فروش جان لوئیس: تخفیف 50 درصدی در خانه ، مد و زیبایی

[ad_1]

فروش جان لوئیس فرود آمده است ما تکرار می کنیم: جان لوئیس فروش حماسی * حماسی * را در سراسر بخشها آغاز کرده است: زیبایی ، کودک و زنان. اما این جان لوئیس است خانه فروشی که بیشتر از آن هیجان زده ایم … مهمترین دلیل آن این نیست که تختخواب های فروشی جان لوئیس مال ماست کریپتونیت.

همانطور که همه ما مشتاقانه منتظریم که بتوانیم خانه های خود را دوباره با دوستان و خانواده خود تقسیم کنیم (ما تمرین می کنیم که “بیا با من غذا بخور“منو تا یک اینچ از عمر خود برای مهمانی های شام در آینده) ، بهبودهای سریع خانه اتفاق می افتد. شما می دانید – آن دسته خرید لحاف / فرش / وسایل آشپزی که باعث می شود خانه شما کمی بیشتر” با هم “به نظر برسد بدون اینکه بانک را بشکنید .

خوشبختانه پس انداز زیادی برای همه چیز از بالشتک ها و صندلی های لهجه گرفته تا ماهیتابه های روشنایی و نچسب می توان صرف کرد. و شما می توانید با کدهای تخفیف John Lewis حتی بیشتر * پس انداز کنید.

مطمئناً فروش بسیار سنگینی است. ما در حال گفتگو با * هزاران * محصول هستیم. و شما یک فرد شلوغ هستید که یک روال مراقبت از پوست برای انجام کامل و فروش Net-A-Porter برای مرور دارد. بنابراین ، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم. ما از طریق پیمایش کرده ایم کل فروش (کسی مجبور بود این کار را انجام دهد) تا بهترین گزینه های خرید خانه لوئیس را پیدا کند که ارزش پول شما را دارد. آن پد شما در شرف گرفتن است.

اینها محصولات مراقبت از پوست و مو هستند که ما * در 20٪ تخفیف Kiehl بهار بهار اضافه می کنیم * به سبد خرید اضافه می کنیم

آیا جان لوئیس فروش دارد؟

آره! و آنها بسیار لعنتی خوب هستند. جان لوئیس در زمستان فروش ژانویه (معمولاً تا 50٪ تخفیف در همه بخش ها) دارد ، به علاوه فروش حماسی بهاری (که اکنون اتفاق می افتد مردم) و یک فروش درخشان جمعه سیاه جان لوئیس. گزینه های زیادی برای خرید.

شروع به خرید کنید

فروش جان لوئیس از چه تاریخی آغاز می شود؟

امروز! فروش بهار جان لوئیس در حال حاضر در جریان است. در تمام بخش ها 20٪ صرفه جویی کنید. از اینجا به باغ فروش جان لوئیس بروید ، از این راه برای زنان فروش جان لوئیس و از این جهت برای ملافه های فروش جان لوئیس.

شروع به خرید کنید

یک راهنمای قطعی برای بهترین بالش ها برای لوکس ترین خواب شبانه شما

چه چیزی را می توان در فروش جان لوئیس خریداری کرد

اگر رختخواب هستید که دنبال آن هستید ، به دنبال مجموعه Croft باشید که هم اکنون تا 50٪ (!) تخفیف دارد. ملافه های تختخواب Croft از مشهورترین گزینه های جان لوئیس است ، زیرا این هتل بی انتها ، ترد و کلاسیک است. ملافه ملافه Herringbone آنها – یک مجموعه لحاف با بافت ساخته شده از 150 پنبه تعداد نخ – انجام داد هزینه 60 پوند ، اما به 30 پوند کاهش یافته است. مسابقه بله؟

الان بخرش

در بخش آشپزخانه ، مجموعه معاملات Le Creuset را که انجام می دهید از دست ندهید. شما می توانید 40٪ تخفیف از قابلمه آش آشپزی نارنجی (اکنون فقط 156 پوند است) ، 20٪ تخفیف مربع Grillit با رنگهای مختلف و 40٪ تخفیف از این مجموعه دو ظرف اجاق گاز مربع. آنها اکنون فقط 36 پوند هستند.

خرید Le Creuset Sale

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>