طرح وام 95٪ دولت: آنچه شما باید بدانید

[ad_1]

طرح جدید وام با حمایت دولت برای کمک به افرادی که 5٪ سپرده دارند از نردبان مسکن استفاده کنند از امروز در دسترس وام دهندگان است.

این طرح برای اولین بار در بودجه اعلام شد ، به خریداران اولین بار یا صاحبان خانه های فعلی کمک می کند تا وام خود را فقط با 5 درصد ودیعه برای خرید خانه ای تا سقف 600 هزار پوند وام بگیرند – این یک مسیر مقرون به صرفه برای مالکیت خانه برای صاحبان خانه مشتاق است.

دولت به وام دهندگان ضمانت لازم برای ارائه وام های رهنی را که 95٪ دیگر را پوشش می دهد ، ارائه می دهد ، مشروط به بررسی های معمول استطاعت.

شکاف بزرگ در رهن جنسیتی: گویی که خرید خانه به اندازه کافی سخت نبوده است ، اکنون هنگام تلاش برای سوار شدن به نردبان ملک ، نابرابری جنسیتی وجود دارد

این طرح هم اکنون از طریق وام دهندگان در خیابان های بزرگ کشور در دسترس است و لویدز ، سانتاندر ، بارکلیز ، HSBC و NatWest وام های رهنی را طبق این طرح امروز و ویرجین پول در ماه آینده ارائه می دهند.

دولت تعهد خود را در زمینه مقابله با نابرابری در بازار مسکن و تسطیح سطح کشور روشن ساخته است. آمار رسمی نشان می دهد که در سال 2020 بیش از هر سال از سال 1987 خانه تحویل داده شده است. در سال 2019 ، تعهد ساخت 300000 خانه جدید در سال با سرمایه گذاری بیش از 12 میلیارد پوند در مسکن ارزان قیمت طی 5 سال آینده اعلام شد – بزرگترین سرمایه گذاری در یک دهه

از سال 2010 ، بیش از 687000 خانوار از طریق برنامه های دولتی به مالکیت خانه کمک کرده اند ، اما وقتی از آنها س askedال شد ، 69٪ از اجاره کنندگان خصوصی و 63٪ از کسانی که در خانه زندگی می کنند و وام را جستجو کرده اند ، گفتند که با ودیعه کم نمی توانند وامهای زیادی پیدا کنند .

می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ این نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

بخشی از برنامه دولت برای مشاغل ، این طرح قول کمک به حمایت از بازار مسکن و محافظت از مشاغل و مشاغل سراسر زنجیره تأمین مسکن ، از سازندگان خانه و آژانس های املاک و مستغلات ، تاجران ، فروشگاه های DIY و م removalسسات برکناری را می دهد.

شایان ذکر است که راه اندازی همزمان با افزایش متوسط ​​قیمت مسکن در انگلیس به سطح رکورد دار است.

ریشی سوناک ، وزیر دارایی ، در مورد راه اندازی ، که دولت امیدوار است “اجاره تولید” را به “خرید نسل” تبدیل کند ، گفت: “هر صاحب خانه و صاحب خانه جدید از مشاغل در بخش مسکن پشتیبانی می کند ، اما پس انداز برای یک بخش بزرگ سپرده کافی می تواند به خصوص برای خریداران اولین بار سخت باشد.

من تازه کار اولم را پیدا کرده ام ، چگونه می توانم پیش از خرید آپارتمان ، نمایه اعتباری خوبی ایجاد کنم؟

“با دادن گزینه تضمین دولت برای وام دهندگان به میزان 95٪ وام ، بسیاری از محصولات دیگر در دسترس قرار می گیرند ، بخش را تقویت می کنند ، مشاغل جدید ایجاد می کنند و به مردم کمک می کنند تا رویای خود را برای داشتن خانه خود بدست آورند.”

این طرح یکی از طیف وسیعی از گزینه های انعطاف پذیر مالکیت خانه است که شامل راهنمای خرید ، مالکیت مشترک و طرح خانه های اول است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>