لباس سالگرد عروسی شبح کیت میدلتون را بخرید

[ad_1]

دهمین سالگرد ازدواج بر دوک و دوشس کمبریج مبارک! در واقع نمی توانیم باور کنیم که یک دهه کامل از جشن گرفتن آن روز حماسی (چطور همه ما فراموش کرده ایم ، تعطیلات بانکی جایزه گرفتیم) را با مهمانی های خیابانی و ماسک های برش خورده کیت و ویلز بسیار برگزار کردیم.

کیت میدلتون و پرنس ویلیام برای نشان دادن نقطه عطف خاص خود ، دو پرتره جدید شایان ستایش را منتشر کردند و برای اولین بار به کریس فلوید ، عکاس مشهور مشهور شدند ، که مشهورترین عکس این پرتره های Britpop در دهه 1990 با بازی Oasis ، Supergrass و The Verve است. و همچنین سر پل مک کارتنی ، دیوید بووی و دیوید هاکنی هنرمند.


در حالی که کیت میدلتون و پرنس ویلیام 10 سالگرد ازدواج خود را جشن می گیرند ، چرا آنها یادآوری دائمی دلیل بزرگ بودن انگلیس هستند

در پرتره های جدید ، همین هفته در کاخ کنزینگتون در باغ و حیاط گرفته شده است ، کیت به نظر می رسد خود را همیشه زیبا و براق ، با موهای خود را در موج آرام و آرام ، پوشیدن یک لباس شکوفه آبی Ghost Avery Wrap – مارک او به طور منظم به لباسهای تابستانی خود مراجعه می کند. ما آستین های خالص و طراحی زیبا و تکه ای را دوست داریم ، با جلوی مگا چاپلوس آن.


اگر احساسی داشته باشید که قبلاً آن را دیده اید ، اشتباه نمی کنید. اولین بار کیت اولین لباس خیابانی 195 پوندی را در سال 2019 آغاز کرد ، زمانی که این زوج در تور سلطنتی خود در پاکستان بودند و جای تعجب نیست که فروش فوری آن بود. کیت لباس خود را با یک گردنبند براق الماس از Asprey ، که او نیز دارای گوشواره های متناسب با آن است ، تیم کرد.

کیت میدلتون یکی از طرفداران پر و پا قرص مد خیابانی است و برای اثبات این موضوع بهترین صرفه جویی های او در اینجا است

آوریل گذشته ، دوشس با حضور در بی بی سی باعث شور و هیجان شبح دیگری شد کف زدن برای مراقبان ما به خصوص شیک در Ghost Anouk Crepe Midi Dress ، یک لباس گل بنفش و آبی که ما فقط با آن وسواس داشتیم. البته خیلی هم زود فروخته شد.

خوشبختانه برای شما ، اگر لباس فروخته شده Ghost Avery را که لباس کیت در جدیدترین تصاویر سالگرد پوشیده است ، حفر می کنید ، ما در مورد سبک های لباس مشابهی که به نظر شما دوست دارید ، جستجو کرده ایم.

ظاهر زیر را بخرید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>