قاب بندی Britney Spears: Cast، UK تاریخ انتشار و پیش پرده

[ad_1]

من شب گذشته با عصبانیت دیدم که “چگونه فیلم مستند بریتنی اسپیرز را در انگلیس تماشا کنم” – و به نظر می رسد که من تنها نیستم. جستجو برای قاب بندی بریتنی اسپیرز – یک مستند نیویورک تایمز که جمعه در آمریکا پخش شد ، از پشت بام عبور می کند.

این نمایش جنجالی به فعالیت 28 ساله این ستاره پاپ و وضعیت پدرش جیمی اسپیرز به عنوان محافظه کار او می پردازد. به معنای واقعی کلمه همه افراد مشهور در حال حاضر در مورد این نمایش صحبت می کنند – و جاستین تیمبرلیک حتی در پشت نمایش مورد انتقاد قرار گرفته است. خب این همه چی هست؟ در اینجا ، همه چیزهایی را که باید در مورد قاب بندی بریتنی اسپیرز بدانید ، از جمله نحوه تماشای آن در انگلستان ، جمع آوری می کنیم.

چه زمانی و کجا می توانم فریمینگ اسپریتز را در انگلیس تماشا کنم؟

قاب بندی بریتنی اسپیرز جمعه 5 فوریه در FX و Hulu در ایالات متحده منتشر شد و رسانه های اجتماعی را به یک بحران تبدیل کرد و بنابراین ما انگلیسی ها را از دیدن ناامید کرد. متأسفانه ، ما هنوز تاریخ اکران در انگلیس نداریم و همچنین نمی دانیم نمایش از کجا پخش می شود. PopSugar ادعا می کند که این مستند مورد انتظار در بهار 2021 از اینجا پخش خواهد شد. با توجه به اینکه Hulu و FX زیرمجموعه های شرکت والت دیزنی هستند ، مردم معتقدند که این نمایش می تواند از طریق دیزنی + برای بینندگان انگلستان پخش شود.

کمپین #FreeBritney به چه معناست؟

قاب بندی بریتنی اسپیرز در مورد چیست؟

قاب بندی بریتنی اسپیرز به محافظه کاری خواننده آمریکایی می پردازد و فیلم نمودارهای او برای رسیدن به ستاره پاپ و جنجال های بعدی درباره رفاه او است.

این داستان به روابط او با پدرش جیمی اسپیرز و محافظه کاری که از سال 2008 تحت نظر او بود ، می پردازد. اسپیرز پیش از این درخواست کرده بود که پدرش از سمت محافظه کار جدا شود اما جلسه دادرسی در اواخر آگوست سال گذشته تغییری در پدرش ایجاد نکرد. موقعیت در حال حاضر این هنرمند ادعا می کند که به تلاش خود برای ایجاد تغییراتی در محافظه کاری خود مستقیماً از جنبش #FreeBritney حمایت کرده است.

در اسنادی که به دادگاه عالی لس آنجلس ارائه شده ، بدست آمده توسط مردم و گزارش شده توسط لس آنجلس تایمز، وکیل اسپیرز ، ساموئل دی. اینگهام سوم ، نوشت: “بریتنی در این مرحله از زندگی خود ، هنگامی که تلاش می کند مقداری استقلال شخصی خود را بدست آورد ، از حمایت آگاهانه بسیاری از طرفداران خود استقبال و قدردانی می کند.”

اینگهام نوشت: “اگرچه ظاهراً طرح مهر و موم برای” محافظت “وی است ، اما خود بریتنی به شدت مخالف این تلاش پدرش برای مخفی نگه داشتن مبارزات قانونی خود به عنوان راز خانوادگی در گنجه است.”

آخرین پرونده ها همچنین نشان می دهد که بریتنی می خواهد محافظه کاری “داوطلبانه” نامیده شود ، به این معنی که او می تواند “از حق خود برای معرفی محافظه کار املاک استفاده کند.” گزارش شده است که اسپیرز می خواهد شرکت اعتماد Bessemer Trust از کالیفرنیا ، NA محافظه کار او

در این پرونده اظهار داشت: “بریتنی به شدت مخالف این است که پدرش به عنوان تنها نگهدارنده املاک خود ادامه دهد.”

تمام قسمت آینه سیاه مایلی سایرس باعث می شود که فکر کنم در مورد بریتنی اسپیرز است

“بلکه ، بدون اینکه به هیچ وجه از حق خود مبنی بر فسخ این محافظه کاری در آینده چشم پوشی کند ، او شدیداً ترجیح می دهد که یک خیرخواه شرکتی واجد شرایط برای خدمت در این نقش تعیین شود.”

پیش از این ، پدر او گفته شده بود که جنبش #FreeBritney را “شوخی” خوانده و گفته است که این جنبش توسط “نظریه پردازان توطئه” تنظیم شده است.

چه کسی در قاب بندی بریتنی بازی می کند؟

خود بریتنی اسپیرز در این نمایش بازی نمی کند – و خانواده اش از شرکت در این برنامه خودداری کردند. این فیلم عموماً دارای تصاویر بایگانی و مصاحبه با این ستاره است ، از جمله یک فیلم معروف دیگر با Diane Sawyer ، که او را به دلیل شایعات اثبات نشده درباره جاستین تیمبرلیک فریب داده است.

قاب بندی بریتنی اسپیرز کارگردان سامانتا استارک به ورایتی گفت: “ما از هر راهی سعی کردیم سیگنال دود را در مورد این مستند به بریتنی برسانیم ، اما یک حلقه محکم در اطراف او وجود دارد که نمی دانیم او این درخواست ها را دریافت کرده است یا نه. ما از او “نه” نگرفتیم. ما هرگز از او چیزی نگرفتیم. “

دستیار سابق بریتنی ، فیلیشیا کاتلوتا و پاپاراتزی دانیل راموس ، که این ستاره بدنام با چتر به او حمله کرد ، در این برنامه صحبت می کنند.

آیا بریتنی درباره این مستند صحبت کرده است؟

بریتنی اسپیرز روز سه شنبه با ورود به توییتر سکوت خود را شکسته و یادآوری می کند که مردم اغلب پیچیده تر از آن چیزی هستند که به نظر می رسد. بریتنی نوشت: “به یاد داشته باشید ، مهم نیست كه هرچه از زندگی شخص می دانیم ، در مقایسه با فرد واقعی كه پشت لنز زندگی می كند ، هیچ كاری نیست.”

“هر شخص داستان و برداشت خود را از داستانهای دیگران دارد !!!! همه ما زندگی های بسیار زیبا و زیبایی داریم !!! به یاد داشته باشید ، مهم نیست که ما از زندگی یک شخص چه چیزی می دانیم در مقایسه با شخص واقعی هیچ چیز نیست زندگی پشت لنز !!!! ‘”

وی همچنین یک ویدیوی قدیمی از اجرای کوک نمادین خود را برای Toxic در سال 2018 New Years Rockin ‘Eve به اشتراک گذاشت و نوشت: “باور نمی کنم این اجرای Toxic مربوط به 3 سال پیش باشد! من همیشه دوست دارم روی صحنه باشم. … اما من وقت می گذارم و یاد می گیرم و یک فرد عادی باشم ….. من عاشق لذت بردن از اصول روزمره زندگی هستم !!! “

آیا تریلر Framing Britney Spears وجود دارد؟

یک تریلر که در ژانویه توسط FX Documentaries در توییتر منتشر شد ، گفت: “ظهور خارق العاده او به سوپراستارمی. سقوطی که جهان را شوکه کرد. و اکنون ، یک جنگ محافظه کاری متعاقب آن”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>