لذت زنانه در انجمن باید برای برابری ارگاسم در اولویت قرار گیرد

[ad_1]

اولین باری که پورن تماشا کردم مجذوبم شد. من به خانه یکی از دوستانم رسیده بودم تا گروهی از دختران 15 ساله دیگر را که در اطراف تلویزیون جمع شده بودند ، تماشا می کردم که یک زن بلوند در حال تف دادن به یک آلت تناسلی مرد است در حالی که نفر دوم او را از پشت می کوبد. او ناله می کرد. مردها مثل یک جفت والور گرسنه غرغر می کردند. فکر کردم این رابطه جنسی است. F * ck ساعت ها آنجا نشسته بودیم و با شدت گرفتن صحنه ها ، سکوت می کردیم. زنان جوان در حالی که مردهای مسن سیلی زدن به معاملات نرم و صاف خود ، پدر را فریاد می زدند افرادی که روی صورت یکدیگر نشسته اند و از لذت ناله می کنند. گنگبانگ بازگشت به عقب عیاشی ها ما همه آن را تماشا کردیم. و سپس هولا هاپس را خوردیم.

امروزه ، پورنو جریان اصلی در “وب سایت های لوله ای” مورد استفاده قرار می گیرد: Xtube ، YouPorn ، RedTube و یکی از آنها که همه آنها را اداره می کند ، Pornhub ، که در سال 2007 راه اندازی شد. در سال 2019 ، Pornhub گزارش داد که بیش از 42 میلیارد بازدید از سایت خود با یک روزانه به طور متوسط ​​115 میلیون بازدید. به بیان این که ، این تعداد جمعیت کانادا ، استرالیا ، لهستان و هلند است.

برترین سایت های پورنو اخلاقی که شامل قدرت و قدرت می شوند

حجم زیاد و تنوع پورنو موجود در این وب سایت ها حیرت انگیز است. فیلترهایی متناسب با هرگونه تمایل جنسی و طلسم فکری وجود دارد که از “پرستار کودک” گرفته تا “کارتون” می توانید استفاده کنید. همانطور که در قانون 34 قانون اینترنت معروف است: اگر وجود داشته باشد ، پورنو وجود دارد.

با این حال لذت پورن زنانه در پورن معمولی تقریباً هرگز جدی گرفته نمی شود. اصلاً واقعاً مورد توجه قرار نگرفته است. یک مطالعه در سال 2017 در ژورنال تحقیقات جنسی نشان داد که در پنجاه فیلم پربیننده پربازدید در همه زمان ها ، تنها 18٪ حاوی نشانه های دیداری یا کلامی است که لذت زنانه را نشان می دهد ، در حالی که 78٪ لذت مردانه را نشان می دهد. به نظر خیلی زیاد اتفاقی است ، بنابراین ، لذت زن نیز به ندرت در جامعه جدی گرفته می شود.

اسکارلت کورتیس هنگامی که به پادکست من آمد و در مورد کمپین “Girls Wank Too” خود صحبت کرد ، در مورد این صحبت کرد ، که به عنوان راهی برای پاک کردن برخی از تابوهای مربوط به استمنا female زنان به امید توانمند سازی زنان برای لذت بردن از شرم ، راه اندازی شد. کورتیس گفت: “من از همان دوران نوجوانی مانند بسیاری از زنان خودارضایی کردم.” “وقتی کارم را شروع کردم ، واقعاً فکر کردم که شرور هستم. مثل اینکه فکر می کردم این نشانه ای است که مشکلی برایم پیش آمده است. وقتی این کار را کردم ، مثل “دیگر هرگز نبودم.” این آخرین بار بود ، خیلی ناخالص بود. “

کورتیس توضیح داد که چگونه او و بسیاری دیگر از دوستان زنش احساس می کردند که خودارضایی را اختراع کرده اند زیرا این چیزی نبوده است که آنها هرگز در مورد یکدیگر صحبت کرده باشند. هدف او از این کارزار صرفاً تشویق زنان به صحبت در مورد استمنا بود ، زیرا این تنها راهی است که شما می توانید با تابو کنار بیایید و زنان را قادر می کنید تا لذت خود را تا حدی که بتوانند آنچه را در رختخواب دوست دارند بیاموزند. این یک رابطه اساسی برای رابطه جنسی خوب است ، زیرا اگر شما نمی دانید که به چه چیزی علاقه دارید ، چگونه می توانید این امر را به یک شریک زندگی منتقل کنید؟

من این را به سختی یاد گرفتم وقتی در اوایل بیست سالگی ، پسری که قصد داشتم با او رابطه داشته باشم از من پرسید که “دوست دارم”. خشکم زد. چیزی که دوست داشتم تنها بودن در رختخواب با ویبراتورم بود. “من نمی دانم ،” پوزخند زدم. ده دقیقه بعد ، او داشت از روی من پایین می آمد. احساس خوبی نداشت – به نوعی مثل اینکه یک حلزون حلزون در حال گشتن برای گنج است – اما من خیلی خجالت کشیده ام که چیزی نگویم. بنابراین من فقط به او اجازه دادم که با این کار کنار بیاید در حالی که فکر می کردم آنچه را که بعد از ظهر باید از Sainsbury بخرم باید خریداری کنم.

“قاب بندی” ترکیبی از استمنا and و ذهن آگاهی است که خانم ها از آن سیر نمی شوند

صحبت در مورد استمنا female زنانه در سال 2021 موضوع جدیدی نیست پشم گوسفند با افتخار به کلیپی از سخنرانی باراک اوباما در یک برنامه تلویزیونی فرقه ای به همین نام ، خودارضایی کرد. یا اینکه چگونه میکائلا کوئل در حالی که در اولین سریال تلویزیونی خود ، آدامس ، تظاهر می کند بیانسه است ، دچار لرزش شد. سپس لیست طولانی مشاهیر زن را در نظر بگیرید که با صحبت صریح در مورد آن ، از اما واتسون و گوینت پالترو گرفته تا لنا دانهام ، بدنبال استمنا خود را از بین ببرند. سرانجام ، ما به جایی رسیده ایم که دیگر احساس نمی کند زنان از دست می روند باید چنین اقدامی شرم آور باشد.

اما برای رسیدن به اینجا مدت زمان زیادی طول کشیده است و تبعات رشد در جامعه ای که باعث ایجاد انگ زنانه در لذت زنان می شود هنوز در روابط در سراسر جهان احساس می شود.

از این رو است که چرا چیزی به نام شکاف ارگاسم داریم ، اصطلاحی که توسط لوری مینتس ، استاد دانشگاه فلوریدا ، نویسنده بی روح شدن: چرا برابری ارگاسم مهم است – و چگونه می توان آن را بدست آورد. شکاف ارگاسم به این واقعیت اشاره دارد که زنان دگرجنسگرا به طور متوسط ​​ارگاسم کمتری نسبت به مردان دگرجنسگرا دارند. مینتز در کتاب خود به مطالعه ای در سال 2016 از آرشیو رفتار جنسی اشاره کرده است که بیش از 52،500 بزرگسال آمریکایی را بررسی کرده است و نشان داده است که 95٪ از مردان مستقیم در طول رابطه جنسی معمولاً یا همیشه به ارگاسم می رسند ، در حالی که این فقط 65٪ از زنان دگرجنسگرا است.

مسئله ، به گفته مینتز ، این است که در زمینه تحریک کلیتور ، که برای بیشتر زنان لازم است ، درک کافی فرهنگی وجود ندارد. بله ، این نادانی تا حدودی توسط پورنو تقویت می شود زیرا ، همانطور که سیندی گالوپ ، پیشگام رابطه اجتماعی ، در یک سخنرانی ویروسی TED 2009 اشاره کرد ، ما تمایل نداریم که تحریک کلیتور را در فیلم های اصلی پورنو ببینیم ، جایی که زنان به نظر می رسد سریعتر از آنچه شما می توانید بگویید “ارگاسم”.

وقت آن است که اولویت بندی لذت زنان در پورنو که بیشتر مردم مشاهده می کنند ، یعنی چیزهایی که در سایت های لوله پیدا می کنید ، شروع شود. در غیر این صورت ، زنان در ساختن آن غلبه می کنند و قبل از اینکه شما آن را بشناسید ، آن حلزونی که در واژن شما شکاف خورده است به دور بقیه می لغزد.

‘این یک عصاره ویرایش شده از اولین کتاب اولیویا است ، عشق هزاره (چهارمین املاک) که امروز منتشر شده است! اولیویا نویسنده ارشد سبک زندگی در ایندیپندنت است. ‘

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>