فروش غروب آفتاب فصل 4: تاریخ انتشار ، طرح و اعضای جدید بازیگران

[ad_1]

رسمی است: فروش غروب خورشید برای فصل چهارم (و پنجم!) برمی گردد و دیگر نمی توانیم هیجان زده شویم.

این واقعیت پر زرق و برق نشان می دهد که بسیاری از ما در Lockdown 1.0 گیر افتادیم و بازیگران به تازگی فیلمبرداری فصل 4 و 5 را آغاز کرده اند ، این بدان معناست که ممکن است تا پایان سال روی صفحه نمایش ما باشد.

جیسون اوپنهایم فقط تأیید کرد که Selling Sunset فصل 4 با بازیگران کامل در حال بازگشت است

این نمایشگاه پیرامون نمایندگان املاک و مستغلات گروه Oppenheim Group – یک آژانس املاک لوکس در Sunset Strip در LA – و خانه های چند میلیون دلاری که آنها می فروشند (و همچنین یک دوز سالم از نمایش در دفتر) است. اگر کمی آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که نمایش توسط همان افرادی ساخته شده است تپه ها (نمایش 00 ها که باعث شد همه ما بخواهیم لورن کنراد باشیم).

بازیگران فروش غروب خورشید (که شامل کریستین کوین ، مری فیتزجرالد ، کریش استاوز ، هدر یانگ ، مایا واندر ، آمانزا اسمیت و داوینا پوتراتز می شود) نیز در این فصل از دو بازیگر جدید استقبال می کند ، بنابراین انتظار درام بیشتری داشته باشید.

Selling Sunset season 4 چه زمانی پخش خواهد شد؟

در حالی که فروش غروب خورشید تأیید شده است که برای فصل چهارم و پنجم بازگشت (بله!) ، Netflix هنوز در مورد تاریخ انتشار بالقوه فصل 4 جذاب است.

با این حال یکی از موارد معروف ما ، مری ، اخیراً با ارسال پست به اینستاگرام ، نوشت:فروش غروب خورشید فصل 4 و 5 خیلی زود به زودی فرا می رسد و من فکر می کنم این تصویر هیجان مرا دقیقاً نشان می دهد. ” بنابراین امیدواریم که این بدان معنی باشد که قسمت چهارم این مجموعه را در ماه های آینده دریافت خواهیم کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر زمان پخش سریال های گذشته در حال انجام است ، فصل 1 از فروش غروب خورشید در مارس 2019 اکران شد و فصل دوم در مارس 2020 سقوط کرد (چه کسی آن را در حین قفل کردن ؟!) در حالی که فصل 3 خیلی زود افت نکرد در آگوست 2020.

در حالی که کوید فیلمبرداری دو قسمت بعدی را کمی عقب انداخت ، به نظر می رسد که تا پایان سال یک فصل دیگر – اگر نه دو فصل دیگر – خواهیم داشت.

همانطور که او عاشقانه جدید خود را با یک طرفدار Dancing With The Stars تأیید می کند ، Chrishell Stause از Selling Sunset گفتگوهایی را برای قطع رابطه با کریستین کوین و طلاق در تلویزیون انجام می دهد

دوباره در فصل 3 چه اتفاقی افتاد؟

درست ، همانطور که فصل 2 و 3 بسیار نزدیک به هم کنار گذاشته شده اند ، ما یک مرور مختصر برای شما خواهیم داشت.

در حالی که فصل اول همه ما را به زندگی مضحک و سرزنده ای که این آژانس های املاک و مستغلات رده بالا هستند معرفی می کنند و به لطف زیرچشمی نگاه کردن دزدکی نگاه کردن به خانه های عجیب و غریب در تپه های هالیوود ، دوز خوبی از پورنو در خانه به ما می دهند ، فصل 2 پویایی گروه

مری و کریشل با کریستین ، داوینا و هدر به عنوان “دختران پست” شناخته شده بودند. مایا هنوز بهترین زندگی بی دغدغه خود را سپری می کرد و ما با آمانزا ، جدیدترین مامور و یکی از دوستان دیرینه مری آشنا شدیم. بنابراین طرفهای روشنی تشکیل شده بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در پایان فصل 2 ماری و رومین در یک عروسی زیبا در حیاط خانه ازدواج کردند و ما با باند در فصل 3 با مجوز جدیدی از داوینا و کریستین که هیتر را متهم به صحنه پردازی عکس های پاپاراتزی با زیبایی جدید خود ، ستاره واقعیت دوست تارک ال موسی.

در همین حال ، نیمه دوم فصل 3 کریشل را می بیند که از طلاق خود چشم پوشی می کند (از جاستین هارتلی از این ما هستیم شهرت) و کریستین مشغول برنامه ریزی عروسی باشکوه خود است. اوج اوج زمانی است که کریشل از عروسی کریستین بیرون می رود زیرا همه چیز برای او کمی زیاد است ، زیرا برخی از دختران (سلام داوینا) بیش از حد به زندگی خصوصی او علاقه دارند.

کریستین کوین ، ملکه فروش غروب آفتاب ، در مورد آرایش با مری ، چرا برت گروه اوپنهایم را ترک کرد و دوستی او با کارامو Queer Eye

خطوط داستان برای فصل 4 چگونه خواهد بود؟

بنابراین ، این کجا ما را برای فصل 4 ترک می کند؟ با درگیر شدن هدر و تارک ، ممکن است یک عروسی دیگر برای این باند (که چه کسی می داند چه درامی را به همراه خواهد آورد) در کارت قرار دارد.

این نمایش همچنین می تواند عواقب بیشتری از طلاق کریشل پخش شود زیرا همسر سابق او تازه ازدواج کرده است ، بنابراین ما می توانیم ببینیم که او چگونه این مسئله را مدیریت می کند. البته ، کریشل و کریستین ، دشمنان اصلی این سریال ، قطعاً اصطکاک هایی با سوخت درام بین خود دارند.

ما همچنین ممکن است مایا را ببینیم که برای همیشه LA را ترک می کند – او در مورد اینکه سخت است که بین LA و Miami (جایی که شوهرش زندگی می کند) اکنون که صاحب دو بچه جوان شده است بسیار سخت گیر است. در پایان فصل گذشته شاهد بودیم که او در حال افتتاح دفتر احتمالی دفتر کار در میامی است.

کریستین به تازگی اولین فرزند خود را به دنیا آورده است (!). او و همسرش کریستین ریچارد در 15 مه سال جاری تنها 48 ساعت پس از حضور در جوایز تلویزیون و تلویزیون MTV از پسر نوزادشان ، کریستین جورج دومونت استقبال کردند. از عکسهایی که ماری تاکنون به نمایش گذاشته است ، به نظر می رسد کریستین در حین فیلمبرداری به شدت باردار است ، بنابراین ممکن است نگاهی به نحوه مدیریت بارداری برای اولین بار (و همچنین لباس های اضافی که او انجام می دهد) ببینیم. دان)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مشخص نیست که آیا بازیگر مورد علاقه همه برای نفرت (متاسفم داوینا) با ترک سال گذشته از گروه اوپنهایم برای فصل های جدید برمی گردد. با این حال ، اوایل سال جاری او گفت رادیو تایمز اینکه نقش جدید او “یک فرصت برای همیشه نیست” و “مطمئن” است که می تواند بخشی از فصل جدید باشد. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

چه کسی در بازیگران Selling Sunset حضور خواهد داشت (و نخواهد)؟

در حالی که هنوز یک علامت سوال بزرگ در مورد بازگشت داوینا وجود دارد ، بقیه اعضای بازیگر منظم حداقل برای فصل چهارم برمی گردند. و دو بازیگر جدید نیز به آنها خواهند پیوست.

در اوایل این هفته ، نتفلیکس اعلام کرد که نیمکت های اوپنهایم در این فصل “کمی شلوغ تر می شوند”.

سرویس پخش جریانی توئیت کرد: “ونسا ویللا ، یک ستاره رمان مکزیکی-آمریکایی تبدیل به مشاور املاک شد و اما هرنان ، یک کارآفرین که سابقه جالب توجه خانمها را دارد ، به جمع بازیگران پیوسته اند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانند کریشل (که قبل از تلاش در املاک و مستغلات یک ستاره اپرای صابون بود) ، ونسا نیز سوئیچ خود را “جدیدترین علاقه” خود کرده است. عضو جدید بازیگران در اینستاگرام نوشت: “من توانستم این رویای مخلوط کردن زمینه بازیگری خود را با آخرین علاقه ام در املاک و مستغلات نشان دهم. من می خواهم به توانمند سازی کمک کنم و به دیگران نشان دهم که هرگز دست از خود و رویاهای خود برندارند.”

اما همچنین پستی را به حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “راز این است !!! من بسیار هیجان زده هستم و اعلام می کنم که به بازیگرانnetflix می پیوندم فروش غروب خورشید! نمی توانم صبر کنم و اطلاعات بیشتری در مورد زندگی و حرفه من در فصل 4 به زودی به اشتراک بگذارم !! “

اِیپ ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم این فصل چه چیزی برای ما در نظر گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>