لباس اصلاحات اینگرید بیش از 10 هزار بار در لیست علاقه مندی ها قرار گرفته است

[ad_1]

بنابراین شما به اندازه کافی دعوت نامه عروسی برای غرق شدن کشتی دارید ، اما چیزی برای پوشیدن ندارید؟ ما شما را احساس می کنیم اگر شما عاشق سهولت لباس تابستانی هستید اما برای مراسم خاص به کمی سرعت بیشتر احتیاج دارید ، خوب در دستان خوبی هستید.

نکته ای که در مورد عروسی های تابستانی وجود دارد این است که شما نمی خواهید در صورت پوشیدن لباس پوشیدن بیش از حد ، می دانید که در گرمای متشنج کننده تکه های عرق اجتناب ناپذیری پیدا می کنید. در همان یادداشت ، شما همچنین نمی خواهید لباس کاملاً آشکاری بپوشید زیرا این یک عروسی است و می خواهید زیبا به نظر برسید – ما به شما می رسیم ، مبارزه واقعی.

ما 21 لباس بلند پیدا کرده ایم که اگر می خواهید در این تابستان مهمان عروسی باشید ، مناسب است

بنابراین تعجب آور نبود که کشف آن اصلاحاتلباس اینگرید ظاهراً در آن لحظه گروه مهمان عروسی خود را جستجو می کرد ، بیش از 10،000 نفر آن را به لیست خواسته های خود اضافه کردند طبق LYST. همین کافی است تا ما را سریعاً به سبد اضافه کنیم! این دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن می گردید: شناور اما در عین حال چاپلوس ، بدون آستین اما باکلاس.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لباس اینگرید یکی از آن تکه هایی است که اگر با پاشنه های مختلف طراح مدل شود یا با مدل موی دیگری پوشیده شود ، می توان آن را بارها و بارها پوشید و هیچ کس (از جمله دوستان شما) آن را تشخیص نخواهد داد – و این برای کوهستان عالی است. دعوت نامه هایی که روی مبل شما جمع شده اند. طبق گفته های LYST ، دو رنگ پس از همه ، زمرد و سلادون است – و پس از دیدن آنها ، از دلیل آن شوکه نمی شویم.این اوقات سال که اغلب در سرتاسر خوراک های اینستاگرام ما دیده می شود و در مقابل دریایی از رنگهای خنثی بسیار دوست داشتنی وام می دهد ، به راحتی می توان گفت که ما عاشق اینگرید هستیم. با اندامی متناسب و باریک و بندهای قابل جابجایی (ببینید به شما گفتیم مناسب استفاده از چند سایش است) ، تعادل راحتی و شکلی کاملا خوب به شما می دهد در حالی که دامن کفگیر حس درام را به شما القا می کند.

ممکن است وقتی که عروس در انتهای راهرو با داماد خود ملاقات می کند ، زشت گریه کنید ، اما حداقل لباس خیره کننده ای بر تن خواهید کرد.

لباس اینگرید اصلاحات را قبل از اینکه به فروش برسد ، با قیمت 350 پوند هم اکنون بخرید!

آن را در زمرد بخرید
آن را در Celadon بخرید

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

زیباترین لباس های مهمان عروسی تابستانی برای خرید ، اکنون که عروسی ها (تقریباً) دوباره یک چیز است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>