شلوار گریس کارین در مد آمازون ویروسی می شود

[ad_1]

آمازون معمولاً فروشگاه اینترنتی ما برای خرید DIY است ، اما ارائه دهنده مد و زیبایی آن – از جمله طیف گسترده ای از خریدهای پایدار – در واقع به طور جدی چشمگیر است.

در حالی که اکثر ما به ASOS مراجعه می کنیم تا خریدهای محبوب و متداول را دنبال کنیم ، آمازون مد در واقع گزینه های زیادی دارد که ثابت می کند محبوبیت آنها به همین اندازه است. از شلوار استرچ مخصوص بدنسازی که در سراسر شبکه های اجتماعی پخش می شود تا همکاری با جالبترین تأثیرگذارهایی مانند We Are Twinset ، آمازون مد گنجینه ای از مارک ها و خریدهای شناخته نشده است.

M&S به تازگی مجموعه لباس تابستانی خود را با Ghost کنار گذاشته و شما هر یک را می خواهید

باورتون نمیشه؟ یک جفت شلوار پس از جمع آوری بیش از 1000 بررسی پنج ستاره در وب سایت ، از قفسه های (مجازی) در حال پرواز است.

به نظر می رسد که مداد کمر بلند زنانه GRACE KARIN پاپیون بسته بند شلوار بلند و گاه به گاه به دلیل تناسب اندام متناسب و چاپلوسانه مورد پسند شما قرار گرفته است. با اندازه های مختلف از S تا XXL در بیش از 30 رنگ ، این شلوار 21.99 پوندی بخاطر اندازه های گسترده و گزینه های رنگی مورد ستایش قرار گرفته است.


الان بخرش

آنها با طراحی کمر بالا ، بند انتظار کش دار (yaaaas) ، کمربند قابل جابجایی و دو جیب باز ارائه می شوند.

هر قطعه از همکاری طراحان Rejina Pyo & Other Stories در این هفته آغاز می شود

طرفداران مد از میزان استفاده همه جانبه در کمد لباس خود تحت تأثیر قرار گرفته اند – شما می توانید آنها را با یک پیراهن ساده و پاشنه های مخصوص دفتر یا یک تی شرت و مربیان برای یک روز در میخانه تیم کنید.

یکی از منتقدان تحت تأثیر گفت که او “ذره ذره این مورد را دوست دارد” و نوشت: “سبکی که به نظر می رسد ، با یک بلوز دوست داشتنی کاملاً سکسی متناسب است. من سایز 16 هستم بنابراین خیلی مطمئن نیستم که چه سایزی را باید سفارش دهم. اما من یک XL سفارش می دهم و این برای من عالی بود. همچنین به نوع 16 شما بستگی دارد؟ اگر سایز واقعی 16 هستید ، XL مناسب خواهد بود. در غیر این صورت ممکن است لازم باشد اندازه خود را بالاتر ببرید !! “. کاربر دیگری نوشت: “اینها شگفت انگیزند. این رنگ دوم من است.
راحت ، فرم مناسب اما نه تنگ ، در حالی که هنوز هم چاپلوس است. کمر بالا می توان لباس را به بالا یا پایین پوشاند. کاملا از jeggings تبدیل شده است. من سایز 10 انگلستان هستم و از 5 “8 و حتی یک رسانه کاملاً خجالتی هستم.

دیگر کاربران خیلی زود از متناسب بودن شلوار تعریف کردند: “این شلوار زیبا است – کاملاً مناسب است (من 5’3 هستم و نه خیلی بلند) ، در طیف وسیعی از رنگها موجود است و کمان مچ پا آن است مزه کیک! حالا می دانم که آنها خیلی خوب متناسب هستند ، من قصد دارم حداقل در دو یا سه رنگ دیگر بخرم. هنوز ایده ای برای شستشو ندارم ، هرچند تصور می کنم که آنها خوب شوند. قطعاً توصیه می شود! “یکی نوشت.

یکی از کاربران گفت که برای خرید آنلاین محتاط است اما شلوار تحت تأثیر جدی او قرار گرفته است و افزود: “من همیشه در مورد خرید لباس آنلاین بدبین هستم اما به بهترین چیزها سفارش دادم … باید بگویم که آنها دوست داشتنی هستند. مناسب و مناسب احساس راحتی نمی کنید و ارزان به نظر نمی رسید. واقعاً راحت است و می تواند آنها را به بالا یا پایین بپوشاند. فقط کافی است قفل تمام شود تا اکنون بتوانم آنها را بپوشم.

به نظر می رسد این یک قطعه کاملا مقرون به صرفه و همه کاره است که به کمد لباس فصل جدید شما اضافه می شود.

الان بخرش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>