شمع مورد علاقه جنیفر آنیستون: شمع گل رز Byredo Burning

[ad_1]

ما از مدل موهای او الهام می گیریم و اسرار زیبایی او را با دقت نظامی تکرار می کنیم. اکنون؟ جنیفر آنیستون در مصاحبه با مجله People شمع معطر مورد علاقه خود را نشان داده است ، بنابراین ما همچنین از او فضای داخلی را می گیریم. “کسی که نمی کند آیا می خواهید خانه آنها بوی Jen-An بدهد؟ بله: جنیفر آنیستون همیشه موزیم در همه زمینه های زندگی است ، بخصوص با یک دیدار دوستانه قریب الوقوع.


در این مصاحبه ، وی دلیل اینكه بوی نامطبوع لعنتی خانه اش 59 ing پوزدیده شمع گل رز Byredo را به حساب آورده است. این محصول پس از استقبال خوب به عنوان نسخه محدود ، اکنون یک محصول ثابت در مجموعه شمع های مارک عطر لوکس اروپا است.

وی گفت: “من چندین مورد از آنها را در سراسر خانه خودم – و پیش پرده های فیلمم دارم.” “مدتها بعد از اینکه شمع را خاموش کردم ، بوی رایحه در اطراف بیداد می کند و با ورود دوباره به اتاق ، زیبایی گل بسیار زیبایی دارد.”


اکنون بخرید: آزادی آن را بخرید: Selfridges اکنون آن را بخرید: آقای پورتر

این شمع برای خرید در اندازه های مختلف از لیبرتی لندن ، سلفریجس و آقای پوترر موجود است و با توجه به توضیحات محصول ، رایحه ای است که در “سمت تاریک گل سرخ” حلول می کند.

دیدار مجدد دوستان: ما فقط اولین نگاه اجمالی از آپارتمان مونیکا در پشت صحنه مجموعه را مشاهده کردیم

رایحه سنتی و یادآور گل رز مادربزرگ شما توسط نت هایی از چرم و جنگل های تیره – از انواع توس و آبنوس ، به طور دقیق ، مدرن شده است. نت های پایه بنفشه باعث خوش بو شدن رایحه می شوند.

شمع 240 گرمی مدت زمان سوزاندن آن 60 ساعت است (!) ، و شمع موم سفید در یک گلدان شیشه ای دهان دمیده شده قرار دارد که بی نظیر روی میز کنار تخت شما شیک به نظر می رسد. مسابقه بله؟

اکنون بخرید: آزادی آن را بخرید: Selfridges اکنون آن را بخرید: آقای پورتر

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

رازهای زیبایی و تندرستی جنیفر آنیستون فاش شد: از ماسک ملحفه ضد لک تا مکمل های قابل اعتماد کلاژن وی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>