لباس و ناخن های تطبیق بیلی الیش در جوایز گرمی 2021

[ad_1]

بیلی ایلیش به خاطر زیبایی چشمگیر و شیک پوشی اش مشهور است – موهای دو رنگ برجسته و ریشه های سبز و سبز اخیر ، تا آرایش بدون آرایش. بعلاوه ، خواننده هرگز وقتی صحبت از ظاهر فرش قرمز می شود ناامید نمی شود – مخصوصاً وقتی که صحبت از جوایز گرمی می شود.


سال گذشته در این مراسم ، او یک گروه سفارشی گوچی را برای مطابقت با رنگ موهای خود به نمایش گذاشت ، که با عینک آفتابی گوچی و ناخن های “لوگومانیا” اینچ با نشان گوچی در هر یک ساخته شده بود.

در این سال ، او مسلماً با یک ظاهر جلوه ای تا انگشتی جلوی خودش را گرفت ، یک کت و شلوار صورتی غبارآلود با جزئیات نقره ای و نقوش گل رز ، و یک پوشش صورت و هنر ناخن اکریلیک بلند مطابقت دارد.

شما باید ناخن های * واقعی * گوچی بیلی الیش را در جوایز گرمی 2020 ببینید

بیلی ، که برنده جایزه بهترین آهنگ نوشته شده برای رسانه های تصویری برای “هیچ وقت برای مردن” در کنار برادر و ترانه سرای دیگرش Finneas Baird O’Connell شده است ، همچنین نامزد ضبط سال ، آهنگ سال و بهترین شد پاپ سولو پرفورمنس برای تک آهنگ موفق خود “Everything I Want” ، در مراسم سالانه نیز اجرا شد.

برای اجرا ، او به یک روسری دارای نگین دار ، یک پیراهن دیامانته و دستکش بدون انگشت تبدیل شد ، که به او اجازه می داد ناخن های بیانیه خود را نشان دهد.

به دنبال موهای فرش قرمز و آرایش بیشتر هستید؟ بررسی نهایی ما از جوایز گرمی امسال را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>