شمع های بدن در حال حاضر ترند هستند؛ در اینجا ویرایش ما از شیک ترین و مکان های خرید آنها وجود دارد

[ad_1]

ما فکر نمی کردیم این امکان وجود داشته باشد ، اما وسواس ما در مورد همه چیز داخلی ، همراه با جشن گرفتن از شکل زن ، به اوج جدیدی رسیده است. گلدان های بدن Anissa Kermiche ممکن است این روند را آغاز کرده باشند – اما آنها رسماً * تا سال 2020 هستند. امسال ، اگر خوراکهای اینستاگرام ما چیزهای قابل قبولی باشد ، همه چیز در مورد شمع بدن.

شمع ها به اندازه یک حوله کرکی یا ظروف شیشه ای خوب به عنوان بخشی از هر خانه شیک تبدیل شده اند. به خصوص در ماه های سردتر ، تاریک تر (و نه به قفل شدن) ، روشن کردن یک شمع هنگام غروب باعث می شود که احساس آرامش و انسجام در هنگام قرار گرفتن در شب ایجاد کنید ، به خصوص اگر به دنبال رایحه ای باشید که عاشق آن هستید. اما آنها همچنین بهترین میز قهوه / بالین / آب نبات چشم حمام هستند – و هیچ کدام به اندازه ویرایش بهترین شمع های شکل بدن ، بسیار خوشمزه نیستند.

شیک ترین پرتاب ها و پتوهایی که برای باقیمانده زمستان و قفل کردن مناسب است

جستجوی سریع در Etsy نشان می دهد صدها از شمع های مختلف که شکل زنانه را جشن می گیرند. و بهترین قسمت؟ آنها دقیقاً مانند زنان واقعی در هر شکل ، اندازه و رنگ پوست وجود دارند. از بدن ملایم تا انحنا ، حتی بدن های باردار را به صورت موم جشن می گیرند تا با افتخار در خانه شما نمایش داده شود. و برای تغییر ، ورود به این روند داخلی بانک را خراب نمی کند – با شروع طرح ها از 3.50 پوند (!!) در Etsy ، این یک روش ارزان و سریع برای به روزرسانی سبک خانه شما است.

خواه به دنبال مجموعه ای از سه تخته برهنه باشید (اگر از ما سال کنید رویایی ترین هدیه خانه سازی) ، یک شمع با عطر اسطوخودوس آرام و یا یک طرح بزرگ (1.3 کیلوگرم به طور دقیق) ، ما ویرایشی از بهترین ها ایجاد کرده ایم شمع های بدن را بخرید. اگر از خیره شدن همیشه نگاه به زنان و بدن آنها خسته شده اید ، شامل چند تنه نر است. در هر صورت ، این یک روند داخلی است که نه تنها به طور جدی شیک است بلکه ما آن را به خاطر تسبیح آن دوست داریم همه بدن – زیرا واقعاً زمان آن فرا رسیده است.

ما بهترین تصاویر هنری دیواری را برای روشن کردن پس زمینه بزرگنمایی شما پیدا کرده ایم (همانطور که در حالت دکوراسیون خانه قفل هستیم)

پایین بیایید تا بهترین شمع های بدن را بخرید تا اکنون فضای داخلی خود را مرتفع کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>