ظهور و سقوط مستند Secret Victoria در هولو انجام می شود

[ad_1]

جنبه تاریک ویکتوریا سکرت قرار است سال آینده در یک مستند جدید که در کانال آمریکایی Hulu فرود می آید با عنوان ، ظهور و سقوط راز ویکتوریا.

برند لباس زیر زنانه ، به دلیل عدم ارتباط با فمینیسم مدرن ، به ویژه پس از جنبش #MeToo و ادعاهای اخیر قلدری و آزار و اذیت ، با بحث و جدال روبرو شده است ، در این مجموعه سه قسمتی نقش اصلی را خواهد داشت.

این چیزی است که ما تاکنون می دانیم.

ظهور و سقوط راز ویکتوریا درباره چه خواهد بود؟

مطابق با هالیوود ریپورتر، این مجموعه محدود “با استفاده از حساب های دست اول و تحقیقات عمیق تحقیقاتی برای نشان دادن عملکرد درونی نام تجاری Victoria’s Secret و موسسه فرهنگی ، به پشت صحنه مارک لباس زیر می رود.”

انتظار می رود فیلمبرداری Emily در فصل 2 پاریس در بهار امسال آغاز شود ، در اینجا می خواهیم اطلاعاتی راجع به سری جدید بدانیم …

این نمایش مستنداتی از چگونگی رشد ویکتوریا سکرت از یک شرکت سفارشات پستی به یک غول خرده فروشی ، با فروشگاه های بزرگ و نمایش های مد با حمایت سوپرمدل است که باعث ایجاد حس رسانه ای (با بیش از 10 میلیون بیننده و فروش بلیط ها تا 20 هزار پوند) شده است.

البته ، از آن زمان پس از یک سال مورد انتقاد قرار گرفت نیویورک تایمز تحقیقات با استفاده از مدلهای ادعای قلدری و آزار و اذیت علیه Ed Razek ، مدیر ارشد مالی شرکت مادر L مارک ها ، محدودیتی از رفتارهای زن ستیز و سمی در محل کار را کشف کرد. Rezek در سال 2019 پس از اظهار نظرهای ترنسوبیایی که با واکنش گسترده ای روبرو شد استعفا داد. وی همچنین با جفری اپستاین ، مجرم جنسی متهم به نکوهش ، که به عنوان یک عضو جذب ویکتوریا سکرت برای هدف قرار دادن زنان جوان مشتاق که می خواستند مدل شوند ، رابطه داشت.

در سال 2019 ، این شرکت مشهور نمایشگاه مد Victoria’s Secret خود را لغو کرد و امیدوار است که “با تکامل هزاره هایی” که به طور فزاینده ای به دنبال مارک هایی هستند که از تنوع ، مثبت بودن بدن و شامل آن استقبال می کنند ، “تکامل” یابد ، چیزی که VS از نظر تاریخی نادیده گرفته شده است.

آنچه از تماشای مستند قدرتمند Revenge Porn زارا مک درموت آموختیم

کی ظهور و سقوط راز ویکتوریا پخش می شود؟

تولید برای ظهور و سقوط راز ویکتوریا در حال حاضر در جریان است و کارگردانی آن را Matt Tyrnauer ، مرد مستند تحسین شده مد سال 2008 بر عهده خواهد داشت والنتینو: آخرین امپراطور.

این نمایش قرار است در اوایل سال 2022 در هولو پخش شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>