لباس راحتی از Skims: آنچه را می توان در کف پوش مخصوص Skims خریداری کرد

[ad_1]

زمزمه های پایان قفل شدن ممکن است در گوش مردم پخش شود ، اما ما نمی توانیم اعتماد کنیم هر کسی که می گوید وسواس لباس راحتی آنها همزمان نابود خواهد شد. چه اجازه ورود به میخانه را داشته باشیم یا نه ، بحران کرونا ویروس عشق به همه چیزهای نرم و راحت را برانگیخته است که هیچ نشانه ای از ناپدید شدن را نشان نمی دهد – به این دلیل که هنوز مدتی طولانی از خانه کار خواهیم کرد. زنده باد لباس ورزشی مناسب.

چند مارک لباس راحتی وجود دارد که ما به آنها بدون هیچ لحظه ای تردید به همه همسرانمان توصیه می کنیم: به عنوان مثال Les Girls Les Boys / & Other Stories / Pangaia. و Skims. مارک لباس راحتی متعلق به کیم کارداشیان که تقریباً دیگران را به پست وادارد.

هیاهوی تبلیغاتی درمورد مارک Skims به عنوان یک کل از سال 2018 که شروع به کار کرده است ناشنوا است. این کار با افت مجموعه لباس های Skims شروع شد (اگر می خواهید بدانید ارزش پول شما را دارد بررسی Skims را از دست ندهید) ، و انتشار مجموعه دنج از نزدیک دنبال شد: مجموعه ای از دزدگیرهای راحت ، چاپلوس ، فوق العاده نرم و کاملاً اندازه ، تاپ های لباس راحتی ، کت و شلوارهای پیراهن دار. همه چیز از یک نخ قابل تنفس و کشدار ساخته شده و در پنج رنگ (استخوان ، غروب ، شتر ، دود و عقیق) و اندازه های XXs-5X موجود است – چیزی برای هر نوع بدن ، سبک و رنگ پوست.با اعتباراتی از این دست ، تعجب آور نیست که اولین افت و هر افت بعدی در عرض چند دقیقه به فروش می رسد. بنابراین ، وقتی اخبار a اسکیم ها دوباره پر می شوند اتفاق می افتد ، فقط یک چیز برای آن وجود دارد. شما هشدارهای خود را تنظیم می کنید. لنگ می شوی و شما تپش می زنید. این لباسهای راحتی فازی * سریع * به فروش می رسد.

نشانه شما این است: دنج کیم کارداشیان لباس راحتی خط در حال دوباره پر کردن است ساعت 5 عصر روز سه شنبه 9 مارس، مردم.

من نام تجاری لباس حلال کیم کارداشیان ، Skims را امتحان کردم و این بررسی صادقانه من است

اگر قبلاً به دلیل عدم امکان خرید با ارز خانگی / هزینه های اضافی اضافی در هنگام پرداخت ، خرید را متوقف کرده اید ، لازم به ذکر است که SKIMS بالاخره سایت e-comm خود را تغییر داده دور خرید به عنوان مشتری انگلستان آسان تر است.

از هفته گذشته ، شما می توانید سایت را با GBP با تمام مالیات و عوارض خریداری کنید – به علاوه حمل و نقل ثابت و بدون پرداخت هزینه اضافی هنگام پرداخت. یاس

پس چه بخریم؟ ما در حال ساخت یک خط برای Cogy Knit Jogger هستیم – یک شلوار بافتنی فوق العاده نرم ساخته شده از نخ مخمل خواب دار با کمر بلند و دکمه های سر دست کشیده – قسمت رویه و پارچه گره ای بزرگ و بزرگ (یک جهنده مناسب و آرام یقه جلوی بزرگ و یقه مسخره). همچنین مخزن Cozy Kit Tank که بهترین راه حل برای لباسهای راحتی در تابستان است (یقه گردن مربع شکل * فوق العاده * چاپلوسانه است) و شلوارهای گره ای دلپذیر متناسب که برای راحتی بیشتر مهندسی شده اند. خراب برای انتخاب؟ شرط می بندی.

خرید تمام اسکیم ها

مدتی از خانه کار می کنید؟ ویرایش لباسهای راحتی قفل شده شما را برای مدت طولانی شیک جلوه می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

با ویرایش بهترین تکه های لباس راحتی لباس Skims در زیر ، آماده بازیابی مجدد Skims شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>