غریبه های فیلم نتفلیکس ، سوفی ترنر ، آستین آبرامز و سایر افراد را با ستاره بازی می کنند

[ad_1]

ما عاشق بازیگران یک فیلم سینمایی همه ستاره هستیم ، جایی که نه یک ، دو یا سه بازیگر را – بلکه تقریباً همه افراد حاضر در صحنه را می شناسیم. این یک ترفند قدیمی هالیوودی است که طی سال های گذشته ، از سال 2010 ، در فیلم های بی شماری دیده ایم روز ولنتاین (با بازی همه از تیلور سویفت گرفته تا جولیا رابرتز) تا سال 2018 هشت اوشن (ساندرا بولاک ، کیت بلانشت ، آن هاتاوی و غیره) ، و بگذارید فقط بگوییم که ما از این موضوع عصبانی نیستیم.

چیزی در مورد بازیگران تمام ستاره وجود دارد که همه چیز را بسیار هیجان انگیزتر می کند و در حالی که آخرین اعلامیه فیلم نتفلیکس دقیقاً شامل یک ترکیب برنده اسکار نیست ، اما برخی از نام های نسل جدید مورد علاقه ما از جمله بازی تاج و تخت، 13 دلیل چرا و ریوردیل.چیست غریبه ها در نت فلیکس؟

این سرویس پخش از بازیگران “Strangers” ، یک کمدی تاریک آینده که به نویسندگی و کارگردانی جنیفر کایتین رابینسون ، که اولین فیلمبرداری خود را با رامک 2019 Netflix انجام داد ، نشان داد ، کسی بزرگ.

غریبه ها که به عنوان “کمدی تاریک هیچکاک-ایان” توصیف می شود ، همه چیز درباره گروهی از دختران نوجوان است. این فیلم روی دو قهرمان اصلی تمرکز دارد ، Drea ، آلفا ‘it-girl’ و الینور ، ‘alt-girl’ درونگرا. وقتی این دو با هم دوستی برقرار می کنند ، با هم متحد می شوند تا زورگویان یکدیگر را از بین ببرند.

چه کسی در آن خواهد بود؟

فقط برخی از استعدادهای بازیگری جوان مورد علاقه ما! در این فیلم سوفی ترنر ، آستین آبرامز (از شهرهای کاغذی ، داش و لیلی و اخیراً ، قلبهای شیمیایی) ، ریولدیل ، کامیلا مندس و 13 دلیل چرا ستاره ، عالیشاه بو. چه صف آرایی!تاکنون چیز دیگری درباره این فیلم فاش نشده است. اما می دانیم که در این فیلم تالیا رایدر ، پاریس بللک ، جاناتان دیویس ، مایا رفیکو و آوا کاپری و همچنین مایا هاوک و ریش شاه نیز بازی خواهند کرد.

آلیشا بو با ابراز هیجان از فیلم پیش رو ، این اطلاعیه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، با عنوان: “به همه این افراد زیبا نگاه کنید jennkaytin “

به همین ترتیب ، رابینسون خبرهای موجود در استوری های اینستاگرام خود را دوباره منتشر کرد و نوشت: “مادر انتقام جویی همه فرزندانش را دوست دارد”. به راحتی می توان گفت که همه آنها در حال اتصال به فیلم هستند ، از قبل!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه وقت غریبه ها در Netflix باشید؟

در حالی که غریبه ها هنوز در مراحل پیش تولید است ، ما قطعا چشم خود را برای اطلاعات بیشتر در این مورد پوست کنده خواهیم کرد. ما شما را در پست خود نگه می داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>