علم می گوید Andrographis می تواند مصونیت شما را تقویت کند. در اینجا چگونگی …

[ad_1]

هر خانواده داروی خاص خود را برای دفع سرماخوردگی و تقویت سلامت عمومی دارد. به محض این که احساس می کنید یک غرغره در حال روشن شدن است ، بچه های گرم ، لیمو و عسل ، زنجبیل و زردچوبه یا چای های تنتور از آن بیرون می آیند. خانواده من به اکیناسه قسم می خورند. ممکن است طعم آن شبیه تیل ترول باشد ، اما انسان وقتی این کار را انجام می دهد ، این کار را انجام می دهد.

این گیاه گل دهنده ، بومی ایالات متحده و کانادا قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرد – و از آنچه مطالعات نشان می دهد ، کارشناسان فکر می کنند با تقویت تعداد گلبول های سفید خون سیستم ایمنی بدن ما را تقویت می کند اما … آنها کاملاً مطمئن نیستند. تحقیقات یافته های مختلفی را به ارمغان آورده است.

من 4 سال است که سرما نخورده ام ، در اینجا اسرار من است

با این حال ، یک گیاه زیر رادار که برای دفاع از همه ما آماده است ، آندروگرافی است. شاید این مرکز توجه همان اکیناسه یا سایر داروهای معروف را نداشته باشد ، اما دانش می گوید این اسبی است که ارزش پشتوانه دارد.

نام کامل: andrographis paniculata ، درختچه کوچک سبز رنگی که در مناطق گرمسیری (به ویژه آسیا) یافت می شود ، برای مقابله با تب ها و تقویت ایمنی نسلها در داروهای آیورودا استفاده شده است. اما مطالعات اخیر شواهدی یافته اند که نقش آن را به عنوان یک درمان تأیید می کنند. مطالعه ای در سال 2014 نشان داد که این دارو می تواند عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی را تسکین دهد و همچنین مدت زمان روزهای بیمار را کاهش دهد. حتی تصور می شود (هرچند ثابت نشده است) به خاتمه سریعتر شیوع آنفلوآنزای اسپانیایی در هند در سال 1920 کمک کرده است. و ، در سوئد ، داروسازان به احتمال زیاد آندروگرافی را برای مقابله با سرماخوردگی و بیش از حد اکیناسه توصیه می کنند.

هک های بهداشتی آسان برای کمک به شما در دفع آنفولانزا

سوال این است که چگونه کار می کند؟ آلیس مکینتاش ، بنیانگذار و متخصص تغذیه Equi London ، توضیح می دهد: “ترکیبات فعال آندروگرافیس ، معروف به آندروگرافولیدها ، برای پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن بسیار موثر عمل می کنند.” مطالعات نشان می دهد که عصاره گیاه در کاهش بار باکتری پس از عفونت ، کنترل التهاب (که برای بهبودی طولانی مدت پس از عفونت ضروری است) و جلوگیری از تشکیل رسوبات چسبنده (یا بیوفیلم ها) که باکتری ها در غشاهای مخاط ایجاد می کنند ، نقش دارد. روده و ریه ها

در حال حاضر این مورد از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا در پی شیوع بیماری همه گیر ، نسبت به سلامتی و مصونیت خود بسیار آگاه شده ایم. در حالی که داروهای گیاهی مانند آندروگرافیس با ویروسی مانند COVID 19 مطابقت ندارد ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است تأثیر طولانی مدت آن را کاهش دهد. مطالعه ای که سال گذشته انجام شد نشان داد که توانایی آندروگرافیس در کاهش التهاب بیش از حد (که به بدن ما آسیب می رساند وقتی که کنترل نمی شود و می تواند بیماری را گسترش دهد) ممکن است در برابر ویروس مفید باشد – به ویژه هنگامی که با ملاتونین (هورمونی که چرخه خواب ما را کنترل می کند) ترکیب شود . آلیس می گوید: “مطمئناً در اینجا تحقیقات بیشتری لازم است ، اما ما انتظار داریم كه با ادامه كار برای یافتن مواد حمایتی كه به تعادل سیستم ایمنی بدن ما كمك می كنند ، این امر آشكار شود.”

در هر صورت ، مزایای بازدارندگی باکتری های آن قطعاً یک مزیت در فصل سرما است. در مورد معرفی آن به روال سلامتی ، این گیاه را می توان در مکمل نسخه ایمنی Equi (33 پوند) و کپسول Andrographis Pukka (6.39 پوند) یافت.

هک های تقویت کننده سیستم ایمنی ضروری که باید از طرفداران معالجه سلامتی لیست A بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>