غلات طبیعت صبحانه ویروسی جدید TikTok است که باید امتحان کنید

[ad_1]

TikTok کاملاً به منبع آموزش تبدیل شده است – اگر هک های زیبایی ویروسی را که قبلاً قبلاً هرگز نشنیده بودیم (مانند پوشاندن کل صورت با رژ لب برای ایجاد درخشش شبنم) ارائه نمی دهد ، ناگهان ما را به یخچال و کمد آشپزخانه هجوم می آورد تا جو دوسر پخته شده یا پنکیک رنگین کمان چند رنگ را شلاق بزنید.

و حدس بزنید که ، یک روند غذایی دیگر نیز وجود دارد ، این یک جایگزین سالم برای یک کاسه غلات صبحانه و شیر است و مردم به خاطر آن دیوانه می شوند. این “غلات طبیعت” نامیده می شود ، حدس می زنید که این ممکن است به دنبال داشته باشد؟

‘غلات طبیعت’ چیست؟

ما کاربر TikToknatures_food را داریم که به خاطر این یکی از او تشکر می کنیم ، او دستور العمل غذایی را برای غذای خود به اشتراک گذاشت که “غلات طبیعت” نامیده می شود و حاوی این مواد است: دانه های انار ، آب نارگیل و یک مشت توت سیاه ، بلوبری و توت فرنگی.

‘حجامت صورت’ آخرین روند مراقبت از پوست است که TikTok را فرا گرفته است (و کیم کارداشیان به آن قسم می خورد) ، پس این روی کره زمین چیست و آیا واقعاً کار می کند؟

او میوه ها را در یک کاسه مخلوط می کند ، روی محتوای یک نارگیل تازه باز شده می ریزد و این صبحانه او است.

وی در این ویدئو که نزدیک به 4 میلیون بار مشاهده شده است ، می گوید:

“هر وقت صبح این غذا را بخورم ، به هضم غذا کمک می کند”

وی افزود: “اما نکته شماره یک که هنگام خوردن آن متوجه می شوم سطح انرژی است. سطح انرژی از طریق سقف است. به معنای واقعی کلمه احساس می کردم می توانم یک ماراتن اجرا کنم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه “غلات طبیعت” ویروسی شد؟

وقتی لیزو ، که یک سبک زندگی وگان را دنبال می کند ، تصمیم گرفت یک درجه بالا برود ، تصمیم گرفت تلاش خود را در ساخت “غلات طبیعت” به اشتراک بگذارد تا یک ویدیو را به 13.2 میلیون پیرو “غلات صبحانه آب نارگیل با آب نارگیل” خود اختصاص دهد.

خواننده در حالی که از اولین نیش خود فیلم می گرفت ، می گوید “اوه!” با خوشحالی ، قبل از اینکه خود را به دیگری برسانیم ، به طرفداران بگویید ، “خوب است ، همه”

جو دوسر پخته شده روند جدید غذایی ویروسی از TikTok است – در اینجا دستورالعمل هایی برای آب دهی وجود دارد که باید امتحان کنید

او ادامه می دهد ، “من معتادم ، همه” ، اضافه می کند “واقعاً خیلی خوب است. من نمی دانم در مورد آب نارگیل چیست ، اما مثل کرم است. و انارها آن کرانچ را به شما می دهند … تا وقتی که آن را امتحان نکنید آن را نکوبید. “

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که برخی از غلات لذت می بردند ، ازnatures_food دستورالعمل جایگزینی را می پرسند که از نارگیل استفاده نکند (نشانه: آب آناناس به همان خوبی کار می کند) “این نبوغ است زیرا من سعی کردم بفهمم چه چیز دیگری می توانم استفاده کنم زیرا حساسیت دارم به نارگیل “یکی از کاربران گفت ، دیگران تحت تأثیر این روند غذایی ویروسی TikTok قرار نگرفتند و آن را” یک اسموتی بدون ترکیب “خواندند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>