لباس زیر لباس زیر زنانه Pantys خط شلوار و شلوار مشت زن بوکس را به بازار عرضه می کند

[ad_1]

در اقدامی عظیم برای ایجاد قاعدگی در مورد قاعدگی ، برند لباس زیر دوره Pantys اولین خط تولید خود را با نیازهای ترنسجندر و غیر دودویی در خط مقدم آغاز کرد.

Boxer نامگذاری شده است و برای هر کسی که پوشیدن محصولات قاعدگی زنانه راحت نیست – مهم نیست چطور شناسایی کنید – جدیدترین موارد اضافه شده به Pantys برای ایجاد مکالمه در مورد نحوه مشاهده قاعدگی و اهمیت سازگاری محصولات است. برای نیازهای همه

آیا واکسن کرونا ویروس بر پریود من تأثیر می گذارد؟ پاسخ داده شده به تمام س youالاتی که در مورد تأثیر ضربه روی چرخه بدن دارید

این برند اصرار داشته است که اعضای جامعه ترانس را در طول مراحل تولید و آزمایش مشارکت دهد تا اطمینان حاصل کند که The Boxer به افرادی که واقعاً به آن نیاز دارند خدمت می کند.

این شلوارک از همان مواد دیگر مجموعه های Pantys ساخته شده است ، از جمله پارچه ضد آب برای جلوگیری از نشت و همچنین لایه های ضد باکتری و ضد قارچ پارچه.


“امیلی اوول” ، مدیر عامل و بنیانگذار Pantys ، می گوید: “قاعدگی جنسیت ندارد – بسیار مهم است که سلامتی و ورود به آن را وارد کنیم.” هدف اصلی ما به عنوان یک مارک دسترسی به محصولات پایدار برای بیشتر و بیشتر مردم

“با پیشرفت برند ، ما متوجه شدیم که مردان ترانس در جامعه چقدر نامرئی هستند و درک کردیم که چگونه می توانیم آنها را توانمند کنیم تا بخشی از مکالمه مربوط به قاعدگی باشند.”

ماریا ادواردا کامارگو ، COO ، مدیر مالی و بنیانگذار Pantys ، افزود: “ما می خواهیم همه در دوران قاعدگی احساس خوشایند کنند.” امروز محصولات قاعدگی موجود در بازار برای زنان ساخته شده و ارتباطات طراحی شده برای مخاطبان زن را تقویت می کند. ، اما این مسئله جدی برای مردان قاعدگی است.“بنابراین ، بوکسور علاوه بر ارائه یک محصول جدید ، باعث ایجاد دید ، راحتی و عملکرد در چرخه قاعدگی مردان ترنس می شود.”

Jonas Mari نویسنده و پادگستر Trans – که در بالا به عنوان مدل The Boxer نشان داده شده است – در انتشار لباسهای زیر قاعدگی که همه کسانی که می خواهند محصولات دوره را بخرند آزاد می شود ، حمایت کرده است.

او می گوید: “قاعدگی آزادی من را محدود می کند ، جایی که نمی توانم در جامعه باشم یا خودم انتخاب کنم.” “مجموعه Pantys نه تنها برای مردان ترنس ، بلکه برای همه افرادی که با محصولات زنانه احساس راحتی نمی کنند بسیار مهم است.”

در اینجا روش های شگفت آور تأثیر هورمون ها بر رنگ مو وجود دارد


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>