عکس های برجسته Golden Globes 2021 | Glamour انگلستان

[ad_1]

گلدن گلوب 2021 سرانجام اینجاست و همانطور که ما شک داشتیم ، این مراسم مملو از لحظات به یادماندنی (و آشفته) بوده است – از جمله برخی پیروزی های تاریخی زنان ، جشن استعداد سیاه (با وجود بحث و جدال #TimesUpGlobes) و بسیاری از سخنرانی های به یاد ماندنی.

بهترین های هالیوود در فرش قرمز مجازی حاضر شده و خود را نشان می دادند ، در حالی که میزبان دو نفره تینا فی و امی پهلر ما را در طول شب سرگرم می کردند. در اینجا برخی از لحظات مورد علاقه ما در شب وجود دارد …

استعداد سیاه با پیروزی برای دانیل کالوویا ، جان بویگا و سول جشن گرفته شد

این یک شب عالی برای استعداد سیاهان بریتانیا بود زیرا دانیل کالوویا و جان بویگا هر دو برنده گلدن گلوب در رده های معتبر خود شدند: کالوویا جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم را برای بازی در نقش فرد همپتون در یهودا و مسیح سیاه، و بویگا برای بازی در سریال استیو مک کوئین برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک مجموعه تلویزیونی شد تبرهای کوچک.

در ضمن پیکسار روح به عنوان بهترین فیلم متحرک – متحرک تاجگذاری شد و باعث شد کارگردان کمپ پاورز به عنوان اولین فیلم ساز سیاه پوست که در تاریخ 78 ساله خود موفق به کسب گلدن گلوب شده است.

Chloé Zhao به عنوان دومین زنی که موفق به کسب عنوان بهترین کارگردانی شده تاریخ را ثبت می کند

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نامزدهای گلدن گلوب امسال به عنوان اولین باری که سه زن در رشته بهترین کارگردانی شرکت می کردند ، تاریخ ساز شدند. لحظه مهم حتی وقتی شیرین شد که کلوئه ژائو برای فیلم خود بهترین کارگردانی را از آن خود کرد نومند لند در شب ، تبدیل شدن به دومین زنی که در تاریخ گلدن گلوب برنده این گروه شده است. پیش از نامزدی های سال 2021 ، فقط پنج زن در این گروه نامزد شده بودند.

استرلینگ K. براون ضمن ارائه سایه کامل به گلدن گلوب

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

استرلینگ کی براون در پی جنبش #TimesUpGlobes و اخبار اخیر مبنی بر اینکه انجمن مطبوعات خارجی هالیوود شامل یک روزنامه نگار سیاه پوست نیست ، شب از بستر ارائه خود استفاده کرد و کمی سایه سزاوار به گلدن گلوب انداخت. با ضربه زدن به صحنه در کنار سوزان کلیچی واتسون ، بازیگر این فیلم “ما” ، کنایه ای طعنه آمیز در سازمان ایجاد کرد و گفت: “سیاه بودن در گلدن گلوب عالی است” – لحظه ای که به زودی به یک میم ویروسی تبدیل شد.

مونولوگ افتتاحیه تینا فی و امی پهلر

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دوتایی پویا تینا فی و امی پهلر برای چهارمین بار به عنوان میزبان به گلدن گلوب بازگشتند. امسال اما اوضاع کمی متفاوت بود زیرا آنها از مناطق مخالف کشور به صورت زنده ارائه می شدند: پوهلر در سالن رقص هتل بورلی هیلتون در لس آنجلس و فی در اتاق رنگین کمان شهر نیویورک در مرکز راکفلر. افسوس که فاصله کمی قطعاً کافی نبود تا این دو نفر بتوانند یک مونولوگ افتتاحیه ستاره ای ، پر از یک خط باریک و شوخ را که ما می شناسیم و آنها را دوست داریم ، فراهم کنیم.

با لمس همه چیز ، از بیماری همه گیر گرفته تا عدم فراگیر بودن HFPA ، آنها هیچ ضربه ای را از دست ندادند.

پهلر گفت: “ما باید به شما می گفتیم.” “همه از HFPA و انتخاب هایشان ناراحت هستند. ببینید ، بسیاری از زباله های پر زرق و برق نامزد شدند ، اما این اتفاق می افتد. این چیز آنهاست. اما تعدادی از بازیگران سیاهپوست و پروژه های به رهبری سیاه پوستان نادیده گرفته شدند. “

فی افزود: “اما حتی در مورد موارد احمقانه ، فراگیری مهم است.” “هیچ عضو سیاهپوست HFPA وجود ندارد. شما باید آن را تغییر دهید. “

این دو نفر همچنین به برخی از نامزدهای بحث برانگیز مانند زبان زدند امیلی در پاریس و سیا موسیقی اما همه روحیه خوبی داشت.

سگ رجینا کینگ به طور معمولی چرت می زند

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سگ رجینا کینگ یکشنبه شب قبل از شروع مراسم ، نمایش را به سرقت برد. دوست خزدار بازیگر / کارگردان ، کورنبارد ، در حالی که میزبان پیش نمایش NBC در کنار او بود ، ظاهر خنده داری داشت. این ما هستیم ستاره سوزان كله چی واتسون ، كه به طور ناخواسته پشت صاحبش چرت می زند. شایان ستایش بود!

از چادویک بوزمن با جایزه ای پس از مرگ مفتخر شد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بازیگر فقید چادویک بوسمن ، مشهور به بازی در نقش پلنگ سیاه در فیلم معروف شگفت انگیز ، برای بازی در سریال نتفلیکس برنده جایزه پس از مرگ بهترین بازیگر مرد درام سینمایی شد. پایین سیاه ما راینی . همسر تیلور سیمون لدوارد بوسمن هنگام پذیرش جایزه از طرف شوهرش سخنرانی اشک آور ایراد کرد. وی گفت: “او خدا را شکر می کند. او از پدر و مادرش تشکر می کند. او از نیاکان خود برای راهنمایی ها و فداکاری هایشان تشکر می کند.” “او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش می گفت … من حرف های او را ندارم اما باید همه لحظات را برای جشن گرفتن از کسانی که دوستشان داریم اختصاص دهیم.”

جین فوندا خواستار تنوع بیشتر در سخنرانی پذیرش خود شد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فوندا هنگام دریافت جایزه سیسیل بی دمیل گفت: “من از دریافت این افتخار بسیار متاثر شده ام.” “داستان ها راهی برای تغییر قلب و ذهن ما دارند.” فوندا از فیلم هایی مانند این الهام گرفته است عشایر، که “سرگردان در میان ما” و داستان مهاجران را نشان می دهد تهدید کننده. وی سپس سخنان خود را با گفتن اینكه افراد بیشتری نیاز به نشستن در میز و اتاقی كه تصمیم گیری می شود ، به پایان رساند: “بیایید همه ما برای گسترش آن چادر تلاش كنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>