عطر بریتنی اسپیرز: 9 عطر برتر بریتنی رتبه بندی شده است

[ad_1]

ذهن خود را به سال 2004 برگردانید. 52 میلیون نفر برای تماشای آخرین قسمت از این برنامه آماده شده اند دوستان (*زیر*)، X-Factor آغاز شد ، دختران متوسط آزاد شد (بله ، کل 17 سال پیش) و ما در مورد آن صحبت کردیم همه در MSN Messenger. بریتنی اسپیرز نیز آزاد کرد “اوه دوباره انجامش دادم“- شاید از همه بزرگترین خواننده های موسیقی پاپ او – و برای اولین بار وارد دنیای عطر شد. اقدامی چنان موفق که او توانست 23 عظیم (!) را آزاد کند. عطرهای بریتنی اسپیرز – اولین بوی کنجکاو بودن و جدیدترین محصول او ، Prerogative Rave 2019 (“عطر جدید مهار نشده برای همه”) است. در سال 2004 ، بریتنی در اوج بازی خود بود.

قبل از اقدام بیشتر ، بیایید یک چیز را مستقیماً بیابیم: بریتنی اسپیرز یک مرحله نبود. درعوض ، یک نماد ؛ صدای یک نسل. QUEEN پاپ 39 ساله در آن زمان بدون رانت در سر من زندگی می کرد ، و او امروز نیز ادامه می دهد – تا حدی با محافظه کاری غم انگیز و غیرانسانی که باعث جنبش طرفداران #FreeBritney و انتشار این هفته طولانی مدت در انگلیس شد منتظر مستند بریتنی اسپیرز در کادر بندی نیویورک تایمز بود. ارتش بریتنی 4eva.

10 نکته مهمی که از تماشای مستند تکان دهنده Framing بریتنی اسپیرز آموختیم

در حالی که سمی کاملاً مورد علاقه من برای کارائوکه است ، حال و هوای هر شب که باشد ، این عطرهای بریتنی است که بی تردید بزرگترین نقطه قلب من را به خود اختصاص می دهد. شاید به این دلیل فانتزی – با تمام شکوه و جلال صورتی منجمد – اولین عطری است که تا به حال داشته ام.

Chanel Coco Mademoiselle و Le Labo Santal 33 خود را برای یک دقیقه داغ فراموش کنید. عطرهای بریتنی هستند خوب. آنها نوستالژیک هستند. آنها مقرون به صرفه هستند اسپریتز سریع Midnight Fantasy مانند سفر به خط حافظه است. Fantasy in Bloom در جوایز زیبایی هالیوود در سال 2018 به عنوان عطر سال انتخاب شد و در مارس همان سال تخمین زده شد که بریتنی 50 میلیون دلار درآمد کسب می کند [£36m] از عطرهایش هر سال. چشمگیر ، درست است؟

برای تجلیل از عشق نامشخص من به عطرهای بریتنی اسپیرز ، محبوب ترین رایحه های وی را از نظر خوشمزه بودن ، از Midnight Fantasy گرفته تا کنجکاوی و نمایش خصوصی VIP رتبه بندی کرده ام. اگر بخواهید یک موزه عطر بریتنی اسپیرز برای مطالعه شما. بنابراین ادامه دهید ، به یک خط حافظه سفر کرده و خود را با یک اسپریتز پذیرایی کنید. ما عاشق تو هستیم ، بریت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

همه ما مقصر آنچه بریتنی اسپیرز اتفاق افتاده است هستیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>