فیزیکی: هر آنچه درباره نمایش تلویزیونی اپل می دانیم

[ad_1]

برای تماشای برنامه تلویزیونی جدیدی نیاز دارید؟ شروع کنید جسمی، سری جدید برگشت دهه 80 تلویزیون اپل تی وی با بازی رز برن.

این کمدی تاریک ماه گذشته با پخش قسمتهای هفتگی هر جمعه تا پایان فصل که برای 6 آگوست 2021 برنامه ریزی شده است ، اولین بار در پلتفرم پخش جریانی پخش شد.

این توسط آنی وایزمن ساخته شده است که اعتبارات تلویزیونی قبلی آن شامل آن می شود برانداز، دربارهی یک پسر و فصول بعدی زنان خانه دار ناامید. تاکنون این سریال با بازخوردهای خوبی روبرو شده است. خب این همه چی هست؟

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره این نمایش بدانید شامل طرح نوستالژیک و بازیگران هیجان انگیز آن است …

بهترین نمایش های تلویزیونی در سال 2021 در رادار شما (از جمله Drag Race UK ، که باعث می شود قفل ما صرفه جویی شود)

فیزیکی چیست؟

همانطور که این عنوان به او بخشیده می شود ، رز بیرن هنگام بازی در شیلا روبین ، زنی که در اوج جنگ در دهه 1980 سن دیگو قدرت ایروبیک را کشف می کند ، جسمی می یابد.

شیلا یک زن خانه دار ناتمام است ، که در حالی که بی سر و صدا با شیاطین شخصی شدید می جنگد ، دائماً روی خود فرو می رود. با این حال ، او هنگامی که متوجه ایروبیک می شود ، چراغ انتهای تونل را می بیند ، یک سرگرمی جدید که بلافاصله به اینجا قدرت می بخشد و موفقیت او را به جلو هدایت می کند.

ما به عنوان قهرمان اصلی (و ضدقهرمان نهایی) با صدای شیلا که تمام قسمت ها را با افکار درونی اش درباره چگونگی دیدن خودش روایت می کند ، برنامه را دنبال می کنیم. شوهر افتضاح شیلا ، دنی روبین – یک سیاستمدار و استاد دانشگاه تازه کار با بازیگر کمدی Rory Scovel یکی دیگر از خطوط اصلی داستان است.

بیرن در گفتگو با Vanity Fair در مورد فیلمبرداری این نمایش گفت: “ما [shot] خط داستانی داخلی همه با هم در یک بلوک ، و در پایان ، خوابهای بدی می دیدم. خواب خوبی نداشتم. داشت شروع می کرد زیر پوست من. من عاشق Rory Scovel هستم. او نمی توانست یک فرد خوشایندتر برای کار باشد. اما این یک ازدواج ناکارآمد است و یک مکان ناکارآمد است که هر روز به مدت 12 ساعت در آن باشید. لرزش برایم سخت بود. ”

بله

چه کسی در فیلم فیزیکی بازی می کند؟

همانطور که گفته شد ، Rose Byrne وجود دارد که همه ما او را به خوبی می شناسیم ساقدوش عروس، همسایگان بد، خانواده فوری و غیره ، و احساس زیبایی می کنمروری اسوول که نقش شوهرش دنی روبین را بازی می کند. سپس یک بازیگر نقش مکمل از جمله گریس کلی کوئیگلی که نقش دختر آنها مایا ، دلا صبا را به عنوان مربی ایروبیک بانی و پل اسپارکس بازی می کند (از خانه کارتها شهرت) به عنوان جان بریم ، یک مرد بزرگ تجارت محلی.

کجا می توانم فیزیکی تماشا کنم؟

Physical در اپل تی وی موجود است. این درام ده اپیزودی در هجدهم ژوئن آغاز به کار کرد و قسمتهای هفتگی هر جمعه روی سرویس پخش جریانی قرار می گرفت.

تاکنون فقط سه مورد وجود داشته است بنابراین شما وقت کافی برای جبران کردن دارید!

بهترین کمدی های Netflix برای روحیه دادن به شما در قفل کردن (از جمله Mean Girls – بالاخره!)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>