فواید خواب برهنه

[ad_1]

من نمی توانم به چیزی بدتر از خواب در برهنه فکر کنم. من ترجیح می دهم از اینكه اینقدر در معرض دید باشم ، هر سانتی متر از بدنم را در پارچه های راحتی (و اغلب كلاستروفوبیك) بپوشانم. طبق یک مطالعه اخیر توسط Mela ، تنها 22.7٪ از مردم کاملاً برهنه می خوابند ، و گروه 55-64 ساله به احتمال زیاد این کار را انجام می دهند.

اما پس از یک سرشماری سریع در تماس صبحگاهی ما با بزرگنمایی ، اکثر همکاران من اعتراف کردند که از لباس شب خود چشم پوشی می کنند و ترجیح می دهند کاملاً برهنه بخوابند – و قضاوت من به کنار ، به نظر می رسد که آنها چیزی هستند.

بهترین تشک هایی که باید در نظر بگیرید اگر می خواهید در Zzz بسته بندی کنید ، زیرا کمبود خواب شما می تواند ناشی از چیزی باشد که روی آن چرت می زنید

دکتر فرانکی جکسون- اسپنس ، که برای پشتیبانی از راه اندازی خنک کننده جدید در حال کار با ملافه های ملافه Mela است ، گفت: “مطالعات به شدت نشان می دهد که خواب برهنه یک روش کلیدی برای کمک به بهبود کیفیت خواب و همچنین تقویت صمیمیت جنسی و بهداشت باروری است.” محدوده ملافه های اکالیپتوس ابریشم.

علاوه بر تنظیم درجه حرارت بدن و خنک نگه داشتن شما ، خوابیدن در لباس برهنه می تواند به شما کمک کند تا به خواب عمیق تر و کم نظیرتری برسید. نشان داده شده است که باعث افزایش اعتماد به نفس می شود ، و حتی برای قسمت های خصوصی نیز سالم تر است – زیرا جریان هوا را بسیار مهم ترغیب می کند.

آنچه در واقع بی خوابی با بدن شما انجام می دهد – و این بسیار وحشتناک است

“مطالعات نشان داده است كه درجه حرارت هسته شما برای شروع خواب چند درجه پایین می آید ، در مراحل اولیه چرخه خواب به پایین ترین حد خود می رسد (- خواب غیر REM نامیده می شود) و در بیشتر شب قبل از بیدار شدن پایین تر است. این بخشی از ریتم شبانه روزی بدن شما است که چرخه خواب و بیداری شما را تنظیم می کند. “

هنوز قانع نشده اید که وقت آن رسیده است که PJ های خود را رد کنید؟ در اینجا برخی از مزایای دیگر خواب در گاو صندوق آورده شده است …

  • خواب برهنه به خنک شدن دمای بدن کمک می کند و به بدن شما می فهماند که زمان خواب است
  • با تشویق جریان هوا و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ، می تواند به ارتقا promote سلامت دستگاه تناسلی در مردان و زنان کمک کند. خوابیدن برهنه ممکن است به شکوفایی مخمر کاندیدا در واژن کمک کند ، زیرا عفونت های مخمری اغلب ناشی از گردش ناکافی هوا است که معمولاً به دلیل لباس زیر تنگ یا مصنوعی است.
  • بسیاری گزارش دادند که خواب برهنه به تقویت اعتماد به نفس و اعتماد به نفس آنها کمک می کند
  • افزایش تماس پوست با پوست می تواند به بهبود صمیمیت در روابط کمک کند. مطالعات نشان داده است که زوجینی که به پوست برهنه مبتلا می شوند ، کمتر احساس استرس می کنند و به همسر خود نزدیکتر هستند زیرا هورمون اکسی توسین را آزاد می کند ، هورمونی که احساس خوبی دارد و احساس امنیت و عشق را افزایش می دهد و در عین حال اضطراب را کاهش می دهد.

کسی امشب بدون لباس شب است؟

در اینجا به معنای واقعی کلمه همه چیزهایی است که شما باید در مورد خواب بدانید (و چگونه می توانید بیشتر از آن بخورید)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>