فیلم های نتفلیکس زیر 90 دقیقه: بهترین فیلم ها برای تماشا

[ad_1]

گرگ وال استریت. بیل را بکش. همه ی ارباب حلقه ها فیلم های. ایرلندی. پدر خوانده. اصولاً هر فیلم رابرت دنیرو. بله ، حدس زدید: وجه اشتراک این فیلم ها این است که بسیار بسیار طولانی هستند.

ما نمی گوییم ما دوست نداشتن فیلمهای طولانی در واقع ، برخی از بهترین فیلم های ساخته شده به طور جدی طولانی مدت است. اما گاهی اوقات ، مغز ما برای این کار کوتاه نیست و ما توانایی ذهنی نداریم. گاهی اوقات ، ما فقط نمی توانیم 3+ ساعت از رابرت دنیرو را تحمل کنیم.

بیایید واقعیت را بخوانیم ، یک درام حماسی 200+ دقیقه ای لزوماً مساوی با یک شب آرامش بخش در مقابل تلویزیون نیست. و وقتی یک روز طولانی و پرتحرک از WFH داشته اید ، دائماً در داخل و خارج از آن هستید بیشتر جلسات بزرگنمایی، شما احتمالاً هوس فیلم قابل هضم غذا با تنقلات ، شراب و ماسک صورت (نوع آرامش بخش ، آب و هوا) را دارید.

در حقیقت ، دقیقاً به همین دلیل است که Netflix دسته جدیدی را اضافه کرده است که ، صریحاً بگویم ، چیزی از نبوغ ناب چیزی ندارد. گروه جدید “فیلم های زیر 90 دقیقه” ظاهراً از یک الگوی رفتاری ویروسی الهام گرفته شده است ، با استفاده از عکسهای مصاحبه مگان و هری ، اپرا ، برای نشان دادن بیزاری جمعی ما از فیلم های طولانی مدت. ما هرگز چنین احساسی نداشته ایم مشاهده گردید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این گروه به دسته ها و ژانرهای مختلف از جمله کمدی ها ، فیلم های مورد تحسین منتقدان و “اکنون پرطرفدار” تقسیم شده است.

در کنار بسیاری از مستندها ، لیست برنامه های 90 دقیقه ای شامل مدعی اصلی اسکار است پایین سیاه ما راینی با بازی ویولا دیویس و چادویک بوسمن فقید ؛ تریلر روانشناختی جدید سارا پالسون اجرا کن؛ و فوق العاده متحرک ، نامزد BAFTA سنگ با بوکی باکرای تازه وارد.

در حالت بازگشت به عقب؟ این بهترین راه اندازی مجدد نمایش تلویزیونی است که ارزش تماشای آن را دارد

بنابراین ، برای آن دسته از شب های مبل که فقط انرژی ذهنی برای یک بیوگرافی طولانی یا یک شرح اجتماعی پر از درام را ندارید ، در اینجا بهترین فیلم های زیر یک ساعت و نیم را برای تماشای در Netflix آورده اید. ستایش باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>