جنگل هایی با مدیریت پایدارتر و تضمین بازسازی جنگل رشد می کند ، به دست می آید. این ماده در مدار بسته ای تولید می شود که از آب و بیش از 99٪ مواد شیمیایی استفاده مجدد می کند و توسط Ecolabel EU تأیید شده است و آنها را به یک انتخاب پایدارتر تبدیل می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یکی از نکات جالب در مورد این فصل آینده این است که جفت شدن یک رنگ پررنگ و بلوک با الگوها از جدول دور نیست. این بهار نیست که از انتخاب مد شما ترسیده باشد و این شلوار جین مکانی عالی برای شروع است. اگر از رنگهای جسورانه عصبی هستید ، این کار را با یک سه راهی ساده سیاه یا سفید شروع کنید و سپس به تدریج اضافه کردن بافت و چاپ بیشتر را شروع کنید.

رسمی است: این بهترین شلوار جین برای خرید زنان است که برای همیشه ماندگار است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شلوار جین رنگی هر لباسی را بالا می برد ، بلافاصله آنچه را که ظاهری خسته کننده به وجود می آورد ، مستقیماً از Pinterest تبدیل می کند. شما را به زارا می رسانیم؟

ما هزاران شلوار جین کمر بلند را جستجو کرده ایم – در اینجا ویرایش 25 جفت برتر ارائه شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>