علامت ستاره شما در مورد زندگی جنسی شما چه می گوید

[ad_1]

اگر به دنبال تغییر اوضاع در اتاق خواب هستید ، چیزی بیشتر از علامت ستاره خود نگردید. از برج حمل گرفته تا ماهی ، هر طالع بینی ویژگی های شخصیتی خاص خود را دارد – و این ویژگی ها قطعاً در زندگی جنسی شما بروز می کند. به گفته اریکا اسمیت ، طالع بینی ارشد ، از یک ثور حساس و مهربان گرفته تا یک قوس برجسته وحشی و هیجان طلب ، آنچه را که ستاره شما در مورد خواسته های اتاق خواب نشان می دهد ، نشان می دهد.

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

برج حمل به عنوان اولین نشانه زودیاک دوست دارد مسئولیت را به عهده بگیرد. آنها جسور ، پرشور و مستقیم هستند ، آنها می دانند که از رابطه جنسی چه می خواهند و چگونه آن را بدست آورند. برج حمل ممکن است همیشه مورد علاقه پیشگویی یا نوازش نباشد اما این بدان معنا نیست که ارتباط عاطفی شدیدی در اتاق خواب ندارند. در واقع ، آنها علامت ستاره هستند که به احتمال زیاد از زندگی جنسی خود راضی هستند.

موقعیت جنسی مورد علاقه: دختر گاوچران

ثور (20 آوریل-20 مه)

ثورها که توسط سیاره عشق و لذت اداره می شوند ، عاشقانی دوست داشتنی و دلسوز هستند ، خوشحالند که کارها را در اتاق خواب با کندی انجام می دهند و مطمئن می شوند که فقط آنها نیستند که از این تجربه لذت می برند بلکه عاشق آنها نیز هستند. آنها ماساژ را می پرستند – هم دادن و هم دریافت – و هرگز نوازش یا کمی پیش بازی را رد نمی کنند.

موقعیت جنسی: قاشق زدن

جوزا (21 مه – 20 ژوئن)

جوزا های باهوش و بازیگوش اعتقاد دارند که رابطه جنسی تا آنجا که ممکن است بیشتر سرگرم کننده باشد. استراحت با یک جوزا در اتاق خواب آسان است ، آنها با خندیدن زیاد در شکستن یخ مهارت دارند. آنها به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند و می توانند چیز جدیدی را معرفی کنند – چه این که یک اسباب بازی جنسی را امتحان کنید یا درگیر برخی از چت ها شوید تا مسائل را به هم بزنید – و چیزی بهتر از تعجب را دوست ندارند.

موقعیت جنسی: استمنا متقابل

سرطان (21 ژوئن – 22 ژوئیه)

به عنوان نشانه های آب ، سرطان ها عاشقان مشهور احساساتی و حساس هستند. همه آنها در مورد شناختن شخصی و احساس ارتباط قوی قبل از اقدام به رابطه جنسی است. سرطان ها از وفادارترین شرکای جنسی هستند و ارزش های آنها را محکم نگه می دارند – اما این واقعیت را دور نمی کند که اگر یک بار درگیر رابطه جنسی شوید ، همه چیز پرماجرا و بسیار لذت بخشی است – و آنها شیطان پرست شدن در آب را دوست دارند.

موقعیت جنسی: 69

در اینجا 6 اسباب بازی جنسی شگفت انگیز آورده شده است که می توانید با تحویل روز آینده در Amazon Prime خریداری کنید. خیلی خوش آمدید

لئو (23 ژوئیه – 22 آگوست)

لئوها اساساً برای مشهور شدن متولد شده اند. آنها در کانون توجه رشد می کنند و همیشه دوستان / طرفداران زیادی دارند که به معنای اعتماد به نفس آنها در اتاق خواب است – و هیچ چیز مانع آنها نمی شود. آنها دوست دارند در انتهای کار قرار بگیرند اما تا زمانی که نیازهایشان برآورده شود ، از بازگشت نیز خوشحال هستند. همچنین ، آنها چیزی در مورد موهای خود دارند ، بنابراین جلو بروید و آنها را بکشید – یا فقط آنها را پشت گوش خود بچرخانید.

موقعیت جنسی: آینه جنسی

دوشیزه (23 آگوست – 22 سپتامبر)

باکره ها یا “دوشیزه” نشان داده می شوند ، اما اجازه ندهید این شما را گول بزند. به عنوان نشانه های زمین ، آنها بسیار حسی هستند و با بدن خود ارتباط دارند. به نظر می رسد که آنها از بیرون خجالتی به نظر می رسند اما در اتاق خواب می توانند یک اسب تیره باشند ، با ترفندهایی در آستین خود برای شوک (به طرز خوبی) و خوشحال کردن شرکای خود. آنها از نقش و اسارت لذت می برند – هر کاری که با لباس فرم انجام شود آنها را هیجان زده می کند.

موقعیت جنسی: فیگور عقاب با بالهای باز

Libra (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

ترازوها ممکن است لوس ترین علائم زودیاک باشند. آنها تحت ونوس اداره می شوند ، به این معنی که آنها از سبک و سلیقه ای برخوردار هستند که قطعاً در اتاق خواب منعکس می شود – مجموعه لباس زیر آنها می تواند با Rosie Huntington-Whiteley رقابت کند. علائم آنها بر پوست حاکم است ، بنابراین ممکن است عاشق بازی حسی با یک مکعب یخ یا یک غلغلک دهنده پر باشند.

موقعیت جنسی: انگشت زانو زدن

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

عقرب ها که بسیار مشهور هستند ، به عنوان جنسی ترین نشانه زودیاک شهرت دارند. آنها عاشق رابطه جنسی هستند و آن را به عنوان بخشی مهم از سلامتی خود ، خواه با یک شریک زندگی یا از طریق لذت شخصی ، می بینند. این عقرب های مرموز به قدرت و تحول علاقه مند هستند ، بنابراین ممکن است از BDSM ، بازی در نقش و یا بستن چشم بند لذت ببرند.

موقعیت جنسی: سگی روی بند

قوس (22 نوامبر – 21 دسامبر)

قوس های ماجراجو در اتاق خواب انرژی زیادی دارند و دوست دارند برای تازه نگه داشتن چیزها آن را تکان دهند. آنها به راحتی خسته می شوند و علاقه چندانی به کارهای روزمره ندارند ، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا احساس جنسیت خود به خودی بگیرد ، خواه تلاش برای موقعیت جدید یا حتی موقعیت مکانی باشد. علامت آنها بر باسن و رانها حاکم است ، بنابراین اگر بخصوص در این قسمتهای بدن قرار دارند تعجب نکنید.

موقعیت جنسی: پلنگ

برج جدی (22 دسامبر – 19 ژانویه)

برج طلسم که توسط زحل ، سیاره ساختار و محدودیت ها اداره می شود ، گاهی اوقات کلیشه ای می شود ، زیرا همه کار می کند و هیچ بازی ندارد … اما در واقع آنها از نوع کار سخت و سخت بازی هستند. ممکن است کمی وقت بگذارند تا راحت شوند و به روحیه لحظه ای وارد شوند اما وقتی آنجا باشند ، دیگر مانعی وجود ندارد. برج های برجسته ارگانیک رابطه جنسی برنامه ریزی شده را دوست دارند – به خصوص اگر “رابطه جنسی برنامه ریزی شده” به این معنی است که شریک زندگی آنها تمام روز آنها را از طریق متن تحریک می کند تا در نهایت دوباره به هم بپیوندند.

موقعیت جنسی: عقاب

دلو (20 ژانویه – 18 فوریه)

Aquarians Offbeat به ضربان طبل خود راهپیمایی می کنند ، بنابراین تعجب نکنید اگر آنها شما را با پیچ و خمی که حتی هرگز نامی از آن نشنیده اید آشنا کنند … اما بعد متوجه می شوید که در واقع به نوعی آن را دوست دارید. آکواریوم ها می توانند عاشقانی غیرقابل پیش بینی باشند ، کاملاً متفاوت. گاهی اوقات ممکن است سختی کشیدن آنها باشد – آنها در برقراری ارتباط صوتی نیازهای خود عالی نیستند – اما بسیار وفادار هستند.

موقعیت جنسی: پیلریور

از دانستنی های همه چیز برای بزرگنمایی گرفته تا نگرانی که به راحتی حواس شما را پرت می کند ، در اینجا آنچه که علامت ستاره شما در مورد سبک کار شما از خانه می گوید ، است.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

ماهی ها یکی از عاشقانه ترین علائم زودیاک هستند ، بنابراین گل رز ، شامپاین ، نامه های عاشقانه و ماساژ پشت را بشکنید. آنها چه در اتاق خواب باشند و چه نباشند احساس نزدیکی و صمیمیت می کنند و تصورات عالی دارند ، بنابراین پیش بروید و یک نقش آفرینی را امتحان کنید ، به خصوص اگر لباس در آن باشد. BTW ، ماهیها بر پا حکومت می کنند ، بنابراین ممکن است فتیش پا داشته باشند – یا حداقل هنگام پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند احساس سکسی می کنند.

موقعیت جنسی: دهان کلاسیک

سری Astrosex توسط اریک اسمیت در نسخه پشتیبان تهیه شده توسط Seven Dials با قیمت هر کدام 6.99 پوند منتشر می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>