صندوق درمانی سیاه LGBTQAI چیست و چرا قرار است بسیاری از زندگی ها تغییر کند

[ad_1]

“ماه غرور سال گذشته مانند خنجرهایی بود که از هر طرف می آمدند. آسیب های فراوان ناشی از همه گیری ، از سیاه پوستی پس از اتفاقی که برای جورج فلوید و هر چیز دیگری که در پی آن رخ داد ، بود. همانقدر که این زمان برای جشن است ، آن وقت است که هوموفوب ها احساس می کنند که باید آنها را نیز بشنوند … “می گوید رز فریمپونگ ، 30 ساله ، میزبان پادکست ، مادر و بنیانگذار The Black LGBTQIA + Therapy Fund.

مانند بسیاری از افراد دیگر ، رز در پردازش ضربه ای که دوباره در اثر قتل جورج فلوید و تجدید حیات جنبش زندگی زندگی سیاه رخ داد ، مشکل داشت. او با GLAMOR نشست تا از طریق صندوق و چگونگی کمک دیگران صحبت کند.

بعنوان یک زن بی روح ، رز به دلیل چگونگی شناسایی خود ، احساس می کند که ناشی از برخی از تجربیاتی است که با آن روبرو شده است. احساس کرد مجبور است کاری انجام دهد. “من در آن مدت احساس می کردم واقعاً در مکانی کم ارتفاع هستم و اگر در جای کمتری باشم ، افراد دیگری مثل خودم نیز باید باشند.” رز می گوید.

به شماره زیبایی و غرور GLAMOUR در ژوئن خوش آمدید

“من فکر می کنم که درمان برای کمک به سلامتی روان به طور کلی ، راهنمایی خوبی است تا بتوانید خود را از این نوع فانک خارج کنید.” رز از 21 سالگی تحت معالجه قرار گرفته است و قدرت قدرت داشتن در سلامت روان خود را درک می کند …

او تصمیم گرفت یک GoFundMe با هدف جمع آوری 1000 پوند ایجاد کند تا بتواند به اعزام دو نفر از جامعه LGBTQIA + به درمانی کمک کند که در غیر این صورت توانایی لازم را ندارد. با این حال ، هنگامی که او صفحه را تنظیم کرد ، پشتیبانی و استقبال بسیار مثبت بود و بیش از انتظارات او بود. طی چند ساعت صندوق او که هدف اصلی آن یک کیلوگرم بود ، متلاشی شد و تا پایان روز اول بیش از 10 هزار پوند کمک مالی کرد.

او به سرعت متوجه شد که پس از دریافت پشتیبانی فراوان ، مجبور است آنچه را که به نظر می رسد کمک مالی یک باره باشد ، به یک سازمان کاملاً منفجر تبدیل کند. رز به اشتراک می گذارد که اگرچه آمادگی لازم برای دریافت صندوق را ندارد اما از اینکه مردم در چنین شرایط آسیب زا ناامید هستند که برای کمک به این کار ناامید هستند ، آگاه بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“بسیاری از مردم می خواستند کمک کنند و بسیاری از مردم به دنبال تعصبات ناخودآگاه خود بودند و آنها خیلی چیزهای زیادی یاد می گرفتند. این نیز در ماه غرور بود ، بنابراین من فکر می کنم که واقعا به پیشبرد صندوق کمک کرد. ” رز می گوید

“اتحاد بسیار قوی تر از چیزی بود که ما به آن عادت کرده بودیم. اما ، با گفتن این ، صندوق هنوز باز است و مردم همچنان که صحبت می کنیم مردم در حال اهدا هستند. “او اضافه می کند

اگرچه رز احساس واکنش مثبت طاقت فرسایی داشت ، اما یک عنصر اضطراب در بازی وجود داشت زیرا او واقعاً می خواست مردم را ناامید نکند. رز سرانجام کار خود را رها کرد تا زمانی را برای اداره سازمان اختصاص دهد.

مدیسون بیلی ستاره مشهور ماه ژوئن GLAMOUR: “همه جنسیت برای احساس من بیشتر منطقی است”

رز می خواست به فضایی بپردازد که غالباً مورد غفلت واقع می شود. یک فضای امن برای افراد کویر سیاه و سلامت روانی آنها ، و او اذعان می کند که طرفداران صندوق می توانند اختلاف و نیاز فوری به یک خیریه مانند آن را ببینند.

در حال حاضر ، آماری که نشان دهنده اثربخشی درمان است ، یا داده های مربوط به سلامت روان افراد سیاه + LGBTQIA ناشناخته است ، زیرا آنها بیشتر در چتر “BAME” (یعنی هر فرد از قومیت غیر قفقاز) گروه بندی می شوند. رز احساس اجبار کرد که در مورد آن نیز کاری انجام دهد ، زیرا از طریق صحبت با مردم متوجه شد که این یک دارایی مهم است تا بتواند بیشتر از جامعه پشتیبانی کند.

من سرانجام تصمیم گرفتم پس از 6 سال مصرف داروهای ضد افسردگی ، یک درمانگر خوب پیدا کنم ، آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست …

“ما حدود سه ماه پیش شروع به تحقیق کردیم. بنابراین ما هنوز در حال جمع آوری داده ها هستیم و امیدواریم که داده ها را تا پایان تابستان فاش کنیم. در حال حاضر ، آمار نشان می دهد که به کمک زیادی نیاز است. ارگانهای رسمی دولتی واقعاً نمی فهمند که نیازهای خاص سیاه پوستان چیست. ” او می گوید

گفتگو در مورد سلامت روان در جامعه سیاه هنوز کاملاً پیچیده است و تا حدی هنوز تابو است. رز معتقد است که باید بیشتر روی آن سرمایه گذاری کنیم ، تا بتوانیم مکالمه را جلو ببریم و از سلامت روانی خود و عزیزانمان بیشتر حمایت کنیم. “به طور کلی سلامت روان مکالمه ای است که ما از آن در جامعه سیاهان فرار می کنیم. به خصوص آن دسته از ما که پدر و مادری داریم که در آفریقا یا کارائیب بزرگ شده ایم. ” رز می گوید.

5 راه برای متحد کردن LGBTQ + ، زیرا قفل کردن نمی تواند پراید را لغو کند

وی همچنین معتقد است که زبان مورد استفاده ما همیشه سازنده ترین زبان نیست. “از پسش بر بیایید” یا “گریه را متوقف کنید” یا “مرد را بالا ببرید” برای پسران ، دلایلی است که هیچ کس واقعاً به دنبال بهداشت روانی نیست. سپس هنگامی که با چیزهایی دست و پنجه نرم می کنیم ، در نهایت سکوت آن را تحمل خواهیم کرد. ” او می گوید

رز همچنین بخشی از وقت خود را صرف ضبط پادکست هفتگی به نام ‘Two Twos Podcastبا نانا ، میزبان مشترک “برای ما مهم است که در مورد درمان صحبت کنیمدو نفرهمچنین ، زیرا ما می دانیم که موارد زیر را داریم و واقعاً می خواهیم مکالمه را عادی کنیم. ” آنها از آن زمان تاکنون شاهد افزایش علاقه به درمان بوده اند و به اشتراک گذاشته اند که مردم حتی اگر قادر به انجام این کار از طریق صندوق نباشند ، برای مشاوره در مورد درمان خود درگیر شده اند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اشتیاق رز برای درمان ناشی از تشخیص تأخیر افسردگی در سن 21 سالگی است. وی افزود: “در آن زمان كمك موجود یا مصرف قرص های ضد افسردگی بود یا درمان CBT. بنابراین CBT را انتخاب کردم. اگرچه رک و پوست کنده بگویم ، اما عالی نبود زیرا درمانگر یک مرد سفیدپوست مستقیم بود و فقط نیازهای من را به هیچ عنوان درک نمی کرد. با این حال ، بعداً فهمیدم که اگر فرد بتواند به طریقی با مشکلات شما ارتباط برقرار کند یا بفهمد که چگونه خودم را شناسایی می کنم ، واقعاً می تواند م workثر باشد. ”

برای رز ، یافتن یک فضای امن ، خارج از افرادی که شما را شخصاً می شناسند ، می تواند بسیار شفابخش باشد. “گاهی اوقات اگر فضای برای شما ناآشنا باشد آسانتر است و صحبت با یک غریبه واجد شرایط مفید است.”

اکنون بزرگترین چالش برای صندوق درمانی سیاه درمانی یافتن درمانگران است: “من نمی خواستم مانند NHS باشد ، وقتی که شما سالها در لیست انتظار هستید و وضعیت شما بدتر می شود. با این حال ، صدها نفر درخواست دادند اما بسیاری از آنها خواهان درمانگران سیاه پوست یا کویر یا هر دو بودند. بنابراین من فقط سعی می کنم راهی پیدا کنم تا فقط درمانگران متناسب با این معیارها پیدا کنم. “

یکی از آرزوهای رز ایجاد یا تأمین بودجه برنامه های بورسیه تحصیلی است تا گروه های حاشیه ای که می خواهند به آموزش مشاوره بپردازند توانایی این کار را داشته باشند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رز همچنین دریافت که چالش بزرگ دیگر این است که کاری را که فکر می کرد یک کار کوچک است به یک خیریه فعال تبدیل کند. “من همچنین باید وکلا و حسابداران را درگیر کنم ، قراردادها … اینها همه مواردی است که من پیش بینی نمی کردم. در ابتدا من حتی خودم تبلیغات تبلیغاتی را ایجاد می کردم و بعد فکر کردم “من مهارت لازم برای این کار را ندارم!” ، بنابراین یک شخص در شبکه های اجتماعی را استخدام کردم. ” صندوق درمانی LGBTQIA + یک تیم کوچک اما قدرتمند است.

در حال حاضر ، رز بیشتر وقت خود را برای تسهیل روند درخواست اختصاص می دهد تا صندوق بتواند به حداقل تعداد 12 هفته درمان به افراد بیشتر پیشنهاد دهد. او همچنین وقت خود را صرف کار بر روی مطالعه / جمع آوری داده های سلامت روان سیاه LGBTQIA + و همچنین افزایش آگاهی و پرورش یک کودک 10 ساله دلسوز ، دلسوز و مهربان از خود کرده است.

اگر می خواهید به حمایت از The Black LGBTQIA + Therapy Fund بپردازید ، اینجا را کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>