طعمه های مسابقه ای در Bridgerton فصل 1 باعث شد من بیشتر بخواهم

[ad_1]

بریجتون – اولین نمایش نت فلیکس Shondaland – پس از اکران بسیار موفقیت آمیز آن در دسامبر سال 2020 ، فصل دوم را اعلام کرده است. تولیدات Shondaland در 28 روز پس از انتشار با 82 میلیون بیننده رکورد زد ، و این پربیننده ترین سریال تلویزیونی Netflix تا به امروز است.

درام دوره عاشقانه مورد توجه بسیاری از مخاطبان مختلف قرار گرفت. آنچه من شخصاً در مورد این نمایش بیشتر دوست داشتم ، جدا شدن از کنوانسیون بود. نسخه تجدید تصور شده Regence مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و الگویی برای مجموعه ای بود که در آن می توانیم – و باید – انتظار غیرمنتظره را داشته باشیم.

چگونه آنتونی به عنوان یک تخته سنگ لیسانس واجد شرایط اعضای متنوع بازیگران در فصل 2 را دنبال می کند؟ به دنبال اخباری مبنی بر ایفای نقش کیت شفیلد ، کیم شفیلد ، توسط سیمون اشلی از شبکه نتفلیکس آموزش جنسی، آیا ممکن است سرانجام یک زن زیبا و اغواکننده تاریک تر از آنهایی که تست کیسه کاغذ را پشت سر گذاشته اند ، آغازی باشد؟ امیدوارم.


من از این انتخاب بازیگران هیجان زده ام زیرا سیمون قادر است ما را از تجربیاتی که به عنوان یک زن تامیل با چهره ای عمیق تجربه می کند ، روشن کند. این گامی در جهت درست برای ایجاد تنوع در ریخته گری به ویژه بعد از آن است بریجتون فصل 1 به دلیل کمبود زنان پوست تیره که نقش های گفتاری داشتند با واکنش شدید مواجه شد. به طور کلی ، به ندرت اتفاق می افتد که زنان با چهره های تیره در نقش های اصلی بازی کنند ، بنابراین من امیدوارم که اشلی با بازی کیت شارما نمونه ای از بقیه هالیوود باشد.

اما فقط انتخاب رنگین پوستان کافی نیست – ما باید شخصیت های متنوعی را در زمینه ای ایجاد کنیم که در مورد هویت آنها حرف معناداری برای گفتن وجود داشته باشد.

بریجتون فصل 2: ​​این بازیگر آموزش جنسی نقش اصلی را بازی می کند

برخی انتقاد کرده اند بریجتون بازیگران متنوع را به عنوان طعمه بندی نژادی مجدداً تصویربرداری كردید – مفهومی كه بازاریابان از بازیگران گوناگون به عنوان طعمه استفاده می كنند تا مخاطبان متنوع را با هم هماهنگ كنند. برخی از بینندگان گفتند که آدرس Bridgerton در مورد مسائل نژادی به اندازه کافی پیش نرفته و در واقع نحوه رقابت نژادها نیز پیش رفته است بریجتون در اولین تماشای من مشخص نبود. من مطمئن نبودم که سایمون می داند که او سیاه پوست است یا نژاد واقعاً به همان روشی که در دنیای واقعی کار می کند ، که ون دوسن ادعا می کند “بخشی از نمایش” است ، کار می کند. گفتارهای “دو جامعه تقسیم شده بر اساس رنگ” لیدی دانبری به روشن شدن این موضوع کمک کرد ، با این حال این لحظه شکست باعث شد که بیشتر بخواهم.

“من خیلی خوشحالم که یک بازیگر مسابقه مختلط هستم و در چنین درامی از دوره تاریخی نقش دارم”: کاترین دریزدیل از Bridgerton در نقش یک خیاط فرانسوی ، مادام دلاکروا

سپس من صحبت های او را با سایمون در مورد “ترسناک ترین فرد در اتاق” تأمل کردم – دفاعی در برابر تعصب که به دلیل رنگ آنها به آنها وارد شد. و وسواس پدر سایمون در اینكه كاملاً از یك گروه قوی و باهوش تر مورد استفاده قرار گیرد تا از نژادپرستی پیشی بگیرد.

و به آرامی ، روایتی که زندگی نژادی شخصیت های سیاه را بررسی می کند شروع به ظهور می کند. و هنوز هم ، من می توانم ببینم که چگونه برخی نمایش را به عنوان طعمه های نژادی توصیف می کنند ، زیرا لیدی دانبری در واقع کلمات “سیاه” را نمی گوید و همچنین هاستینگز ارشد – یا کسی برای این موضوع چنین چیزی را نمی گوید. من مجبور شدم نمایش را دوباره تماشا کنم تا شرایط را از این طریق بخوانم.

این چیزی است که بازیگران Bridgerton مانند IRL به نظر می رسند (و بعضی از آنها قابل تشخیص نیستند!)

موضوعات تبعیض جنسیتی واضح تر است. دافنه و الوئیز ادعا می كنند كه به دلیل “زن” بودن مورد تبعیض قرار گرفته اند و آنها صریحاً به آن اشاره می كنند. اگر در واقع از کلمات برای حل آن استفاده نکنید ، نمی توانید به مسائل نژادی بپردازید.

با این حال ، من به ویژه توسط مارینا تامپسون ، بازیگر روبی بارکر ، گرفته شدم ، زیرا او به جای تصمیمات سخت ، قدرت و مقاومت را نشان می داد. مارینا ، دافنه را به دلیل “شناختن هیچ چیز از جهان” سرزنش می کند و دانش سیستم های اطراف خود را نشان می دهد. بعلاوه ، تنها راهی که او می توانست نسبت به همبازی های سفیدپوست خود از چنین دانشهایی در مورد جهان بدست آورد ، تجربه مستقیم یک زن دو نژادی است. ناامیدی و درک مارینا از وضعیت او به تجربه او از نحوه تلاقی نژاد و جنسیت بستگی دارد. مارینا از سیستم های ظلم و ستم که او را محدود می کنند مطلع است زیرا او یک زن سیاه پوست است که به طور مداوم در برابر این سیستم ها قرار می گیرد – بر خلاف دافنه که فقط بعد از ازدواج از مشکلات زندگی مطلع می شود.

“این در واقع ناخوشایندترین صحنه بود!” فیبی داینور در صحنه های جنسی Bridgerton صادقانه ظاهر می شود و نشان می دهد که * سخت ترین صحنه برای فیلمبرداری *

در نهایت ، کشف مسابقه در فصل دو قطعاً موضوعی خواهد بود که باید منتظر آن باشید – و من امیدوارم که ون دوسن عمیقاً به این موضوعات بپردازد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>