شلوار چاپ گورخر: 17 جفت شلوار چاپ زنانه گورخر

[ad_1]

اکنون چاپ پلنگ یک است باحسن نیت پرما گرایش (و به همان اندازه خواهرزاده دو ساله شما در مادربزرگ شیک شما دیده می شود) مجموعه سبک چشم نواز چاپ جدید حیوانات هستند. بنابراین آنها برای چه وحشی هستند ، rn؟

این یک سرنخ است: آن سیاه و سفید و راه راه است و آخرین لحظه مد آن تقریباً Y2k است … فهمیدید ، گورخر الگویی است که باعث می شود چشمهایمان مبهم شود اما کمد لباسهایمان تیز به نظر می رسد.

آخرین موزه مد؟ الهام خود را از مادربزرگ فلوریدا و همسران دو قطعه * لوکس * خود بگیرید

اگر آماده خرید نوار تک رنگ هستید ، آن را روی همه چیز ، از بیکینی های چاپ گورخر ، بلوز ، لباس و کت پیدا خواهید کرد … اما روندی که باعث می شود همه لباس ها در حال حاضر ظاهر شود؟ شلوار چاپ گورخر.

با وجود شهرت وحشی خود ، شلوارهای چاپ گورخر در واقع ساده ترین قطعه برای مدل دادن است. همیشه. این بدان معناست که در حالی که آنها در حال حاضر بسیار عالی به نظر می رسند ، آنها اصلی هستند که هرگز نباید از آنها خسته شوید (پایداری را در نظر داشته باشید.) آنها با یک تی شرت سفید ساده و مربیان سفید جعبه ای آرام (یا مشکی) اما اگر کفش پاشنه دار ، تاپ مخزن و برخی از جواهرات بی نظیر را اضافه کنید ، برای یک شب بیرون رفتن نیز به اندازه کافی جذاب است.

پالت رنگ تک رنگ کار با گورخر را بسیار آسان می کند. اگر مراقب لباس پوشیدن با چنین چاپ جسورانه ای هستید ، فقط سیاه یا سفید بیشتری اضافه کنید. سیاه و سفید نیز دوستانه های طبیعی با صورتی ، آهک و سایه های خنثی است. ما همچنین برخی از قطعات چاپ گورخر رنگارنگ را پیدا کرده ایم که می توانید ساعت ها با یک ظاهر طراحی شده سرگرم کننده لذت ببرید. فقط کافی است صدای آنها را در بقیه لباس های خود تکرار کنید تا یک * عوضی * منسجم و یک ظاهر طراحی شود.

پیروی از ‘روندهای پرما’ شیوه ای پنهان است که مدل ست * همیشه * مد روز به نظر می رسد – در اینجا یکی از موارد قابل استفاده است

برخی از قطعات مورد علاقه ما از ASOS هستند ، مانند شلوار جین اصلاح شده Vintage آنها و شراره های تافی رنگ ، اما ما همچنین به دنبال شلوار چسبان چاپ گورخر به عنوان راهی برای بالا بردن تجهیزات ورزشی هستیم. Marks & Spencer نسخه کمر بلندی دارد و The Upside با کشش چهار طرفه جفت می شود. اگر بودجه شما نیز به یک نسخه طراح محدود می شود ، مارک فرقه ای Khaite آمریکا یک شلوار جلو و روکش دار به رنگ متالیک طلایی دارد و جفت ابریشم Halpern همان چیزی است که برای نوشیدنی های جمعه شب مورد استفاده قرار می گیرد و اکنون دوباره به یک چیز تبدیل شده است.

برای اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>