كتابخانه تصوير جديد شامل تصاوير شامل ورزش زنان است

[ad_1]

وقتی مقاله ای راجع به ورزش و تمرینات بانوان به صورت آنلاین مشاهده می کنید ، تصویر ویژگی به طور کلی یک فرد لاغر ، اغلب سفید پوست ، در سنین پایین تر را نشان می دهد. با این حال ، افراد در هر سن ، اندازه و قومیت کار می کنند ، پس چرا ما نمایندگی بیشتری نمی بینیم؟

این همان تفكری است كه در مورد مبارزات ورزشی “این دختر می تواند” در انگلستان وجود دارد ، یك كتابخانه تصویری 400 نفره رایگان كه شامل افراد با هر شكل ، اندازه و زمینه ای است.

این کمپین پس از تحقیقات نشان داد که تصاویر نادرست برای اعتماد به نفس زنان مضر است. مطالعه ای که توسط این دختر می تواند انجام شود نشان داد که 63٪ از خانمها می گویند دیدن بدنهای لاغر و ملایم در سایت های رسانه های اجتماعی می تواند بر آنها تأثیر منفی بگذارد.

چگونه لذت تمرینات YouTube را کشف کردم (به علاوه کانالهای تأیید شده PT برای اشتراک)

همچنین نشان داد که 100 تصویر اول بازگشت شده توسط “زنان در حال ورزش” گوگلینگ نشان می دهد که در کمتر از یک سوم تصاویر برتر ، زنان از نژاد سیاه پوست ، آسیایی و اقلیت دیده می شوند.

همچنین نشان داد که 85٪ تصاویر زنان کوچکتر از اندازه 10 را نشان می دهد (متوسط ​​اندازه یک زن انگلیسی 16 سال است) و 14٪ بین اندازه 12-16 و فقط 5٪ اندازه 18 و بالاتر است.

علاوه بر این ، فقط 2٪ از تصاویر نشان می دهد که یک زن قرمز روبرو ، عرق کرده یا از نفس افتاده است ، در حالی که 9٪ تصاویر یک زن را به چالش کشیدن نشان می دهد.

اکثر تصاویر (65٪) همچنین نشان می داد زنانی که زیر 35 سال دارند فقط 15٪ بالای 50 سال دارند.

“هدف ما الهام بخشیدن به زنان برای فعالیت بیشتر و نمایش بسیاری از روش های خارق العاده برای انجام این کار است. ما می دانیم موانعی وجود دارد که زنان مجبور به استفاده از آنها هستند ، ترس از قضاوت و احساس شکست آنها. ما تغییر رفتار را تشویق می کنیم ، که اگر تصورات غلط زنان اغلب به صورت روزانه با تصویری که در رسانه ها ، تبلیغات و آنلاین مشاهده می کنند تقویت شود ، دشوار خواهد بود. “کیت دیل ، رهبر کمپین این دختر می تواند بگوید.

“بسیاری از مارک ها در حال حاضر اقدامات مثبتی در این زمینه انجام داده اند ، اما هنوز هم دیدن آنچه یک جستجوی ساده در Google نشان داده هنوز هشدار دهنده است. ما می خواهیم تصاویر متنوع و نمایندگی بیشتری در سراسر بازاریابی و رسانه ها مورد استفاده قرار گیرد و حقوق کتابخانه تصاویر خود را به همین منظور آزاد کنیم. “

13 بهترین غلتک کف برای تسکین درد عضلات بعد از تمرین

تحقیقات انجام شده از اسپورت انگلیس همچنین نشان داد که سطح فعالیت ها به دلیل همه گیری “به میزان قابل توجهی” رنج برده است ، از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه سال 2020 میزان فعالیت زنان به 58٪ کاهش یافته است.

برای دیدن برخی از تصاویر مورد علاقه ما از این کمپین به پایین بروید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دختر می تواند به این صفحه مراجعه کنید: thisgirlcan.co.uk

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>