قسمت جانبی Bob Haircut Inspiration

[ad_1]

این رسما سال کاهش موهای سر است ، با تعداد بیشتری از افراد در سالن محلی خود برای انجام یک عمل خرد شدن پس از همه گیری اقدام به رزرو می کنند و ما هر روز از تکرارهای بیشتری به سبک سنتی استقبال می کنیم. در اوایل سال جاری ، شاهد شیک پوشی دختران فرانسوی بودیم که شبکه های اجتماعی ما را جارو می کرد و به دلیل نگهداری فوق العاده کم و در عین حال بی وقفه شیک ، بسیار دوست داشتنی بود.

اخیراً ، ‘Bob band bob’ را دیده ایم (یعنی یک باب با قطعات بلندتر در قسمت جلویی که دقیقاً به اطراف استخوان گونه برخورد می کند – نگران نباشید ، قول نمی دهید عضوی از پسران Backstreet باشید) و همچنین “استخوان یقه استخوان” استخوان ترقوه ، که یک مصالحه عالی برای کسانی است که تمایل ندارند اینچ اینچ طول خود را بگیرند.

این همش نیست. همچنین باب تکه تکه شده ، حباب های ریز ، حشره های پشمالو و باب کاغذ برش خورده ، میکرو باب ، باب استخوان یقه و باب نامتقارن برای انتخاب وجود دارد.

هنگامی که در مورد سبک باب خود تصمیم گرفتید ، وقت آن است که انتخاب کنید که فراق خود را در کجا قرار دهید. در حالی که ژنرال Z Millennials را به دلیل عشق به قطعات جانبی مسخره کرد ، اما یک چیز جداگانه در کنار آن وجود دارد. این حالت غیرطبیعی ، لبه دار و چاپلوس است و برخلاف یک قسمت مرکزی یا حاشیه ، یک پارتیشن کناری متناسب با همه فرم های صورت است و می تواند به قاب بندی ویژگی ها کمک کند.

به علاوه ، باب قسمت جانبی نیز به طور استثنایی همه کاره است. به نظر می رسد به همان خوبی که با امواج آشفته به یک طرف ورق می خورد همانطور که با یک ظاهر خیس مرطوب به پایین فرو می ریزد ، و نگهداری آن فوق العاده کم است ، از بین بسیاری از بسیاری از روند باب ، یکی از گزینه های مورد علاقه ما است.

برای هر کسی که هنوز به متقاعد کردن احتیاج دارد ، در اینجا تعدادی از بهترین قسمت های اصلاح قسمت موی لب را مشاهده کرده ایم که برای عکس گرفتن از صفحه نمایش می بینیم و به ملاقات بعدی خود در سالن می بریم …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>