صدیق خان با زن ستیزی و مبارزه با تجاوز جنسی صحبت می کند

[ad_1]

هفته آخر تقریباً برای هر خانمی که می شناسم یک هفته کاملاً ناراحت کننده بوده است. مرگ دلخراش سارا اورارد باعث عصبانیت زنان در انگلیس شده است که احساس می کنند دولت های گذشته و فعلی خود ، پلیس و جامعه به طور کلی ، برای محافظت بهتر از زنان در هنگام راه رفتن در خیابان ها ، حمل و نقل عمومی ، در بارها و کلوپ های شبانه گشت بزنید.

و سپس ، وقتی صدای خود را برای گزارش یک جرم پیدا کردیم ، توسط سیستم نیز محافظت نمی شویم. هزاران هزار زن داستان های خود را در زندگی دائمی در ترس از قرار گرفتن در معرض رفتارهای نامناسب و خشونت آمیز از سوی مردان – از سوت کشیدن گرگ های ناخواسته ، نظرات جنسی در محل کار و حتی در محیط مدرسه ، برای لمس نامناسب در میله ها تا تجربیات جدی تر از پیگیری شبانه در خانه ، ساق پا ، حمله و تجاوز جنسی. این مسئله به قدری برای جامعه مردسالار بومی است که بررسی جرایم ONS اخیر در انگلیس و ولز نشان داده است که تقریباً یک چهارم زنان از سن 16 سالگی اقدام به حمله جنسی کرده اند ، در حالی که از هر 14 نفر یک نفر تجاوز جنسی یا اقدام به تجاوز جنسی را تجربه کرده است.

به این موارد اضافه شده ، سو misاستفاده ناخوشایند پلیس از زنان در مراسم سارا اورارد و اخبار این هفته مبنی بر اینکه زن ستیزی بالاخره توسط پلیس به عنوان یک جرم نفرت رفتار خواهد شد ، به نظر می رسد زمان مناسبی برای صحبت با مسئول نگهداری است مردم لندن ، صدیق خان ، شهردار ، در آستانه انتخابات شهردار در ماه مه مطمئن هستند که برای محافظت از زنان چه کارهایی باید انجام شود و چرا ، علیرغم سرمایه گذاری در حمایت از زنان ، تعداد ادعاهای تجاوز در لندن بین سال های 2019 و 15.3 افزایش یافته است. 2020 ، اما از هر 20 مورد فقط یک مورد منجر به اتهام پلیس می شود. تقریباً هر زنی که من می شناسم می ترسد شب ها به تنهایی در خیابان قدم بزند. این آمار به عنوان شخصی که وظیفه او حفظ امنیت مردم لندن است ، نمی تواند چیزی باشد که او به آن افتخار کند؟

“خوب ، اولاً ، من باید فروتنانه ای به عنوان یک مرد برای گفتن داشته باشم ، مهم نیست که چقدر همدل باشم ، من تجربه های زندگی شده مشابه شما را نداشته ام. من نمی توانم وانمود کنم که بخاطر خواندن سرمایه رکوردی که برای شما انجام داده ایم ، سیاستهایی که گرفته ایم ، برای اینکه احساس ترس نمی کنید ، تظاهر می کنم. این واقعیتی است که شما انجام می دهید ، همانطور که فقط بیان کردید. اینها [statistics] یک نگرانی مضاعف هستند. من حاضر نیستم بپذیرم که ما باید خوشحال باشیم که دلیل آن افزایش یافته است ، زیرا اعتماد به نفس بیشتر زنان در گزارش آن است. این یک توضیح تنبل برای افزایش شکایات تجاوز جنسی است. نظر من این است که اگر ادعاهای تجاوز جنسی در حال افزایش است ، دلیل آن افزایش تجاوز جنسی است. و ما باید برای رفع آن گام برداریم. ” مانند چه ، هر چند؟ وی افزود: “ما باید این واقعیت را مورد توجه قرار دهیم كه اغلب اوقات هنگامی كه زنی شجاع است كه شكایت از تجاوز جنسی را مطرح كند ، معمولاً آن را ادامه نخواهد داد زیرا از تاریخ اتهام تجاوز به عنف تا زمان رسیدگی به نتیجه گیری ، تقریباً دو سال طول می كشد. و به همین دلیل است که میزان فرسایش بسیار ضعیف است. من می ترسم با تعطیلی دادگاه ها در طی 10 سال گذشته و معضلات زیاد ناشی از COVID ، این امر بدتر شود. “

روز بعد از صحبت ما اعلام شد که زن ستیزی از پاییز امسال در قانون به عنوان یک جرم نفرت ثبت خواهد شد. آیا این به اندازه کافی پیش می رود؟ او می گوید: “من بیش از یک سال است که خواهان زن ستیزی هستم که یک جرم نفرت محسوب شود.” “نظر من ، و من این را به عنوان کسی که پنج سال شهردار است می گویم ، این است که ، مگر اینکه آن را ضبط کنید ، اقدامی برای اقدام واقعی علیه آن ندارید. بنابراین به عنوان مثال ، اگر کسی مرتکب تخلف شده باشد و دیدگاه زنان عاملی برای آن باشد ، این باید به مجازات طولانی تری منجر شود. اینها ویژگی های تشدید کننده ای است که باید توسط سیستم عدالت کیفری مورد توجه قرار گیرد. باید بپرسیم ، به عنوان مثال پلیس و سیستم عدالت کیفری چگونه به شکایات ارائه شده پاسخ می دهند؟ “

با آمدن انتخابات شهردار در 6 مه ، من تعجب می کنم که اگر پنج سال دیگر به او فرصت داده شود ، به طور متفاوتی چه کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که محکومیت تجاوز به عنف بالا می رود و همچنین زنان هنوز هم از آمدن خود راحت هستند؟ و همچنین این نرخ در واقع پایین می آید؟ “من از نزدیک با سیستم عدالت کیفری همکاری می کنم تا اطمینان حاصل کنم که نه تنها موفقیت در محکومیت را بهبود می بخشد ، بلکه برای اعتماد به نفس زنان نیز پیش می آید. از زمان شهردار شدن من با کلر واکسمن ، اولین کمیسر قربانیان لندن ، کار کردم. او کار بزرگی را انجام داده است که با سرویس همکاری CPS ، کار با دادگستری ، کار با قربانیان و گروه های شاهد برای اطمینان از اینکه ما به مسئله فرسایش رسیدگی می کنیم کار بزرگی انجام داده است. ما در تلاش هستیم تا دولت را تحت فشار قرار دهیم تا براساس برخی از این توصیه ها عمل کند. در این هفته ، من حمایت بیشتری را از گروه های قربانی و گروه های بازمانده اعلام کردم ، زیرا متوجه شده ایم که در واقع ، جایی که شاکی از گروه پشتیبانی می کند ، به احتمال زیاد به روند ادامه می دهد. در طی پنج سال ، ما از تالار شهرداری 62 میلیون پوند پشتیبانی اضافی اعلام کرده ایم زیرا این مشکل اغلب هنگام شکایت است ، احساس تنهایی ، انزوا می کنید و این یک محیط واقعا وحشتناک است. بنابراین ما باید اطمینان حاصل کنیم که زنان به روند عدالت ادامه می دهند. “


اما در مورد زن ستیزی “کوچکتر” مانند سوت کشیدن گرگ ها چه باید کرد – آیا باید این موارد را جرم دانست؟

این زن باورنکردنی بی وقفه در تلاش است تا به بازماندگان سو abuse استفاده خانگی در لندن کمک کند

وی گفت: “دشوار است که سوت گرگ را یک جرم کیفری بدانیم مگر اینکه تغییری در قانون ایجاد شود. ما باید قوانین را در مواردی که نیازی به انجام آن است تغییر دهیم ، اما همچنین رفتارهای عمومی را نیز تغییر دهیم. ” صدیق می گوید او “این نگرانی را دارد كه گفتگو بیش از حد در مورد محافظت از زنان باشد و در مورد پرداختن به رفتار مردان كافی نیست. بنابراین ، و من به عنوان کسی صحبت می کنم که باید در رفتار من و رفتار جنسیت من تأمل کند ، ما باید ببینیم که در مدارس ، در کافه ها چگونه رفتار می کنیم ، این که چگونه این تعدیات متجاوز به گیرنده چگونه این مرد نیست “

به عنوان یک مادر یک پسر ، من معتقدم که آموزش باید ابتدا از درون خانه انجام شود ، بلکه همچنین باید تمام موسسات در طول زندگی یک پسر – مدرسه ، باشگاه های جوانان و البته محل کار. آیا او موافق است؟ “ما باید از این فرصت استفاده کنیم تا همه چیز را بررسی کنیم ، مروری در مورد اینکه چگونه پسران ، به ویژه ، از پذیرش ، ابتدایی ، متوسطه ، و PHSE تحصیل می کنند. بسیاری از اینها پرورش است ، نه طبیعت. واقعاً مهم است که ما به آن رسیدگی کنیم. ما برای اطمینان از اینکه پسران رفتار خوب و قابل قبولی می دانند به الگوهای مثبتی نیاز داریم. ما مجبور شده ایم که به دختران بگوییم که نحوه لباس پوشیدن را تغییر دهند و آنها به دلیل رفتار مردان و مردان رفتار کنند. این به نوعی سرزنش غیرمستقیم قربانی است. ”

نمی دانم آیا او از تجربه شخصی خود به عنوان پدر ، از دو دختر بیست ساله صحبت می کند؟ آیا آنها داستان های خود را با او در میان گذاشته اند؟

“من چندین سال است که با دوستان دختر که این مکالمات را انجام داده ام. نه فقط دختران من ، و همسرم نیز هست. و این واقعاً مهم است که شما از نظر عاطفی باهوش باشید و گوش دهید. حرف نزن فقط گوش کن و برخی از داستانهایی را که زنان در رابطه با آنچه روزانه انجام می دهند بشنوید که تقریباً در آن ساخته شده است. هرچه بیشتر این داستانها را بگویید ، به مردان آموزش می دهید. ما باید این داستان ها را بشنویم. “

اینها درصورت خستگی درگیر شدن با مکالمات #NotAllMen ، آماری است که شما نیاز دارید

صدیق در محکومیت نحوه مراقبت توسط پلیس هفته گذشته بیرون آمد و گفت: “من فکر نمی کنم که این کار با حساسیت انجام شده باشد. من از آنچه اتفاق افتاده ناراضی بوده و واقعاً عصبانی شده ام. و من از توضیحات ارائه شده توسط پلیس راضی نیستم. من از ناظر مستقل خواسته ام ، دو نفر از آنها وجود دارد ، بازرس معظم لشکر اعلیحضرت و همچنین دفتر مستقل رفتار پلیس برای بررسی نحوه مراقبت از پلیس ، برای دیدن نظر آنها در مورد آن و دیدن اینکه آیا درسی وجود دارد باید آموخته شود. ” او اعتقاد ندارد که کرسیدا دیک باید استعفا دهد ، اما من تعجب می کنم که نظرات وی درباره لایحه مجازات جرایم پلیس و دادگاه ها که توسط پریتی پاتل مطرح شده است چیست؟ لایحه ای که بسیاری آن را نقض حقوق مدنی و حق اعتراض در جامعه دموکراتیک می دانند.

وی گفت: “من واقعاً نگران طرح هایی هستم كه از مجلس می گذرد. بیشتر از حقوق زنان و دختران برای محافظت از مجسمه ها ، بیشتر به این لوایح توجه می شود. و این به خودی خود بیانگر اولویتهای این دولت است. یکی از نکات مهم در مورد زندگی در دموکراسی صرفاً توانایی رأی دادن به سیاستمدارانی که دوست ندارید نیست ، بلکه مواردی مانند اعتراضات ، آزادی بیان است. این آزادی های مدنی است که ما برای مدت طولانی ، طولانی داشته ایم و برخی از آنها در حقوق بشر گنجانده شده اند ، که وقتی برخی از سیاستمداران در مورد حذف و لغو قانون حقوق بشر صحبت می کنند ، من را مشکوک می کند. یکی از نکاتی درباره مراقبت روز شنبه که باید ما را در مورد برداشتن حق اعتراض محتاط کند ، این است که چه اتفاقی می افتد که اختیار را به اشتباه اعمال کند؟ بله ، البته اکنون یک بیماری همه گیر وحشتناک اتفاق می افتد ، و ما باید اطمینان حاصل کنیم که ناخواسته ، با اعتراض ، ویروس را منتقل نمی کنیم. اما از زمان کوچکی ، این قسمت مهمی از دموکراسی بوده است. از اعتراض به یک کتابفروشی نژادپرستانه ، تا اعتراض به قوانینی که توسط دولت ها تصویب می شود ، یا محافظت در برابر سیاست های نه تنها دولت فعلی ، بلکه همچنین سایر دولت ها نیز. “

شما در طول زندگی بزرگسالی خود اعتراض داشته اید ..؟

اوه آره کاملا. من اغلب اعتراض می کنم. و من به یاد می آورم که تقریباً در یک مورد مورد ضرب و شتم قرار گرفتم. هنگامی که استیون لارنس کشته شد ، من در التهام اعتراض کردم. راست افراطی من را بدرقه کرد … ”

قبل از اینکه وقت ما تمام شود ، من سریع به او یادآوری می کنم که آخرین باری که ده ماه پیش با Glamour صحبت کرد ، او چیزی شبیه این جمله گفت: “فقط یادت باشد ، ممکن است برای چند هفته اینطور باشد.” آیا او می توانست در طول یک میلیون سال تصور کند که ما یک سال بعد هنوز اینجا خواهیم بود؟

“نه و من می ترسم ، یکی از دلایل این که ما هستیم ، این است که دولت متوجه نشده است که سلامت افراد با سلامت اقتصاد مرتبط است. پیوند ناگسستنی دارد. و برای دادن اعتبار به دولت ، آنها درسهای خود را آموخته اند و نقشه راه راه حل است. و من واقعاً مشتاقانه منتظر هستم که فقط 21 ژوئن نباشد ، و سرانجام پس از یک سال می توانم مادر را دوباره در آغوش بگیرم. و همچنین ، من نمی توانم صبر کنم تا به یک رستوران ، یک بار ، به یک برنامه تئاتر بروم. و ، دبورا (او 5 بار در این مصاحبه با نام من تماس می گیرد) ، حتی ممکن است من را ببینید ، برای اولین بار در 25 سال گذشته ، به باشگاه میروم ، و پدر شرم آور می رقصم. دلم برای مردم خیلی تنگ شده است. ”

در یک هفته مکالمه پرتنش با بسیاری از مردهای زندگی ما در مورد رفتار جامعه با زنان ، صحبت با کسی که قدرت را گوش می دهد تازه کننده است. صدیق ، شما را در صف کلوپ شبانه می بینم ، من کسی هستم که مادر خجالت می کشد و می رقصد.

من مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته ام ، آزار و اذیت شده ام و خانه را دنبال کرده ام. نه ، همه مردان نیستند ، اما بله همه آنها مرد بودند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>