فیلمنامه راه اندازی مجدد رابطه جنسی و شهر به بیرون درز کرده است

[ad_1]

و درست مثل این ممکن است نمایشی باشد که همه منتظر آن هستیم ، اما اگر بگوییم که اخیراً نشت فیلمنامه نشان می دهد که Big هنوز هم یک کیسه سطل آشغال کم فشار است ، چه احساسی خواهید داشت؟ بله … این یک احتمال است.

بنابراین هشدار ، برخی از اسپویلرها پیش رو هستند.

به نظر می رسد که بازیگران Sex And The City بدون داشتن یک عضو مهم بازیگران در حال متحد شدن مجدد هستند (و طرفداران آن راضی نیستند)

Sex and The City در حال راه اندازی مجدد مورد انتظار خود است و هر بار که تصاویر مجموعه جدید افت می کند ، کمی بیشتر برای آن سر و صدا می کنیم. اما اکنون برخی از فیلمنامه به بیرون درز کرده است ، بنابراین ما کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتیم کشف کرده ایم.

کری و بیگ هرگز به راحتی و راحت پیش نرفتند ، اما حتی یک دهه بعد نیز تغییری نکرده است. به گفته Page Six ، یک فیلمنامه فاش شده نشان می دهد که همه چیز بین آنها حتی بیشتر است. کری و بیگ در پایان اولی گره زدند جنس و شهر فیلم ، اما اکنون به نظر می رسد که آنها طلاق گرفته اند و در تلاشند تا نقش های جدید خود را به عنوان سابق بازی کنند.

در صحنه ، کری با دوستانش استنفورد بلاتچ (ویلی گارسون) ، میراندا هابز (سینتیا نیکسون) و شارلوت یورک گلدنبلات (کریستین دیویس) در حال جدایی از بیگ است.

کری می گوید: “من داشتم روی پادکست ضربه می زدم ، موهایم را می شستم. بله ، من غذا نمی خوردم و نمی خوابیدم ، اما حداقل از ازدواجم احساس خوبی داشتم. حالا من فقط یکی از همسرانی هستم که او از او مراقبت می کرد؟ “

بینندگان به یاد می آورند که بیگ قبل از اینکه با کری رابطه برقرار کند ، دو بار ازدواج کرده بود ، اما به نظر می رسد این ممکن است بدترین طلاق وی باشد باید منتظر بمانیم و ببینیم.

هر آنچه جنسیت و شهر در مورد رابطه جنسی و عشق به ما آموخت

اسپویلر بزرگ دیگری که قبلاً می دانستیم این است که سامانتا بدنام در این فیلم حضور نخواهد داشت ، با توجه به اینکه کیم کاترال نمی خواست دوباره راه اندازی شود.

در عوض ، بازیگران این بار با گروهی از زنان از نژادهای مختلف – بسیار بالاخره متنوع تر خواهند بود. سارا جسیکا پارکر در اینستاگرام خود ارسال کرد: “” برای استقبال ازtherealsararamirez ،NicoleAriParker ، کارن پیتمن و ساریتا چودوری به #AndJustLikeThat ، خوش آمدید. نمی توانم صبر کنم تا با این بازیگران درخشان که این همه استعداد ، شوخ طبعی و هیجان را برای گروه ما به ارمغان می آورد کار کنم. “

ممکن است درام کری و بیگ به پایان نرسیده باشد ، اما انرژی تازه در این راه اندازی مجدد وجود دارد. و اگرچه برخی از جزئیات را می دانیم ، اما پایان کار هنوز قابل مشاهده است. شاید طلاق آنها لزوماً پایان کار نباشد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>