لزلی گریس در ارتفاعات و نقش او در زندگی

[ad_1]

در اواخر مصاحبه ما ، در ارتفاعات ستاره لزلی گریس شروع به اشکال می کند. او در حال بازگویی داستان چگونگی کمک به او در سالن مادرش در نیویورک برونکس و چقدر یک فیلم مانند در ارتفاعات، که به دنبال نشان دادن تجربه Latinx با تمام شکوه شادی آور است ، می تواند به او کمک کند.

سخت نیست که در عوض احساساتی شوید زیرا قابل لمس است که این فیلم برای او و جامعه اش چه معنی دارد. در ارتفاعات، بر اساس موزیکال خالق همیلتون ، لین مانوئل میراندا به همین نام ، گروهی از مهاجران نسل اول را دنبال می کند که در سراسر پورتوریکو ، کوبا و کشورهای مختلف در حال آواز خواندن و رقصیدن در مبارزات ، شادی و روابطشان در نوک شمال منهتن . در حالی که این به تجربه Latinx در مورد پرسش های نمایندگی و هویت صحبت می کند ، اما همچنین از جامعه ، فشار خانواده و سازش با خود صحبت می کند – چیزی که فیلم را به یک داستان برای همه تبدیل می کند.


در قلب همه چیز نینا روزاریو ، لسی گریس است که بر خلاف رویاهای پدر و جامعه اش می رود و دانشگاه استنفورد را ترک می کند و با حمل راز و شرم خود به محله برمی گردد. اما در حالی که این ممکن است اولین نقش 26 ساله در صفحه بزرگ باشد ، او قبلاً سه نامزد دریافت جایزه گرمی لاتین به نام خود ، همکاری با افرادی مانند بکی جی و مالوما و یک میلیون دنبال کننده اینستاگرام به نام او را کسب کرده است – اما این مانع از شک او به خودش نشد ، همانطور که فهمیدم وقتی به خانه LA او بزرگنمایی کردیم.

در اینجا ، لزلی در مورد احساس “بی لیاقتی” برای بازی در فیلم صحبت می کند ، دفعاتی که پس از انتقال به یک محله متنوع از کودکی و آنچه را که به جوان ترش که کار می کرد باید توضیح می داد “چگونه نگاه می کنم” در سالن مادرش برونکس

در ارتفاعات sen-fricking-ensational است! من عاشق این هستم که چگونه با بازنمایی و لذت همزمان مقابله می کند ، که بسیار قدرتمند است. وقتی در حال فیلمبرداری بودید چقدر فکر می کردید ، “وای ، این وقتی در جوانی بودم اینقدر به من کمک می کرد”؟

ما همیشه به آن فکر می کردیم! من تقریباً از این تجربه احساس بی لیاقتی می کردم زیرا می دانستم که بسیاری از افراد این مشکل را ندارند. هیچ یک از ما واقعاً افراد روی صفحه نمایش شبیه ما نبوده ایم ، و بسیاری از اوقات افراد زیادی در جامعه Latinx ، به ویژه جامعه آفریقایی-لاتین ، واقعاً وقتی خودمان را ملاقات می کردیم ، خودشان را روی صفحه نمی بینند. داستانهایی درباره جامعه Latinx. من واقعاً احساس بی لیاقتی می کردم و در اولین اجرای خود به عنوان بازیگر ، از این امتیاز برخوردار شدم. من اهل نیویورک هستم ، من در ارتفاعات دارای خانواده ای هستم که بارها به صحنه برخوردند و آنها مانند “یو ، این بلوک من است. اینجا چه می کنی؟ اینجا چیزی تیراندازی می کنی؟”


عشق به آن – آیا خانواده شما فقط در صحنه شرکت شما را در صحنه خجالت زده اند؟

گاهی! این فقط باعث لذت بیشتر و احساس سورئال بودن آن شد. همچنین این نوار را تعیین می کند ، “حالا ما این کار را انجام داده ایم ، می توانیم حتی بزرگتر هم ببینیم!” این چیزی است که ما از همه می خواهیم ، فارغ از اینکه اهل کجا باشید ، خواه بخشی از جامعه Latinx باشید یا نباشید ، این فیلم را تماشا کنید و احساس کنید ، به خصوص دختران و پسران کوچک و نسل جوانی که به دنبال دیدن شخصی هستند این ممکن است روی صفحه متفاوت باشد ، تا آنها بگویند ، “من می توانم رویای بزرگتری داشته باشم. آنها این کار را کردند ، من حتی می توانم رویای بزرگتری داشته باشم. ” برقی بود و اعتبار داشت که بتوانم هر روز بر روی مجموعه ای شبیه به آن در مکانی که برایم خیلی آشنا است راه بروم.

سفر شخصی شما با اعتبار سنجی و یافتن اعتبار چگونه بوده است؟

خوب ، به دلایل زیادی این تجربه از نظر اعتبار سنجی برای من یک تجربه بزرگ بود. من از نکات زیادی با نینا رابطه برقرار کردم که وقتی به استنفورد می رود کمی احساس “متمایز شدن” می کند. من در برانکس به دنیا آمدم ، در یونکرز بزرگ شدم و سپس وقتی 10 ساله بودم ، به دیوی فلوریدا نقل مکان کردیم ، جایی که تنوع زیادی وجود نداشت ، حداقل در سال 2005 که کلاس پنجم بودم ، نه. قبل از آن هرگز مجبور نبودم واقعاً توضیح دهم که هستم یا چگونه به نظر می رسم ، و هرگز نمی دانستم که این حتی سوالی است که مردم از مردم می پرسند ، زیرا من در یک قابلمه ذوب بزرگ شده ام. من بزرگ شده ام که به مدرسه رفتن با افرادی می رفتم که از همه جا بودند ، به نظر من متفاوت بودند و هیچ جای س toال دیگری در این مورد وجود نداشت.

من همچنین با مادری بزرگ شدم که صاحب یک سالن در یکی از بلوک های برانکس بود و دیدم انواع زنها و انواع زیبایی ها به در وارد می شوند. بنابراین به همان روشی که نینا به استنفورد می رود و باید پاسخ دهد که در یک فضای سفید عمدتا کیست ، من مجبور شدم این کار را در 10 سالگی انجام دهم بدون اینکه زبان زیادی برای آن داشته باشم. از طریق نینا ، من توانستم بسیاری از تجربیات را پردازش کنم که حتی فکر نمی کردم روی من تأثیر بگذارد. این تأثیر من بر چگونگی گفتگو با خودم ، چگونگی کوچک شدن خودم حتی در صنعت موسیقی و آفرو لاتین بودن بود ، این به چه معناست و چگونه بر من تأثیر گذاشت.


در ارتفاعات سرانجام در مورد نداشتن سقف شیشه ای رویاها است ، صرف نظر از اینکه از کجا هستید و یا از کجا هستید. آیا تاکنون احساس کرده اید که رویاهای شما سقف شیشه ای وجود دارد؟

آره حتی تازه وارد این کار شدم و یک هنرمند موسیقی بودم و هیچ وقت در صفحه نمایش کاری نکرده ام و این فیلم بسیار بزرگی با لین مانوئل میراندا و جون ام چو (کارگردان فیلم Crazy Rich Asians) و بازی با پدرم ، جیمی فریب Smits در این فیلم – چه هک ؟! به نوعی مثل من بود ، “من فقط یک هنرمند کوچک موسیقی هستم. من چیزهایی ساخته ام و خیلی سخت کار کرده ام! ‘ من همه اینها را در نینا گذاشتم. به همان روشی که او احساس می کند راهی به استنفورد پیدا کرده است ، این به نوعی استنفورد من بود ، احساس می کرد: “من باید ثابت کنم که می توانم این کار را انجام دهم!”

در آن لحظه ها ، وقتی احساس می کنید ، “این وقت من است” ، بارها با مانعی روبرو شده اید. بنابراین ، داشتن این فرصت برای بازی در نقش نینا به روشی صادقانه و واقعی قطعاً راهی برای پس گرفتن غرور در داستان خودم و خانواده ام و افرادی که من می شناسم مانند دختران سالن فیلم هستند. من به عنوان یک دختر سالن در میز جلو در مشاغل خانوادگی مادرم بزرگ شدم ، به معنای واقعی کلمه که سالن او را در چند بلوک از جایی که در تمام تابستان تیراندازی کردیم ، داشت. آن داستان ها برای من معنی داشتند و برای همه ما معنی داشتند. اینکه بتوانم بخشی از گفتن آن داستان به روشی باشکوه باشم به من اجازه داد آن را پس بگیرم ، به همه ما اجازه داد تا غرور و افتخار را در مورد آنچه که هستیم بازیابی کنیم و آن سقف شیشه ای را بشکنیم.

اگر بتوانید به آن دختری که در آن پیشخوان کار می کرد برگردید و به مادرتان در سالن کمک کنید ، چه می خواهید به او بگویید؟

اوه ، من احساساتی هستم که فقط به آن فکر می کنم. آن زمان ها برای من و خواهرانم و خانواده ما شکل می گیرد. آنها از زیباترین دوران زندگی من بودند. من برای آنها بسیار ارزش قائل هستم و اکنون همه آنها را بسیار بیشتر گرامی می دارم ، زیرا آنها با اطلاع از زیبایی و جادویی که در تجربیات ما وجود دارد ، به من اطلاع دادند که به من اجازه می دهد در یک پروژه زیبا مانند این پروژه که دارای اهداف بسیار زیادی است قدم بردارم. بعضی اوقات وقتی که در حال گذراندن آن هستیم ، چشمانمان را به زیبایی اطرافمان می بندیم زیرا فکر می کنیم رویاهای ما و خوشبختی ما در آنجا وجود دارد ، و اینجا درست نیست.

من به او گفتم ، “آن را بیشتر خیس کن ، تا جایی که می توانی آن را خیس کن ، زیرا تجربه شما غنی و ارزشمند است و شخص دیگری با دانستن همه این داستان ها احساس می کند از شما بسیار معتبر است.” این همان چیزی است که من به هر کسی ، هر کجا که بلوک شما باشد ، یا یک محله کوچک یا یک شهر بزرگ ، بگویم ، بدانید که تجربیات شما ارزش زیادی دارد و ممکن است کسی نیاز به شنیدن داستان شما داشته باشد تا احساس کند که داستان او معتبر است.

در The Heights اکنون در سینماها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>