لباس تابستانی که باید مطابق نشانه ستاره خود بپوشید

[ad_1]

ما ممکن است طی سه ماه گذشته برای این هوا دعا کنیم و به شدت آن را آشکار کنیم ، اما به نظر می رسد اکنون تابستان رسماً – لمس مقدار زیادی چوب – وارد شده است ، ما آنطور که فکر می کردیم آماده نیستیم.

در آماده سازی برای پیش بینی پیش بینی شده برای 27 درجه سانتیگراد در این آخر هفته ، ما وحشت کرده ایم که بطری های تراکم فاکتور 50 را خریداری کرده ، با دستورالعمل قهوه یخ زده سال گذشته Dalgona و دوباره مبلمان بالکن خود را تمیز کرده ایم ، اما به نظر می رسد – پس از یک سال در چرخش های مختلف لباس راحتی – کمد لباس های ما کمی پیچیده تر از گذار است.

اگر در تلاش برای یافتن * لباس تابستانی * رویاهای خود هستید ، کسی را تصور می کنید که در هنگام ظهور مجدد جامعه مانند یک پروانه نارس در دقیقه ای که بوریس جانسون برای اولین بار کلمات “21 ژوئن” را بر زبان آورد ، از آن نترسید. شاید به دلیل فشاری که ما ، خودمان به کمد لباس پس از همه گیری خود وارد می کنیم ، کشف مجدد عشق به یک لباس تابستانی خوب و قدیمی بسیار پیچیده تر از حد معمول بوده است.

این چیزی است که فال شما در ماه ژوئن برای شما ذخیره کرده است …

پس چرا برای پاسخ به ستاره ها نگاه نمی کنیم؟ ما برای پیش بینی صمیمی ترین و مهمترین وقایع زندگی خود به فال های خود اعتماد داریم ، چرا که برای کمی تکان دادن مقدماتی نیز به آن اعتماد نمی کنیم؟

این لباس تابستانی است که شما در تمام مدت بدنبال آن بوده اید ، با توجه به نشان ستاره ای شما …

برجسته

21 دسامبر –18 ژانویه

لباس VINTAGE وراثت


شما جاه طلب و پیگیر هستید ، اما منکر این نیست که واقع گرایی و عملی منضبط شما وقتی به سبک شما می رسد ، قدرت را در دست می گیرد. ملکه های بی چون و چرای کمد لباس کپسول ، شما می دانید که چه چیزی را دوست دارید و دقیقاً می دانید که کجا آن را تهیه کنید. با این وجود برچسب های Heritage ضعف شما هستند و وقتی قطعه قدیمی و قدیمی شانل در دسترس باشد – که می توانید ببینید برای هر مناسبت کار می کند – خریداران دیگر شانس ندارند.

1،103 پوند ، Vintage Chanel ، اکنون آن را بخرید

دلو

19 ژانویه – 17 فوریه

لباس طراحی شده دستی


حال و هوای خلاق ، اصیل و با روحیه واقعی شما وقتی آشکار می شود که کمد لباس شما را زیر و رو کنیم. الگوهای پررنگ ، قطعات سفارشی و تزئینات دقیق فقط بخشی از کالاهای اساسی روزانه شما هستند و وقتی صحبت از لباس های شما می شود ، شما دوست دارید از مارک های مستقل حمایت کنید و به سمت طراحی های قدیمی یا دست ساز بروید. این چاپ مشترك توسط دو یا دو دختر پشت برنادت – كه با الگوهای سفارشی و دستی كشیده شده اند – هر یك از این جعبه ها را برای شما علامت گذاری می كند در حالی كه با خطوط تمیز دلخواه ، فرم كلی را ساده نگه می دارد.

650 پوند ، برنادت ، اکنون آن را بخرید

ماهی ها

18 فوریه –19 مارس

لباس ساحل روان


نمی توان انکار کرد که در کنار دریا خوشبخت ترین هستی ، به همین دلیل کمد لباس شما برای همیشه به سمت زیبایی بیشتر پا برهنه متمایل می شود. قطعه ای مناسب برای پرتاب یک بیکینی ، عشق شما به یک لباس شناور ماکسی مانند این تکه تکه یکی از لباس های زارا پوشیده نیست ، در حالی که ویژگی های عاشقانه و لذت جویانه شما را می بیند که با خوشحالی به سمت قرمزهای قرمز و صورتی رنگ خم می شوید. ممکن است به این زودی ها علاقه ای به جمع آوری قطعات عملی نداشته باشید ، اما چرا شما می خواهید روزهای خود را در ساحل ادامه دهید ، این مسئله مهم است؟

49.99 پوند ، زارا ، اکنون آن را بخرید

ARIES

20 مارس –18 آوریل

لباس چاپ محدود


شما ممکن است عاشق یک گرایش باشید ، اما هیچ چیز احساس یک دنباله دار را ندارد. ایده لیست انتظار باعث می شود قلب شما ضربان قلب خود را از دست بدهد – اگر چیزی بیش از هیجان دانستن این نیست که صاحب چیزی خواهید شد که دوستانتان از آن برخوردار نخواهند شد. “نسخه محدود” یکی دیگر از واژه های پر سر و صدا دیگر برای شماست و شما دوست دارید که برچسب های مستقل کوچکتر را پیش از دیگران کشف کنید. بنابراین ، این لباس کیتری عالی است. یک برچسب مستقل ، ساخته شده به سفارش در یک دوره محدود و اتفاقا با آن یقه نیز روند رو به جلو است.

185 پوند ، کیتری ، اکنون آن را بخرید

ثور

19 آوریل –19 مه

لباس لوکس بی وقت


برخی ممکن است فکر کنند که * هیچ چیز * به اندازه کافی برای تورهای مزخرف خوب نیست ، اما شما عاشقان تجملات در واقع دارای یک لیست جذاب مطمئن هستید که جایگاهی در سبد آنلاین آنها را تضمین می کند. پارچه های فوق العاده مجلل بدون شک در بالای فهرست قرار دارند ، در حالی که قطعات بی انتها معمولاً جعبه های بیشتری را نسبت به مد های سریع ثابت می کنند. این لباس لغزنده ابریشمی خزدار و شیک ساخته شده توسط The Row فقط بلیط است ، با یک پارچه بدون دردسر که هرگز از مد نمی افتد.

2،040 پوند ، ردیف ، هم اکنون آن را بخرید

جوزا

20 مه –20 ژوئن

لباس شبیه CHAMELEON


اگر شما یک جوزا هستید و در تلاش برای رسیدن به سبک لباس تابستانی هستید ، بدون شک بخشی از آن به لطف سلیقه های آفتاب پرست شما است. شما عاشق یک جمله چشم نواز هستید و از یک برخورد چاپی نمی ترسید ، اما عاقلانه خواهید بود که یک چیز فوق العاده همه کاره مانند این Preen توسط Thornton Bregazzi midi را انتخاب کنید – که می تواند با یک صندل پاشنه دار و کیف کلاچ لباس با کفش ورزشی و بدنه عرضی بسته به روحیه شما پایین است.

595 پوند ، Preen توسط Thornton Bregazzi ، اکنون آن را بخرید

سرطان

21 ژوئن – 21 ژوئیه

لباس COTTAGECORE


همه ما می دانیم که شما سرطان های پرورش دهنده امنیت ، راحتی خانه خود را دوست دارید ، اما این بدان معنا نیست که کل لباس ورزشی است – زوج در هنگام قله قفل کردن. شما به سمت قطعات زنانه و سبک پرطرفدار جذب شده اید و طرفدار جریان Cottagecore فعلی هستید ، به همین دلیل است که به نظر می رسد این لباس گل و داستانهای دیگر – با پالت رنگ گل رز خاموش و حاشیه های ملایم – کاملاً برای شما ساخته شده است .

95 پوند ، و سایر داستان ها ، اکنون آن را بخرید

LEO

22 ژوئیه – 21 آگوست

لباس تابش آفتاب


شما هرگز کسی را که نباید زیر رادار حرکت کند ، شما عاشق این هستید که در میان رنگهای آفتاب و اشکال جسورانه از مردم جدا شوید. شما در لباس پوشیدن برای یک مناسبت بزرگ هستید اما لزوما علاقه مند به “روند” نیستید ، که فقط به منظور گسترش افق دید شما در هنگام بیان یک جمله است. این لباس Rejina Pyo زردآلو همه جعبه های شما را از بین می برد ، با سایه بی شرمانه و آستین های پف دار منقش تقریباً غیرممکن است.

695 پوند ، Rejina Pyo ، اکنون آن را بخرید

باکره

22 آگوست – 21 سپتامبر

لباس اکو DEADSTOCK


شما بیش از حد فکرگرایان قابل اعتماد و سخت کوشی هستید ، شما باکره ها ممکن است گرایش های کمال گرایانه داشته باشید اما وقتی صحبت از مد می شود تمرکز خود را به خوبی در فضای آگاهانه قرار دهید. پارچه های نوآورانه و ابتکارات پایدار واقعاً فضای تمیز و پاک شما را مجذوب خود می کند ، به همین دلیل است که این لباس بسته بندی شده با چاپ گل و برچسب سازگار با محیط زیست Christy Dawn ساخته شده از پارچه مرده (پارچه اضافی باقی مانده از مارک های دیگر مد که در غیر این صورت به یک محل دفن زباله تبدیل می شود) ) درست در خیابان شما قرار دارد.

235 پوند ، کریستی داون ، اکنون آن را بخرید

ترازو

22 سپتامبر – 22 اکتبر

لباس شیک و چشم نواز


به عنوان یک ترازو به عنوان دیپلماتیک و غیرمجاز بودن شناخته می شوید ، بنابراین جای تعجب نیست که شما از هر چیز خیلی سخیف اجتناب کنید و ترجیح می دهید پارچه های نرم و بافت دار صحبت کنند در مورد کمد لباس شما. این بدان معنا نیست که شما همیشه آن را ایمن بازی می کنید ، و مطمئناً نمی ترسید کمی رنگ و چاپ را آزمایش کنید به شرط آنکه از منطقه راحتی شما دور نباشد. این علامت با کمرهای پایین و دست اندازهای عالی همراه است ، بنابراین لباس های متناسب با اندام مانند این ماکسی های بافتنی زارا یک انتخاب ایده آل را ایجاد می کنند.

49.99 پوند ، زارا ، اکنون آن را بخرید

عقرب

23 اکتبر – 21 نوامبر

لباس سکسی کم کلید


شما علاقه ای به رنگ های تند یا زباله ندارید. به عنوان مرموزترین نشانه زودیاک ، به احتمال زیاد انتخاب یک لباس ظریف تابستانی را انتخاب خواهید کرد ، که به خوبی با جذابیت جنسی طبیعی شما مطابقت دارد خطوط مینیمالیستی و سایه های خاموش – معمولاً سیاه ، بیایید صادق باشیم – هنگام پوشیدن یک مشت واقعی تهیه کنید یک عقرب ، و این شماره Jacquemus با پشت باز و شکاف کناری واقعاً برای روح شما صحبت می کند.

610 پوند ، ژاکموس ، اکنون آن را بخرید

SAGITTARIUS

22 نوامبر – 20 دسامبر

لباس مجلسی


یک سرخابی با حتی تیزبین ترین چشم هیچ کاری به شما نمی کند. شما طرفداران آزادی خواهی خودانگیختگی ، که به همه چیزهایی که پیاده می شوند ، اختصاص داده شده اید ، اشتیاق واقعی به مسافرت ها و جشنواره ها دارید که کمد لباس شما را به عنوان یک روحیه طبیعی برای شما تضمین می کند. این لباس مینی آشیش دارای براقیت کافی برای ارضا کردن است (بله ، حتی شما!) ، در حالی که شبح گشاد وفاداری شما به شکل کلاسیک کافتان را جلب می کند.

1،288 پوند ، آشیش ، هم اکنون آن را بخرید

رویایی ترین ایده های قرارگیری تاریخ بر اساس نشان ستاره ای شما (و میله های شامپاین برای ثور و قدم زدن های غروب خورشید برای عقرب)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>