طرح جامع پول هزاره نوشته متیو اسمیت

[ad_1]

از زمان بروز همه گیری ، ما بیش از هر زمان دیگری در مورد پول صحبت کرده ایم. از هزینه های اضافی گرفته تا اخراج از کار گرفته تا این واقعیت که سرانجام فهمیدیم که چقدر رفت و آمد و معاشرت از نظر مالی باعث عقب گرد ما شده است ، به نظر می رسد سرانجام سال 2021 ممکن است وقتی پول خود را جمع کنیم

اما وقتی گرد و غبار روی کوید نشست ، و ما در واقع در دنیایی پس از قفل زندگی می کنیم ، چه عادت های جدید پول را باید نصب کنیم؟ چه سرمایه گذاری هایی باید انجام دهیم؟ چگونه باید آینده های مالی خود را برنامه ریزی کنیم؟ و سوال اصلی این است: آیا ما از نظر مالی ***** هستیم؟

یک معلم پول متقاعد شده است که هزاره ها می توانند از این فرصت برای دستیابی به آزادی مالی استفاده کنند – و او قاطع است که ما می توانیم ظرف 10 سال یا کمتر این کار را انجام دهیم.

یک سوم هزاره ها بیش از 500 پوند پس انداز کرده اند. یک متخصص به ما می گوید دقیقاً چه کاری باید با آن پول اضافی انجام دهیم …

متیو اسمیت ، که قلم زده است طرح جامع پول هزاره، معتقد است که ، به لطف اینترنت ، Millennials نسلی هستند که “آسانترین مسیر تاریخ” را دارند تا با بسیاری از فرصتها و کمکهایی که فراهم می کنند ، به آزادی مالی واقعی برسند.

و tbf ، او رسید دارد. فقط در طول هفت سال ، 30 مورد متیو از بدهی 25000 پوندی به بازپرداخت کامل آن ، راه اندازی مشاغلی با ارزش بیش از 2 میلیون پوند و پس انداز 500000 پوندی پرداخت.

این یک تجربه نزدیک به مرگ بود که در حالی که وی در ماه عسل در ایالات متحده بود ، یک قبض بیمارستان 210،000 پوندی را تحمل کرد که باعث شد مربی پول در تابستان 2013 زندگی خود را دوباره ارزیابی کند.

وی در کتاب خود می نویسد: “از نظر گذشته ، نزدیک به مرگ یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای من افتاده است.” “اگر این تجربه نبود ، من احتمالاً هنوز هم در آن شغل شرکتی کار می کردم ، ساعت های طولانی کار می کردم ، پول خوبی می گرفتم ، اما واقعاً واقعاً هیچ وقت احساس رضایت نمی کردم.”

و برخلاف تصور عمومی درباره “آینده تلخ هزاره” ، او می گوید که ارتش هزاره ای وجود دارد که از شانس بحران مالی جهانی سرپیچی کرده و COVID برای پیروزی در برابر آن در طول یکی از چالش برانگیزترین دهه های ثبت شده برای جوانان چشم انداز اقتصادی مردم

وی گفت: “با همه چیز در جهان در حال حاضر ساده است که تسلیم شود.” “هر پنج دقیقه به نظر می رسد یک خبر جدید در مورد پیامدهای ویرانگر اقتصادی این همه گیری بر روی جوانان (و افراد مسن نیز وجود دارد) البته) یا داستان دیگری در مورد شلوغی تجارت ، از دست دادن شغل ، خانه و معیشت افراد. من به شما می گویم که هنوز تسلیم نشوید.

راهنمای هزاره برای برنامه ریزی مالی و سرمایه گذاری پس از قفل کالا

“جایی بین پس انداز شدید بومرها و هزینه های شدید هزاره ها ، من معتقدم که یک نظم جدید جهانی وجود دارد. جایی که مردم می توانند به طور منظم از تجربیات خارق العاده لذت ببرند ، به دنیا سفر کنند و همه چیزهایی را که ارائه می دهند مشاهده کنند ، در آخر هفته با دوستان خود بیش از شراب و خنده غذا بخورند اما هنوز قادر به خرید خانه ، جمع آوری تخم لانه و هنوز لذت ببرید در زمان بازنشستگی بیشتر.

کتاب وی ، که شامل یک راهنمای ساده شش مرحله ای برای دستیابی به آزادی مالی است ، در حال حاضر بررسی می کند که در حال حاضر کجا هستید و می خواهید از نظر مالی کجا باشید ، چگونه می توانید بدهی ها را کنار گذاشته و مقاومت مالی ایجاد کنید. این تحقیق به دنبال یافتن آزادی مالی به عنوان یک کارمند و به حداکثر رساندن آزادی مالی شما به عنوان صاحب مشاغل و همچنین مکمل درآمد شما با شلوغی های جانبی و محصولات منفعل است.

وی توضیح می دهد: “هزاره ها از ابزارها و قابلیت هایی برخوردار هستند كه هیچ نسل قبلی از آنها بهره مند نبوده است.” “نکته خنده دار رمز آزادی واقعی مالی شماست – تغییر دهنده ترین بازی که زندگی مالی شما را برای همیشه متحول خواهد کرد – برای مدت یک دهه یا بیشتر زیر بینی شما بوده است. شما فقط هنوز متوجه قدرت تحول آفرین آن نشده اید. این ابزار جادویی … اینترنت نامیده می شود! “

18 هک فوق العاده عملی و مورد حمایت متخصص برای کمک به شما در پس انداز پول و کاهش اضطراب مالی

خوب ، پس چگونه می توانیم به آزادی مالی برسیم و بهترین زندگی را داشته باشیم؟ اولاً او معتقد است که اینترنت قسمت بزرگی از آن را بازی می کند و می تواند به سه روش ساده کمک کند:

متی نشان می دهد که چگونه اینترنت می تواند به ما در دستیابی به آزادی مالی کمک کند

دانش: اینترنت تحصیلات مالی را بسیار آسان می کند. آموزش مالی به شدت در برنامه درسی ملی وجود ندارد و بسیاری از ما با کمترین تخصص مالی در دنیای واقعی مدرسه را ترک می کنیم. اگر آماده باشید که به دنبال آن باشید ، اینترنت می تواند با دانش و خرد تقریباً بی حد و حصر موجود با کلیک یک دکمه ، به ایجاد این شکاف کمک کند.

انجمن: یک گروه کاملاً زیرزمینی از هزاره ها در جامعه FIRE (استقلال مالی ، بازنشستگی زودرس) وجود دارند که مایل به کمک و پشتیبانی دیگران در سفر خود هستند. مانند هر چیزی در زندگی ، دستیابی به آزادی مالی واقعی بسیار آسان تر است اگر گروه حمایتی شما را تشویق کند.

درآمد بالقوه و کاهش هزینه ها: اینترنت شامل روش های آسان زیادی برای افزایش درآمد شما است. به عنوان مثال ، آیا می دانید که می توانید هر ساعت 5 تا 5 پوند برای نوشتن ضبط جلسه در Fiverr.com یا 7 پوند برای 20 دقیقه کار در انجام تست های وب سایت آنلاین در usertesting.com ، درآمد کسب کنید؟

هنگامی که وقت زیادی را در خانه می گذرانید ، 6 هک عملی برای مدیریت هزینه های خانه خود دارید

شخصی را تصور کنید که هم اکنون از نظر اقتصادی در تلاش است. شخصی که فقط قصد تأمین هزینه های زندگی خود را دارد. اگر آنها یک آزمایش 20 دقیقه ای کاربر در شبانه روز ، 5 شب در هفته انجام می دهند ، این رقم در حدود 35 پوند در هفته یا 150 پوند در ماه درآمد اضافی است – به تفاوتی که ایجاد می کند فکر کنید.

اینترنت همچنین روش های آسان بسیاری برای کاهش هزینه هایمان به ما داده است. به عنوان مثال ، فقط روز دیگر من از “آن وب سایت مزاحم meerkat” استفاده کردم تا در پایان قرارداد قبلی خود ماهیانه حدود 60 پوند در قبض های خدمات خود صرفه جویی کنم.

روند 6 مرحله ای که مت برای حرکت به سمت “آزادی مالی واقعی” استفاده کرد:

  • مرحله 1 – به اعتماد بگویید (درمورد جایی که اکنون از نظر مالی صادق باشید صادق باشید)
  • مرحله 2 – آینده را ببینید (در مورد مکانی که می خواهید در آینده باشید کاملاً واضح باشید – تصویر واضحی از هدف خود ترسیم کنید)
  • مرحله 3 – اجتناب و جلوگیری از دام (جلوگیری از “تله” های متداول که مانع از آزادی اقتصادی افراد می شوند – مواردی مانند “تورم سبک زندگی”)
  • مرحله 4 – بدهی بدهکار (از شر توپ و زنجیره خلاص شوید)
  • مرحله 5- ایجاد انعطاف پذیری مالی (یک صندوق اضطراری جمع کنید و بیمه صحیحی را در محل خود داشته باشید تا در صورت خراب شدن شرایط از شما محافظت شود)
  • مرحله 6 – نظم دادن به منزل خود (از نکات و ترفندهای مالی استفاده کنید که اگر بدانید چطور آسان است. اطمینان حاصل کنید که برنامه های بازنشستگی کارمندان خود را به حداکثر رسانده اید ، طرح های مشارکت و غیره – بنابراین بسیاری از مردم پول رایگان را روی میز می گذارند از فرصتهای پیش روی خود استفاده نکنند.

Masterplan پول هزاره توسط انتشارات Springtime Books با قیمت 14.99 پوند منتشر می شود.

اکنون آن را بخرید: آمازون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>