علائم اصلی ویروس کرونا: Delta Variant علائم جدیدی را نشان می دهد

[ad_1]

نوع دلتا ویروس کرونا ویروس باعث افزایش مجدد عفونت ها در انگلستان شده و نقشه راه برای قفل شدن را متوقف کرده و “روز آزادی” پیش فرض 21 ژوئن را عقب راند. 75953 مورد دلتا تا 16 ژوئن در انگلیس تعیین توالی شد ، در حالی که هفته قبل 42323 مورد بود و گزارش شده که عامل 90٪ موارد Covid UK است.

در حالی که احتمالاً همه ما با علائم کلاسیک کووید آشنا هستیم که باید از آنها مراقبت کنیم ، اکنون گزارش ها حاکی از آن است که نسخه دلتا می تواند متفاوت ارائه شود.

طبق NHS ، علائم کلاسیک Covid که باید مراقب آنها باشیم:

  • یک سرفه جدید و مداوم
  • یک دمای بالا
  • از دست دادن یا تغییر در حس بویایی یا چشایی شما

آیا واکسن کرونا ویروس روی پریود من تأثیر می گذارد؟ پاسخ داده شده است به تمام سالاتی که در مورد تأثیر ضربه روی چرخه بدن دارید

اما پروفسور تیم اسپکتور ، مدیر مطالعه Zoe Covid Symptom ، می گوید که دلتا برای افراد جوان می تواند “بیشتر شبیه سرماخوردگی بد” باشد و با توجه به داده های تیم وی ، سه علائم اصلی کلاسیک در حال حاضر کمتر دیده می شود دریافت کردن

او می گوید: “از ابتدای ماه مه ، ما علائم برجسته را در کاربران برنامه مشاهده کردیم – و آنها مانند گذشته نیستند”. “به نظر می رسد که این نوع کمی متفاوت کار می کند.”

برنامه Zoe بیش از 170 میلیون گزارش بهداشتی دریافت کرده است ، جایی که کاربران علائم ، نتایج آزمایش و اینکه آیا واکسینه شده اند را ثبت می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این “طرح سلامتی آفتاب” است که همه باید برای افزایش سطح ویتامین D خود در میان ویروس کرونا ویروس دنبال کنند

به نظر می رسد سه علائم اصلی این موارد هستند:

  • سردرد
  • گلو درد
  • آبریزش بینی

این موارد تب و سرفه به دنبال داشتند ، به این معنی که این دو علامت کلاسیک اکنون نادرتر هستند. اسپکتور افزود: “ما دیگر حتی شاهد از بین رفتن بویایی در 10 لیست برتر نیستیم.”

اسپکتور روشن کرد که ما نمی توانیم از خود راضی باشیم. اگر کمی احساس ضعف کردید ، تصور نکنید که فقط یک سرماخوردگی فصلی است – بهتر است بلافاصله آزمایش Covid را انجام دهید و در خانه بمانید ، به طوری که از معاشرت و انتشار بالقوه ویروس جلوگیری کنید.

اسپکتور همچنین تأکید کرد که واکسن همچنان از ما در برابر نوع جدید محافظت می کند. او می گوید: “اگر شما دوبار واكسن شده اید ، مقداری در محافظت كاهش می یابد ، اما فقط بسیار جزئی است.” “بنابراین اگر دو بار واکسینه شده اید خطر شما حداقل پنج تا ده برابر کمتر است. ما از اطلاعات ما از برنامه Zoe می دانیم که اگر آن را دریافت کنید ، بسیار ملایم تر ، کوتاه تر خواهید شد نسخه دوره تحصیل ، احتمال اینکه شما به بیمارستان بروید بسیار بعید است. “

در اینجا نحوه تشخیص تفاوت بین تب یونجه و علائم ویروس کرونا وجود دارد (به علاوه 26 هک نابغه برای غلبه بر وضعیت تابستان)

برای کسب اطلاعات و مشاوره در مورد Covid-19 ، به NHS.uk ، وب سایت سازمان بهداشت جهانی مراجعه کنید یا با پزشک عمومی خود صحبت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>