عشق بمب گذاری چیست؟ | Glamour UK

[ad_1]

همه ما آنجا بوده ایم: خیلی زود یک رویا را با علاقه ای فروخته ایم و – به دلیل کمبود تجربه در دنیای دوستانه * وحشیانه * – حرف خود را در این باره بزنید و هیجان زده شوید ، تا بعداً درس سخت را بیاموزید که عشق پایدار از این طریق ساخته نشده است.

این تجربه مشترک دوست یابی را بمب گذاری عشق می نامند. اساساً ، آنها به دنیا وعده می دهند و پس از آن ، جای تعجب نیست که قادر به تحقق نیستند. غالباً شما را به عنوان یک گزینه در آنجا نگه می دارند تا اینکه مورد بعدی سر راهشان قرار گیرد. بی رحمانه است ، و صادقانه بگویم اگر متوجه شدید که با آن روبرو شده اید ، بدانید که لیاقت شما بهتر از این است!

ما شاهد بودیم که بمباران عشق در سری فعلی جزیره عشق بازی می شود ، که در آن لوسیندا پس از اینکه برد شروع به صحبت در مورد شوهر کامل بودن کرد ، فقط دو روز پس از شناختن او صحبت کرد … در مورد پرچم های قرمز صحبت کرد.

طرفداران آنلاین فوراً گریه می کردند “بمب گذاری عشق” ، یک نفر نوشت: “آه btw من خیلی خوشحالم که لوسیندا می تواند Lovebombing را که برد انجام داده است ببیند. Sis این مشکل را دارد !!”

فرار از خواب دوست: چگونه به بعضی از همسران خود بگوییم که در واقع نمی خواهید در خارج از کشور بیایند 21 خرداد

بنابراین اگر شک دارید که عاشق بمب گذاری شده اید باید به دنبال چه چیزی باشید؟

این می تواند به اشکال مختلفی وجود داشته باشد ، اما اغلب شامل مواردی مانند:

  • از اوایل وعده تعهد سنگین
  • بی وقفه تعارف یا استعداد دادن بودن
  • با محبت مستقیم از دور خسته می شوید (وقتی خیلی زود است)
  • آنها توجه زیادی به شما می دهند و انتظار دارند که این بازگشت (دوباره وقتی خیلی زود است)
  • آنها به مرزهای شما احترام نمی گذارند و یا سعی می کنند مسائل را شخصاً قبول کنند و این باعث می شود شما در مورد موارد غیر قابل مذاکره سازش کنید

بمباران عشق در نهایت نوعی دستکاری است ، زیرا باعث می شود شما روشی خاص را تجربه کنید که به نفع بمب افکن عشق باشد (به عنوان مثال آنها از داشتن علاقه های شما احساس امنیت می کنند). آنچه ممکن است در آغاز شیرین و زیبا به نظر برسد می تواند به سرعت ترش شود.

عشق و علاقه مواردی هستند که با گذشت زمان با به اشتراک گذاشتن تجربیات بیشتر و شناختن یکدیگر در سطح عمیق تر ، رشد می کنند. از برخی جهات نمی توان عجله کرد – اما یک بمب افکن عاشق همیشه سعی خواهد کرد.

عقل خود را حفظ کنید ، زیرا هنگامی که بمب گذاری عشق متوقف می شود ، آن ارتفاع کاذب باورنکردنی شما را پایین و گیج می کند. بنابراین به یاد داشته باشید ، آنجا یک عشق سالم وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>