عطرهای مورد علاقه Gen Z | Glamour UK

[ad_1]

از هرکسی بخواهید که یک هزاره را توصیف کند و همه آنها همین حرف را خواهند زد: آووکادو روی مادران گیاهی با وسواس نان تست با سندرم تحریک کننده و پارگی های جانبی (و اگر بین سپتامبر و دسامبر باشد ، احتمالاً یک Pumpkin Spice Latte برای راه اندازی است). وقتی صحبت از ترجیحات زیبایی می شود ، گفته می شود هزاره ها به همان اندازه قابل پیش بینی هستند. آرایش همه چیز در مورد زیربنای پوشش کامل ، کانتورینگ و ابرو است. مراقبت از پوست متشکل از یک برنامه معمول ده مرحله ای است که با خود برنزه شدن زیادی همراه است.

صاحبان موی سر ، جنرال Z دارای پارتیشن های جانبی # لغو شده است

انتخاب های عطر از گزینه های مد از نخبه ترین خانه های مد (فکر می کنیم Chanel Coco Mademoiselle و J’Adore Dior) گرفته تا محبوب ترین و محبوب ترین فرقه ها (Byredo Gypsy Water، Escentric Molecules 01 و Le Labo Santal 33).

همانطور که دسیسه ها در مورد فرهنگ هزاره همچنان ادامه دارد ، تمرکز بیشتری بر روی نسل بعدی ، Gen Z وجود دارد ، که شامل هر کسی است که بین سال 1996 و حدود 2015 متولد می شود. ژنرال Z ، یا Zoomers ، به دلیل عمل گرایی ، چشم انداز فراگیر و البته معروف هستند TikTok می رقصد. آنها آرایش با ظاهری طبیعی تر را با رویکرد کمتر به محصولات ترجیح می دهند. اما عطرهایشان چطور؟

میشل فینی ، بنیانگذار خیابان فلورال ، می گوید: “من فکر می کنم یک فرضیه بزرگ وجود دارد که جمعیت دموکراتیک جوان فقط عطرهای سبک تر را دوست دارد ، اما ژنرال Z یک گروه پیشرفته از جوانان است که می خواهد یاد بگیرد و به یک متخصص رایحه تبدیل شود.” معروف برای ایجاد عطرهای زیبا و متعادل با قیمت قابل دسترسی.

وی خاطرنشان كرد: “آنها همچنین مارك های مستقل و مارك های متناسب با ارزش ها و اخلاق شخصی آنها را جستجو می كنند.” “آنها عطرهای Floral Street را انتخاب می كنند زیرا ما پایدار و مبتنی بر بنیانگذاران هستیم كه عطرهای” تمیز “را با موادی كه از منبع تا رایحه قابل ردیابی هستند ارائه می دهیم.”

اینها بهترین عطرهای جدید اسپریتز برای سال 2021 هستند

این بدان معنا نیست که Zoomers به ​​عطرهای بزرگ محبوب نیز علاقه ندارد. خرده فروش آنلاین Look Fantastic از کارولینای هررا دختر خوب و همچنین جیمی چو فلش در میان رایحه های پرفروش خود برای جمعیت شناختی نام می برد ، که هر دو به خاطر یادداشت های نفسانی و غنی از یاس دوست داشتند.

اعم از مارک تجاری ، یک ماده خاص یا یک بطری منحصر به فرد ، در اینجا محبوب ترین عطرها در بین Gen Z وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>