قرص های خمیردندان Parla هر دقیقه به فروش می رسند و به همین دلیل است

[ad_1]

هیچ رازی نیست که دهان یکی از اولین مواردی است که مردم در مورد شما متوجه می شوند. دکتر اشو دکتر لوازم آرایشی می گوید: “اول ، مردم به چشم ها نگاه می کنند.” “سپس مستقیماً به دهان و دندانها می رسد.”

باور نمی کنید؟ خوب ، طبق داده های انجمن دندانپزشکی انگلیس ، 77٪ از ما فکر می کنیم که علائم بصری پوسیدگی دندان و بوی بد دهان مانع پیشرفت شغلی می شود. پس تعجب آور نیست که خمیردندان های سفید کننده دندان بازار را فرا گرفته اند و نوید می دهند لکه ها را برداشته و دندان ها را در طی چند روز روشن می کند.

اما به طور خاص یک مارک تجاری وجود دارد که واقعاً در حال بالا گرفتن است.

PÄRLA محدوده ای سفیدکننده ، دارای اخلاقی و بسته بندی پایدار قرص خمیر دندان است (بله ، قرص!).

بهترین مسواک های برقی برای خرید سفیدی مروارید و لثه های سالم از Oral-B تا فیلیپس (و اساساً همه آنها در فروش هستند)

این مارک تجاری توسط دکتر Rhona Eskander ، دکتر Simon Chard و دکتر Adarsh ​​Thanki تاسیس شده است و هدف آن این است که برای کره زمین و همچنین دندان های شما مفید باشد. این سه نفر پس از کشف اینکه 1.5 میلیارد لوله خمیر دندان سالانه به محل دفن زباله یا اقیانوس می رود و 500 تا 700 سال طول می کشد تا پلاستیک در لوله های خمیر دندان حل شود ، این برند را راه اندازی کرد. بعلاوه ، با پیش بینی های بنیاد Ellen MacArthur مبنی بر وجود تعداد بیشتری پلاستیک در اقیانوس نسبت به ماهی در سال 2050 ، این زبانه های خمیردندان به عنوان یک جایگزین اخلاقی ، دوستدار محیط زیست و م toثر برای خمیر دندان در یک لوله راه اندازی شدند.

بنابراین می دانیم که آنها برای کره زمین مفید هستند اما آیا در واقع در سفید کردن و تازه سازی دندان افراد م people’sثر هستند؟ اگر بررسیهای آمازون مورد پسند باشد ، به نظر می رسد که همینطور هستند.

یکی از خریداران متاثر نوشت: “من مارکهای بسیار دیگری از قرصهای خمیردندان (Denttabs ، Georganics ، Lush و غیره را امتحان کرده ام) اما دوست نداشتم که چگونه گچی باشد و آنها در دهان من احساس می کنند و بعضی از آنها مزه بدی می گیرند. برای یک جایگزین بدون پلاستیک اما دوستم Parla را به من توصیه کرد. این قرص های خمیردندان فقط پایین است و فقط مارکی را که باید امتحان کنید قرص ها بسیار خامه ای هستند و کف می کنند (نه به اندازه خمیر دندان های معمولی که SLS وجود ندارد ) و بعد از آن دندانهایم بسیار تمیز می شوند. من بسیار خوشحالم که قرص هایی پیدا کردم که برای من و خانواده ام مفید هستند و همچنین باعث صرفه جویی در محیط می شوند. ” در حالیکه دیگری اضافه کرد: “این قرص ها برای مردن بودند. آنها بسیار نازک بودند و دندان های من را کاملا تمیز می کرد. من انتظار داشتم که آنها احساس ریزش کنند اما آنها احساس صافی می کردند و احساس خمیر دندان های معمولی می کردند! من شخصا با خمیر دندان هایی مانند Oral b ، دهان من را تحریک می کند و از طریق پارلا فهمیدم که این به دلیل SLS در خمیر دندانهای معمولی است. اینها واقعاً به آن کمک می کنند! “

بهترین خمیر دندان های سفید کننده برای لبخند روشن شماست

تنها نظرات منفی این بود که آنها دهان مردم را به اندازه دلخواه تازه نمی کنند بنابراین اگر طرفدار یک خمیردندان فوق العاده تازه هستید ، ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. همچنین ، با 8 پوند برای تهیه یک ماه ، آنها گران تر از مارک های اصلی هستند.

اگر فکر می کنید نام تجاری آشنا به نظر می رسد ، ممکن است اوایل امسال سیمون و رونا را از Dragons ‘Den BBC بیابید. آنها در این نمایشگاه حاضر شدند و به دنبال سرمایه گذاری برای سهم در شرکت خود بودند – و پیشنهادی برای کل پول با 30 درصد سهام خود دریافت کردند.

قبل از پیشنهاد خود ، Tej Lalvani گفت: “شما بچه ها سفیران بسیار معتبر و خوبی برای محصول هستید.” دبورا میدن به سرعت با یک پیشنهاد منطبق پیگیری کرد.

سپس این دو اژدها پیشنهادات خود را برای کل پول و هر یک از سهام 15٪ با یکدیگر ترکیب کردند اما بنیانگذاران این کار را رد کردند. دبورا میدن به آنها گفت: “من صادقانه امیدوارم که شما دنیا را با این کار تصاحب کنید و من تغییر کار می دهم.”

علی رغم اینکه بدون پول دور شد ، پس از پخش نمایش ، این برند هر دقیقه یک گلدان از خمیر دندانهای 8 پوندی در ماه فروخت.

پس چه چیزی برای مغولان تجاری وجود دارد؟ آنها امیدوارند که با P additionRLA Pro ، که به عنوان قرص های خمیردندان فوق العاده با سفید کننده دندان ، کاهش دهنده حساسیت و تقویت کننده ایمنی هستند ، اموجی ایجاد کنند.

به یاد دارید که چگونه دنیای مراقبت از پوست به خاطر اسید هیالورونیک و ویتامین C دیوانه شد؟ خوب ، هیدروکسی آپاتیت را به عنوان “چیز مهم بعدی” در دندانپزشکی در نظر بگیرید ، که اتفاقاً در فرمول جدید آنها وجود دارد. “این ماده معدنی یک عنصر سازنده از مینای دندان طبیعی است. این ماده با مسدود کردن منافذ باز و صاف کردن سطح دندان کار می کند ، که – به طور همزمان با چهار ماده ضد عفونی کننده لکه های ما – درخشش سفید و براق را اضافه می کند ،” آنها به ما گفتند

چگونه می توان با کمک کمی از یک دندانپزشک برتر ، دندان های خود را با خیال راحت در خانه سفید کرد

بعلاوه ، در جهان اول ، زبانه ها ظاهراً می توانند از یک سیستم ایمنی سالم پشتیبانی کنند زیرا هر یک از آنها حاوی 50٪ RDA (طراحی شده برای استفاده دو بار در روز) ویتامین E ، B12 و سلنیوم است. این شرکت معتقد است که با استفاده از قدرت جذب باورنکردنی دهان ، مارک هایی را مشاهده خواهیم کرد که سلامت ایمنی بدن را تقویت می کنند.

اگر تا به حال اسپری زیر زبانی (زیر زبان) را امتحان کرده اید ، می دانید که دهان چقدر در رسیدن ویتامین های مهم به جایی که بیشترین نیاز دارند کارآمد است. این به این دلیل است که دهان به طور باورنکردنی عروقی شده است (به عبارت دیگر ، جریان خونین شدیدی به این منطقه وجود دارد) بنابراین میزان جذب به ویژه در جریان خون را بسیار بالا ارائه می دهد. اساساً ، همانطور که به مدت 2 دقیقه دندان های خود را مسواک می زنید ، ویتامین ها و مواد معدنی مخلوط شده در فرمول قرص ظاهراً می توانند از طریق پوست داخل دهان شما وارد جریان خون شوند ، قبل از اینکه خمیر دندان را به طور طبیعی بیرون بریزید ؛ در حال حاضر مطالعات چشمگیری وجود دارد که اثر آن را برجسته می کند.

آیا می خواهید یک سوئیچ پایدار برای رژیم دندانپزشکی خود ایجاد کنید؟ این می تواند مکان خوبی برای شروع باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>