قاب بندی تکنیک استمنا است که ذهن آگاهی و لذت جنسی را با هم ترکیب می کند

[ad_1]

هفته جهانی بهداشت روان است بنابراین GLAMOR از هفته پیش رو استفاده می کند تا طیف وسیعی از ابزارها و منابعی را برای شما به ارمغان بیاورد. از روش های 5 مرحله ای برای احساس “اضطراب” و برنامه های سلامتی برای تقویت خلق و خوی شما گرفته تا نکاتی در مورد مبارزه با افسردگی و حساب های بهداشت روان از تیم ما ، لکه دار کردن سلامت و بهداشت بر سلامت روان بیش از هر زمان دیگری مهم است.

البته ، شما همیشه باید در مورد درمان سلامت روان خود با پزشک عمومی صحبت کنید اما اگر به دنبال روش های روزمره برای کنترل هرگونه احساس اضطراب و به طور کلی تقویت مراقبت از خود هستید ، امیدواریم که توصیه های مفیدی برای شما ارائه دهیم .

ما از شما در مورد استمنا پرسیدیم ، و در اینجا همه چیزهای جذابی است که ما فهمیدیم …

با کمال تعجب ، یکی از ساده ترین راه ها برای تقویت مراقبت از خود و سلامتی ، خودارضایی است. به گفته کارشناسان ، مزایای خودارضایی بسیار زیاد است. این برای کاهش استرس ، تقویت خواب و کمک به مردم در تمرکز بر حال عالی است. مارک هایی مانند برنامه جنسی صوتی Ferly ، یک فضای دیجیتالی برای زنان برای کشف معنای لذت برای آنها ، حتی سلامتی جنسی را به عنوان سومین رکن سلامت ما ، همراه با جسمی و روحی می دانند – و ما برای آن جدی هستیم.

ما شاهد فعالیت هایی از قبیل کمپین # اعتراض صورتی ها # کمپین های # دختران وانکتو ، سایت های پورنوگرافی فمینیستی مانند Lust Cinema و Indie Porn Revolution و یک ماه کامل به استمنا (که اتفاقاً در ماه مه است) اختصاص داده ایم ، بنابراین آیا این به سلامت روان شما کمک می کند یا به شما کمک می کند شما که با اعتماد به نفس می درخشید ، این تغییر دید در مورد خودارضایی نشان می دهد که این یک ستون سلامتی است که ما باید از آن شرمسار شویم – و شروع به داشتن آن کنیم.

ما قبلاً در مورد لبه زدن – یک روش استمنا آگاهانه که شامل ساختن خود برای آمدن و سپس استراحت قبل از شروع دوباره است – که طوفان ایجاد کرد ، نوشتیم. بنابراین اکنون ما یک روش خودارضایی آگاهانه دیگر را برای شما آورده ایم که سعی کنید: قاب بندی.

قاب بندی ترکیبی از ذهن آگاهی و خودارضایی است و تمرکز بر این است که چگونه رسیدن به ارگاسم چیزی است که بیشتر از بدن با مغز ارتباط دارد. مغز یک ابزار بسیار قدرتمند در استمنا است و ایده این است که فکرهای پورنو و حواس پرتی را خاموش کنید و در عوض از ذهن و تخیل خود برای ادامه کار استفاده کنید.

ایده این است که یک سناریوی سکسی را تجسم کنید و ذهن خود را از عمل جسمی لمس کردن خود بردارید. نحوه تفکر شما در مورد ارگاسم (یا “قاب” آن) ظاهراً می تواند تأثیر شگرفی بر لذت شما بگذارد. آسانترین راه برای حضور در منطقه؟ از طریق داستان های صوتی کوتاه وابسته به عشق شهوانی.

برای 53٪ از خوانندگان GLAMOR ، این هنوز عمل خود عشق است که جرات نمی کند نام خود را بیان کند. در اینجا دلیل این است که ما باید در مورد استمنا صحبت کنیم

از آموزش های راهنمای استمناided گرفته تا داستان های داغ اصلی ، مطمئناً چیزی وجود دارد که شما را روشن کند. برای شروع این برنامه ها و سایت ها را بررسی کنید.

با افزایش پورنوگویی و استمنا هدایت شده ، اروتیکا صوتی امسال منفجر شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>