شیطان از برنامه تلویزیونی پرادا می پوشد اخبار و به روزرسانی های جدید را مجدداً راه اندازی کنید

[ad_1]

به دنبال حماسه دوستان اتحاد و اخبار جدید ادویه دختران مجرد ، این هفته به نظر می رسد که ما احساس دلتنگی فیلم نمادین را داریم ، شیطان پرادا می پوشد.

پس از هیاهوی دیروز در مورد نیت ، شرور واقعی فیلم ، شایعات بیش از یک راه اندازی مجدد احتمالی تلویزیون به بیش از حد رسیده است.

آدریان گرنیه سرانجام اعتراف کرد که نیت شرور واقعی فیلم The Devil Wears Prada است ، بنابراین موافقید؟

در مصاحبه جدید با Entertainment Weekly ، نویسنده ، لورن وایزبرگر – که کتابی را که این فیلم براساس آن ساخته شده است – فاش کرد که در مورد فیلم نمادین 2006 برای راه اندازی مجدد نسخه برای یک مجموعه تلویزیونی یا دنباله صحبت های زیادی شده است. لطفا این اتفاق بیفتد

این صحنه حذف شده از Devil Wears Prada ذهن شما را به باد خواهد داد

علاقه مندان به کتاب می دانند که دوستانی که آرک نمسیس تبدیل شده اند ، اندی (آن هاتاوی) و امیلی (امیلی بلانت) ، برای راه اندازی انتشار خود ، که همان دنباله ای است که به طور بالقوه دنبال می شود ، با هم متحد شدند.

لورن در مورد راه اندازی مجدد احتمالی گفت: “گفتگوهای زیادی در این باره انجام شده است. من نمی گویم که این از حیطه احتمال خارج است.”

اما صبر کن خیلی تشنه نشوید. کارگردان فیلم ، دیوید فرانکل ، چندان مشتاق نیست.

این کسی است که در واقع برای بازی در نقش اندی در Devil Wears Prada (و آن هاتاوی در رده 9 بود!)

او گفت: “[The studio] درخواست نکرد [a sequel]. جلسه ای داشتیم که گفتیم “اگر دنباله ای وجود داشته باشد چه کاری می توانیم انجام دهیم؟” شاید احمقانه بود. ما احساس کردیم ، نه ، این داستان گفته شده است … لورن سرانجام 15 سال بعد کتاب دیگری نوشت.

“ما به یک نتیجه رسیدیم که فقط پیروی از شخصیت ها مثل هم نخواهد بود.”

اوه ، شما اذیت می کنید با شنیدن اطلاعات بیشتر ، شما را به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>