عطرهای تعطیلاتی که شما را به راحتی هدیه می دهند

[ad_1]

با دیدن روزهای مبهم ، لباس های شناور ، غروب های خورشید ، شن و ماسه زیر انگشتان پا و موی گل یاس در هوای شب ، ما 100٪ با شما هستیم. اما اگرچه ممکن است تعطیلات برای موارد قابل پیش بینی مجدداً در دستور کار قرار نگیرد ، اما نیازی نیست که حواس ما زمین بخورد. عطر فرار حسی ممکن است محیط قفل ما باشد.

این عادلانه است که بگوییم قفل کردن باعث از بین رفتن لرزش های ماجراجویی ، محدود کردن آزادی های سفر و تمام لذت های دیدنی ها ، صداها ، طعم ها و بوها شده است. Shakaila Forbes-Bell ، بنیانگذار Fashion is Psychology ، روانشناس مد می گوید: “لاك داون واقعاً ثابت كرده است كه شمشیری دو لبه است.” “نه تنها از نظر ذهنی با احتمال تحریک پذیری ، اختلال در خواب ، کاهش میل جنسی و افسردگی دست و پنجه نرم می کنیم ، بلکه مزایای روانشناختی سفر را نیز از دست داده ایم. تحقیقات نشان داده است که سفرهای خارجی انرژی شما را افزایش می دهد ، شناخت را بهبود می بخشد و رشد بین فردی را تقویت می کند. ”

اینها بهترین عطرهای مناسب برای بهار هستند

اما خوشبختانه عطر هنگامی که از نظر جسمی قادر به استفاده از آن نیستیم راهی برای فرار ارائه می دهد. فوربس-بل نشان می دهد: “بوی یکی از قدرتمندترین حواس ماست که به سیستم لیمبیک ما متصل می شود – بخشی از مغز که به غرایز و احساسات متصل است.” “به دلیل توانایی حس بویایی در ایجاد خاطرات قوی ، می توانیم از عطرها برای انتقال ما به زمانها و مکانهای مختلف استفاده کنیم. رایحه هایی که شما را به یاد مکان و زمان گرامی می اندازند بسیار قدرتمند خواهند بود. به بوی هتلی که در آن هستید فکر کنید. در جامائیکا یا رستورانی که در ایتالیا می خوردید اقامت داشتید ، این عطرها شما را به آن مکانها منتقل می کنند و به شما این امکان را می دهد که از حصر واقعیتهای فعلی ما فرار کنید. ”

بنابراین گرچه رایحه های دلپذیر ، آشنا و نوستالژیک ممکن است سفارش روزهای قفل باشد ، در حال حاضر ما خواهان یک طراوت و ماجراجویی معطر بهار هستیم.

بنابراین چه در خواب ببینید جزیره سفید ایبیزان است ، نهانگاه های پنهان کورنوال یا بهشت ​​گرمسیری از راه دور ، عطری است که می تواند شما را به آنجا ببرد. بله ، قیمت برخی از آنها بیشتر از یک صندلی EasyJet است ، اما نیازی به بسته بندی کیف یا صرف یک کمد لباس جدید نیست و برای هر اسپریتس سرعت خوبی برای فرار از خواب شماست. گشت و گذارهای “خوشبو” اینجا می آییم …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>