شکاف سنی چه زمانی بزرگ است؟ آیا می توانیم همیشه یک دوست یابی را از نظر سن و سال اخلاقی کنیم؟

[ad_1]

در سال 2019 ، من به دلیل اخلاق و قدمت فاصله سنی با توییتر روبرو شدم. لئوناردو دی کاپریو در آن زمان موضوع ناامیدی من بود. او هنگامی که دوست دختر فعلی خود ، کامیلا مورون ، دوازده ساله بود ، ملاقات کرد (هرچند هیچ چیز نمی تواند نشان دهد که این رابطه جنسی در آن مرحله بوده است). نامزد سابق او آل پاچینو (دوست صمیمی لئو) این جفت را معرفی کرد. کامیلا اکنون 20 ساله است و لئو 46 ساله است – بله ، این یک رابطه حقوقی است ، اما برای من احساس وحشتناک بود. “مردان در اینترنت” مخالفت کردند ، و به من گفتند که من فقط تلخ هستم که دیگر آنقدر جوان نیستم که بتوانم کیف پول یک میلیونر را بخرم (یادداشت برای خواننده: من 26 ساله هستم) و سن رضایت در این کشور شانزده سال است ، بنابراین باید خوب باش

به همین دلیل است که ما باید جلوی ترجیح دختران را برای انتقال به بزرگسالی در انظار عمومی بگیریم و برای همیشه به داستان “دختر به زن” جنسیتی پایان دهیم

این یک موضوع مکالمه است که بارها و بارها مطرح می شود. فقط به دلیل قانونی بودن آن ، به معنای درست بودن آن است؟ نظافت از کجا متوقف می شود و روابط توافقی آغاز می شود؟ در 14 سالگی ، من به طور خلاصه با یک جوان 19 ساله “قرار” گذاشتم. این یک رابطه جنسی نبود و به همین دلیل به پایان رسید: من آماده نبودم ، و او مرا تحت فشار قرار می داد. من مردان مسن تری داشتم که به من می گفتند وقتی 18 ساله بودم با شمردن روزها مرا مورد حمله قرار می دهند. من دوستانی را دیدم که توسط دوستان مرد خانواده ها و معلمان خود مرتب شده بودند. اگر برای من هر بار که مردی در سن خردسالی به من نزدیک می شد ، یک پوند به من می دادند و با فهمیدن سنم می گفت که “بالغ” به نظر می رسم ، اکنون نیازی به کار ندارم. در 21 سالگی ، با چند جوان 30 ساله به ملاقات رفتم ، او به من گفت که “آنها را جوان دوست دارد”.

بنابراین ، این فقط در مورد افراد مشهور اتفاق نمی افتد – اما ، مثل همیشه ، زندگی افراد مشهور در مورد موضوعاتی که همه ما با آن روبرو هستیم (اگر نه براق تر ، نسخه های غنی تر) ، چراغ را روشن می کند. ما این را با خانواده کارداشیان دیده ایم ، وقتی تایگای 25 ساله در آن زمان با کایلی جنر 17 ساله دیدار می کرد. از طرف مقابل ، اسکات دیسیک 38 ساله در حال حاضر با آملیا گری هملین 20 ساله است. دوست دختر سابق وی ، سوفیا ریچی ، 18 ساله بود که آنها شروع به معاشرت کردند اما آنها چندین سال قبل از اینکه “از نظر قانونی” قابل اطلاع باشد ، یکدیگر را می شناختند ، زیرا او دوست صمیمی کایلی است.

ناتالی پورتمن در مورد “رابطه” خود با موبی ، که در خاطرات خود ادعا می کرد که آنها به طور خلاصه با او در سن 33 سالگی و 20 سالگی ادعا می کردند ، ناتالی سخنان بسیار متفاوتی در این باره داشت: “من از شنیدن این که او ویژگی زمان بسیار کوتاهی که من او را به عنوان دوست ملاقات می شناختم ، زیرا خاطرات من یک پیرمرد بسیار وحشتناک با من است “، وی همچنین تصریح کرد که در آن زمان 18 ساله بود ، نه 20 ساله.

همین هفته گذشته ، اینترنت با گفتگوهای Millie Bobby Brown و Hunter Echo کاملاً روشن شده بود ، زیرا هانتر 21 ساله ادعا کرد که او میلی 17 ساله را “مرتب” کرده است (که وی به شدت آن را انکار کرده است). به نظر من شواهد نشان می دهد که این یک مسئله جنسیتی است و در جنسیت غوطه ور است.

آزار و اذیت خیابانی می تواند جرم شناخته شود ، اما استراتژی جدید دولت * در واقع * برای زنان ، دختران و جنسیت های حاشیه ای چه معنایی دارد؟

حالا ، قبل از اینکه تیپ نه همه مردان برای من بیاید ، بگذارید برخی موارد را روشن کنم: البته نه همه مردان ، بلکه تعداد زیادی از آنها – و بله ، نمونه هایی از زنان نیز وجود دارد که چنین رفتاری را انجام می دهند ، اما این موارد نادر است. یک مطالعه نشان داد که 7٪ از زوج های متلاجم جنس همجنس گرا 10 سال فاصله سنی دارند و از این 7٪ ، زنان مسن تر در 1٪ این زوج ها هستند. من با زنان قرار ملاقات می گذارم و هرگز تجربه مشابهی با زنان فوق نداشته ام. و سرانجام ، بیشتر دوستان زن من داستان مشابهی دارند و همه ما در دوران نوجوانی از مردان بزرگسال توجه بی پایان داشتیم. مردان زندگی من تجربه مشابهی ندارند. زنان بزرگسال در دوران نوجوانی به صورت عاشقانه به آنها نزدیک نمی شدند.

تکذیب وقتی زنان می گویند این پدیده را ناخوشایند می دانند این است که ما اشتباه می کنیم زیرا قانونی است. اما بگذارید این را از کسانی که در آن اردوگاه هستند بپرسم: چه زمانی قانونمندی با اخلاق برابر بوده است ، یا حتی یک سنجش درست و غلط؟ در انگلستان ، تا سال 1841 ، 12 سال سن قانونی رضایت بود. تجاوز به زناشویی تا سال 1992 قانونی تلقی می شد. تنها در سال 1967 بود که همجنسگرایی در این کشور قانونی شد. تا سال 1928 طول کشید تا زنان از حقوق رای مشابه مردان برخوردار شوند. و فقط در هفته گذشته برخی اقدامات برای جرم انگاری آزار و اذیت خیابانی و آزار و اذیت جنسی NDA انجام شده است. وقتی نوبت به رضایت می رسد ، قانون به سختی چراغ درخشان اخلاق است.

اصل این مسئله و دلیل دشوار یافتن نقاط مشترک این است که فاصله سنی و همسریابی مورد به مورد است و یک طیف وجود دارد. من شخصاً هیچ مشکلی با یک همسر 40 ساله با یک 50 ساله نمی بینم. اما یک جوان 16 ساله با یک جوان 26 ساله قدمت دارد؟ این برای من چندان مناسب نیست ، زیرا فاصله بلوغ و تجارب زندگی بسیار زیاد است – فضای زیادی برای دستکاری و سو abuse استفاده باقی می گذارد و این س begال را ایجاد می کند: چرا نمی توانید شخصی را در سن خود پیدا کنید؟

چرا اسکات دیسیکس دنیا با نوجوانان به عنوان مردان الاغ بزرگ قدمت می گذارد؟ آیا زن ستیزی کلاسیک در این زمینه وجود دارد که زنان مسن تر از جذابیت کمتری برخوردار شوند و بنابراین برای “مدل های جوان تر” معامله شوند؟ یا زن ستیزی شوم تر است؟ آیا این زنان جوان شریک بهتری برای مردان بالغ بالغ هستند زیرا آنها هنوز ارزش خود را نمی دانند و تسلط آنها راحت تر است؟

اخلاق اخلاقی در مورد این مسئله مسئله ای پیچیده و خاکستری است زیرا یک همسر مسن همیشه غارتگر نیست ، و من مطمئن هستم که بیشتر روابط فاصله سنی کاملاً کارا و سالم هستند. اما آیا ما نمی توانیم از جوانان بزرگسال در زندگی خود محافظت کنیم ، اگر آنها می توانند آسیب پذیر باشند؟ زیرا این به صراحت این نیست که بگوییم مگر اینکه به ما بگویند مسئله ای وجود دارد ، ما باید مردم را تنها بگذاریم تا روابط خود را ادامه دهند.

در دوران نوجوانی به من گفتند که توجه مردان مسن را چاپلوس بدانم ، این بدان معناست که من از نظر سن بالغ هستم. من بسیاری از این وقایع را به عنوان سو or استفاده یا آراستگی تا بزرگسالی توصیف نمی کردم و در مواردی احساس ناخوشایندی می کردم ، مطمئناً هرگز آن را صدا نکردم و به کسی نگفتم. کاش کسی وارد عمل می شد و به من هشدار می داد که مردان مسن به دلیل بلوغ درخشان من علاقه ای به من ندارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>