صلح نام تجاری فرقه زیبایی آمریکا با چکمه راه اندازی می شود

[ad_1]

این یک هفته هیجان انگیز برای علاقمندان به مراقبت از پوست است زیرا یکی از برترین مارک های Sephora در حال آغاز به کار در انگلستان است. وارد شوید: صلح بیرون.

بسته بندی سرگرم کننده و دوستانه آنها ممکن است به نظر برسد بیشتر از زیبایی ، بیشتر مربوط به زیبایی است ، اما شما سخت فکر می کنید که چنین تصور می کنید. با توجه به جذابیت بازار Millennial و Gen Z ، هر محصول حاوی یک ماده فعال قوی است – اسیدها و رتینول را فکر کنید – تا پوست را شاد کند.


اکنون می توانید مارک محبوب آمریکایی را در Boots بدست آورید و آن را در دسترس توده های مردم قرار دهید.

شروع به خرید کنید

بهترین لایه بردارهای صورت برای داشتن چهره ای روشن ، براق و سالم

بیشتر محصولات آنها مقابله با آکنه ، لکه ها و احتقان است – و برای این منظور یک سرم ، نقاط چسبیده و یک پاک کننده وجود دارد. اما برای سایر نگرانی های پوستی ، محصولاتی برای مقابله با تیرگی و خطوط ریز وجود دارد.

کنسانتره پاک کننده لایه بردار جدید Glossier فقط افت کرده و ما آن را امتحان کرده ایم. قبل از افزودن به سبد خرید ، پایین ترین حالت است

حالا ما قصد نداریم چیزی در اینجا بگوییم این یک محصول dupe است … اما اگر پد های روشن کننده معروف دکتر دنیس گروس کمی از بودجه شما خارج شده است ، ممکن است بخواهید Pad Out of Dullness Pads را که در یک بسته هشت تایی است امتحان کنید .

اکنون آنها را بخرید

اگرچه ، محصول قهرمان Peace Out بیشتر به خاطر نقاط آکنه شناخته می شود. آنها که در سال 2017 راه اندازی شده اند ، راه حل های خود را با استفاده از TikTok به دست آورده اند و حتی Hyram را تحت تأثیر قرار داده اند که همیشه از مواد ضدعفونی کننده پوست حساس است.

Enrico Freeza ، مدیر عامل و بنیانگذار Peace Out Skincare ، به GLAMOR می گوید: “محصولات مورد علاقه من نقاط آکنه برای شکستن گاه به گاه و Retinol Eye Stick برای مقابله با نگرانی های پیری در اطراف چشم هستند بدون اینکه خیلی سنگین باشند.”

اکنون آنها را بخرید

او همچنین سرم آکنه را دوست دارد ، که تشخیص می دهد برای کسانی که آکنه دارند ، تنها مشکل آکنه نیست – بلکه همچنین در مورد چگونگی باقی ماندن پوست پس از بهبود ترمیم پوست است.


“[It’s] او توضیح می دهد: یک سرم 7 در 1 روزمره که به همه چیز از آکنه تا تغییر رنگ پس از شکست کمک می کند ، همه در حالی که پوست را خشک نمی کند.

گسترش دسترسی این برند به انگلستان برای انریکو کاملاً مناسب است ، وی به ما می گوید: “ما عاشق این هستیم که انگلستان چگونه جنبش مثبت آکنه را رهبری می کند و فکر می کنیم سرم آکنه ما بهترین محصول برای حمایت از بهترین پوست مصرف کنندگان است.”

بنابراین ، هر چیزی که “بهترین چهره خود را جلو بکشید” برای شما معنی دارد ، در اینجا محصولی وجود دارد که به شما کمک می کند تا پوست شما را آسان تر کند.

و نه ، قرار دادن بهترین صورت خود به معنای نفرت از علائم آکنه نیست ، بلکه انجام کاری است که باعث می شود در پوست احساس خوبی داشته باشید. هر احساس دیگری می تواند خیال شما را راحت کند.

PSA: می توانید هنگام خرید Peace Out at Boots با این کد تخفیف Boots پس انداز کنید.

صلح را با چکمه خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>