عروسی آریانا گراند ثابت می کند عروسی صمیمی بزرگترین روند عروس امسال استآریانا گراند زنی متاهل است. این خواننده آخر هفته گره خود را به زیبایی خود دالتون گومز بست ، در حالی که نماینده وی تأیید کرد: “آنها ازدواج کردند. بسیار کوچک و صمیمی بود – کمتر از 20 نفر. اتاق خیلی شاد و پر از عشق بود. زن و شوهر و هر دو خانواده نمی توانستند خوشبخت تر باشند. “

از زمان اعلام این خبر ، TMZreported گزارش داد که عروسی در خانه این زوج در Montecito ، کالیفرنیا اتفاق افتاده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آریانا تنها عکسی نیست که امسال عروسی کم حرفی برگزار می کند. اوبری پلازا وقتی به طور ناگهانی اجازه داد نادیده بگیرد که با عشق دیرین خود جف بائنا ازدواج کرده است ، همه ما را شوکه کرد در حالی که کریستن ویگ نیز فاش کرد اوایل امسال بی سر و صدا با آوی روتمن گره خورده است.

وی افزود: “خبر ازدواج آریانا گراند با فقط تعداد معدودی مهمان تعجب آور نیست. “هامیش شفارد ، بنیانگذار و مدیرعامل برنامه برنامه ریزی عروسی Bridebook می گوید:” بسیاری از افراد مشهور و حتی سلطنتی (مانند شاهزاده خانم بئاتریس) از عروسی معمولی مشهور بزرگ اجتناب می کنند ، و یک رویداد شیک و با سلیقه را انتخاب می کنند. “این به دلیل ضرورت است ، یا فقط ترجیح شخصی ، به نظر می رسد افراد مشهور بیشتری از عروسی های سیرک رسانه ای دور می شوند و از مسیر خصوصی و صمیمی تری می روند. ”

بنابراین ، ما آن را صدا می کنیم: عروسی های صمیمی یکی از بزرگترین روندهای عروسی سال 2021 است.

قیمت تمام این لباس های عروسی کمتر از 1000 پوند است (اما قطعاً هرگز نمی دانید)

گرچه دلیل این امر واضح است (بله ، هنوز همه گیری همه گیر است) ، بنیانگذار Charlotte O’Shea از Rock My Wedding می گوید عروسی های صمیمی “به سرعت به یک گزینه مطلوب تبدیل می شوند”.

“بودجه زوجین می تواند خیلی بیشتر شود – به جای 130 مهمان 30 مهمان وجود دارد و زوج ها متوجه شده اند كه می توانند مهمانانی را دعوت كنند كه واقعاً نزدیكترین روابط را با آنها دارند و نه تنها در بودجه كلی خود صرفه جویی می كنند ، بلكه بیشتر برای غذا ، نوشیدنی صرف می كنند. و سرگرمی برای آن خانواده و دوستان خاص به جای تقبل هزینه ها در صدها نفر اضافی. “شارلوت توضیح می دهد.

“لیست مهمانان و سیاست های صندلی به طور قابل توجهی کمتر چالش برانگیز است – و زوجین با داشتن هزینه کمتری می توانند هزینه های بیشتری را برای آنچه در واقع برای آنها مهم است خرج کنند: شاید آن لباس خواب طراح رویایی از بودجه اولیه خارج شده باشد ، اما با حمل و نقل ، اقامت و لباس های مهمانی عروس را باید در نظر گرفت ، اکنون این لباس یک امکان است. “

Bridebook در آنچه “تشریفات” خوانده می شود – یک مراسم کوچک و صمیمی ، بسیار مشهور است ، اما می گوید که بسیاری از زوج ها اکنون عروسی کوچکتر را انتخاب می کنند تا بتوانند در تاریخ بعد با همه جشن های خود جشن بزرگتری برگزار کنند. دوستان و خانواده.

زیباترین لباس های مهمان عروسی تابستانی برای خرید ، اکنون که عروسی ها (تقریبا) دوباره یک چیز است

“ما شاهد دو نوع زوج هستیم. زوج هایی که از عادی شدن عروسی های کوچک راحت شده اند و زوج هایی که تصور نمی کنند چیزی غیر از یک واقعه بزرگ داشته باشند ، “هامیش توضیح می دهد.

“هر یک از زوجین هر چه را انتخاب کنند ، عادی کردن یک مراسم صمیمی فشار بسیاری را برای مطابقت با عروسی سفید و بزرگ سنتی برداشته است. در پایان روز ، تنها چیزی که واقعاً مهم است این است که زن و شوهر به گونه ای جشن بگیرند که معتبرترین احساس برای آنها باشد. “

شارلوت خاطرنشان می کند که برخی از مزایای یک عروسی کوچکتر شامل آرامش بیشتر و داشتن زمان بیشتر برای لذت بردن از عروسی در واقع زوجین است (نه این که با اقوامی که ممکن است سالها ندیده باشند).

وی می افزاید: “ماهیت عروسی كوچكتر و كم سن و سال تر ، زوجین را قادر ساخته است كه واقعاً در مورد آنچه می پوشند و چگونه روز خود را آرایش می كنند ، بیرون از اتاق فكر كنند: به جای اینکه بالقوه دوازده قطعه بزرگ را در نظر بگیرند ، زوج ها اکنون می توانند داشته باشند یک جدول طولانی با بیانیه نصب گل ، برای کمتر از بودجه گل فروشی اولیه آنها. “

بهترین ناخن عروس به دنبال مانیکور عروسی شما است ، از فرانسوی جدید گرفته تا هنر ناخن ظریف

علاوه بر عروسی های صمیمی ، ما از متخصصان خواستیم که سایر مراسم عروسی را برای سال جاری افشا کنند.

عروسی های پایدار

حامیش می گوید: “عروسی های پایدار و زباله صفر در حال انجام است و زوجین تصمیم به استفاده مجدد از دکوراسیون ، تهیه گلهای فصلی ، کمپوست مواد غذایی ضایعاتی و حتی کود دهی گل به بیمارستان های محلی می دهند.”

“ما شاهد بوده ایم که تعداد عروسهایی که لباس عروس پایدار و پرنعمت تری انتخاب می کنند از سال گذشته 600٪ افزایش یافته است. برخی از زوج ها حتی از همان اولین قدم سبز می شوند و یک حلقه نامزدی پرنعمت یا حتی یک سنگ خانوادگی را دوباره تنظیم می کنند. “

رنگ و تجمل

شارلوت نشان می دهد: “ما در حال مشاهده ظهور مشخصی از رنگ هستیم – در همه جنبه های عروسی ، از لباس شب تا دکور.” “ما پیش از 12 ماه اقامت در خانه ، بازگشت زرق و برق پیش بینی می کنیم ، زوج ها لباس شب و مجلل را انتخاب می کنند.”

لوازم جانبی زیبایی عروس برای سطح بعدی موهای روز عروسی شما

ساعت خوش تمام عیار

همیش اضافه می کند: “از دست دادن ساعت خوش یک تراژدی ملی شده است ، و قرار است که به طرز عظیمی بازگردد – فکر کنید شیرهای منزل پروکو ، میله های تکیلا فانتزی و بستنی های دودی که به یک زمین رقص نزدیک شما می آیند.”

تأکید بر نورپردازی

شارلوت می گوید: “روشنایی به سرعت به اندازه گلها و رنگبندی مهم می شود.” “این باعث ایجاد جو و پس زمینه ای خیره کننده برای عکس ها می شود – لوسترها و تعداد زیادی شمع محبوبیت ویژه ای دارند.”

اولین رقص های سرگرم کننده

همیش می گوید: “طبیعی است که با داشتن یک ساعت خوش ، اعتماد به نفس در توانایی رقص می آید.” “یادگیری رقص تیکتوک به یک حق عبور قرنطینه ای تبدیل شد و زوج های تازه ازدواج کرده مشتاق نشان دادن کارهای جدید فانتزی خود خواهند بود. برای برخی از اولین رقصهای جدی سوال برانگیز اما خنده دار آماده باشید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>