فیلم جدید سوپرمن که قرار است سیاه سرب و کارگردان سیاه بازی کند

[ad_1]

در حالی که گمانه زنی ها در مورد انتخاب بازیگر جدید جیمز باند با تنوع بیشتر وجود دارد ، قهرمان خیالی دیگری نیز در شرف انجام چنین درمانی است. امروز اخبار مربوط به فیلم بعدی سوپرمن فاش شده است و به نظر می رسد که ما قرار است بازیگر سیاه پوستی را به عنوان بازیگر نقش اول و همچنین یک کارگردان و نویسنده فیلمنامه سیاه پوست را در راس آن ببینیم.

در حالی که جزئیات در این مرحله بسیار کم است و هنوز هیچ کارگردان یا ستاره ای اعلام نشده است ، طبق گزارش ها ، چندین نام برای نقش ها به صف شده اند هالیوود ریپورتر.

Ta-Nehisi Coates ، رمان نویس ، که به خاطر کارش در دنیای واکاندا و پلنگ سیاه برای مارول مشهور است ، تأیید کرده است که فیلمنامه ای را که قرار است در ماه دسامبر به روسای برادران وارنر ارائه شود ، می نویسد.


گلن ویلسون / © 2021 برادران وارنر

در بیانیه ای ، كوتس گفت: “دعوت شدن از طرف برادران وارنر ، DC Films و Bad Robot به DC Extended Universe باعث افتخار است. من مشتاقانه منتظر اضافه کردن معنادار به میراث شاخص ترین قهرمان اسطوره ای آمریکا هستم. “

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که باید منتظر آنها باشیم ، از برندگان اسکار گرفته تا بازگشت آثار کلاسیک فرقه

توبی امریخ ، رئیس گروه تصاویر برادران وارنر افزود: “Ta-Nehisi’s Coates بین دنیا و من پنجره ای را باز کرد و نحوه دیدن بسیاری از ما در جهان را تغییر داد ، مطمئن هستیم که بازی سوپرمن با روشی جدید و هیجان انگیز برای دیدن مرد فولاد به هواداران کمک خواهد کرد. “

از نظر خود شخص اصلی ، به نظر می رسد مایکل بی جوردن برای بازی در نقش سوپرمن مورد علاقه است ، دنباله روی کریستوفر ریو ، تام ولینگ در اسمالویل و دین قابیل در لois & Clark: The New Adventures Of Superman.

شایعاتی درباره دخالت اردن در این فیلم از سال 2019 منتشر شده است. وی به گفت خبرنگار ماه گذشته ، “من از این که مردم مرا در آن مکالمه متشعر می شوند ، خوشحالم” ، و اضافه کرد “این قطعاً یک تعارف است ، اما من فقط این یکی را تماشا می کنم.”

با این حال ، برخی از طرفداران معتقدند که روسای فیلم ممکن است تصمیم بگیرند چهره ای کمتر شناخته شده برای این نقش را بردارند ، همانطور که هنگام انتخاب بازیگران برندون روت برای سال 2006 این کار را کردند. سوپرمن برمی گردد.

طرفداران مجبور شده اند برای قسمت بعدی محکم بنشینند ، آخرین باری که سوپرمن در صفحه نمایش در فیلم 2017 دیده شد لیگ عدالت، جایی که شخصیت توسط هنری کاویل به تصویر کشیده شد.

با فصل 2 The Witcher چه می گذرد؟ در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم (از جمله بازیگران تازه اعلام شده)

از کارگردانان فیلم جدید سوپرمن می توان به باری جنکینز اشاره کرد که برنده اسکار را کارگردانی کرده است مهتاب، استیون کپل جونیور که عقب بود کرید II، رجینا کینگ که کارگردانی کرد یک شب در میامی و شاکا کینگ ، معروف به کارگردانی و نویسندگی مشترک یهودا و مسیح سیاه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>