فروش Wayfair: آنچه در راه فروش روز خریداری می شود

[ad_1]

اگر در جستجوی مبلمان باغی / فرش / روتختی / قاب تخت خواب بوده اید تا خانه خود را به سبک شیک تغییر دهید ، خوش شانس هستید. پیش از ما * سرانجام * که می توانیم از مهمانان در خانه های خود استقبال کنیم ، فروشگاه اینترنتی مبلمان آنلاین ، Wayfair ، فروش تا 80٪ (!) پایین را کاهش داده است. این فروش Way Day نامیده می شود و بزرگترین فروش سال در این برند است. رسما بنابراین توصیه می کنیم روی آن نخوابید.

برخی از لوازم خانگی شیک غیر منتظره وجود دارد که فقط هستند در حال مرگ برای افزودن به سبد خرید * در بین دسته هایی مانند مبل از 249 پوند ، فرش از 19.99 پوند (شامل انبوهی از فرشهای بربر یک رنگ که در اینستاگرام مشاهده می کنید) و مبلمان باغ شیک با هزینه کمتر از 100 پوند. صندلی های آفتابگیر نیز شامل می شود. موج گرما ، به ما بیا. ما به معنای واقعی کلمه هزینه کرده ایم تمام صبح پیمایش و آن را القا کرده است بنابراین شادی زیاد

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست میزهای بیسترو گرفته تا فرش و مبل های باغ

به همین ترتیب ، ما یک ویرایش را تنظیم کرده ایم 19 قطعه لازم برای خرید این امر به شما کمک می کند فضای داخلی و خارجی خود را برای فصل جدید بالا ببرید (که با کدهای تخفیف Wayfair ما می توانید در این کار صرفه جویی بیشتری کنید).

یک فرش بافته شده وجود دارد که در اتاق نشیمن شما بسیار زیبا به نظر می رسد – در بزرگترین اندازه آن به کمتر از 30 پوند کاهش می یابد – یک میز کنار تخت شیک با 14 درصد تخفیف ، با رنگ سبز نعناع و با لهجه های طلایی به پایان رسیده و یک آینه لهجه گرد با 40 ٪ تخفیف که می تواند در اتاق خواب ، بالای سینک ظرفشویی یا راهرو آویزان شود. همچنین یک مجموعه بیسترو شیک ، مناسب برای هر باغ یا بالکن ، آماده برای سرگرمی در فضای باز تابستان ، و یک میز ایستاده قابل تنظیم با ارتفاع که بی نهایت گران تر از آن است که در حال حاضر است.

Made.com 20 درصد تخفیف در فروش بهاره دارد و صرفه جویی در هزینه آن از مبل تا میز است

بعد از محتوای بیشتر خانه و فضای داخلی؟ از این راه به دنبال بهترین تشک ها برای راحت ترین خواب خود باشید ، در این جهت برای پخش کننده های روغنهای اساسی به شما کمک می کند قبل از لگد زدن احساس آرامش و آرامش کنید و همچنین اگر می خواهید مهمان باشید ، بهترین تختخواب های راحتی را برای خرید در اینجا بخرید. ما همچنین صندلی های میز تحریر ، میزهای مخصوص فضاهای کوچک و گیاهان داخل خانه داریم تا فضای WFH شما را روشن کرده و اضطراب را کاهش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>