لوازم آرایشی و بهداشتی BECCA در حال بستن درهای خود است تا سپتامبر 2021

[ad_1]

بگو اینطور نیست! لوازم آرایشی و بهداشتی BECCA ، نام تجاری متولد Aussie ، که بیشتر به خاطر محصولات رنگ درخشان و درخشانش شهرت دارد ، اخیراً اعلام کرده است که در سپتامبر 2021 درهای خود را برای همیشه می بندد و شیطان زیبایی در همه ما نمی تواند آن را بپذیرد.

BECCA در سال 2001 در پرت استرالیا تاسیس شد ، فرزندی از ربکا موریس ویلیامز بود که کار خود را به عنوان یک آرایشگر آغاز کرد و سرخوردگی او از بازار آرایش ، وی را به ایجاد بنیاد خود سوق داد. BECCA طی یک دهه از یک مارک کوچک به یک فرقه رشد کرد و از درون بیش از یک کلیشه درخشید.

آنها از آن زمان به بعد مشغول هستند ، و با داشتن زیبایی ، بی عاصیت و بی دردسر ، پذیرایی از نوزادان درخشان را با منصفانه ترین و عمیق ترین رنگ پوست انجام می دهند. چه چیزی را آنجا دوست ندارم!

بکا در سال 2016 توسط غول زیبایی مشاغل Estée Lauder خریداری شد ، اما به دلیل تخفیف شرایط و شرایط فعلی خرده فروشی COVID-19 ، عمر آنها کوتاه مدت بود و آنها اعلام کردند نام تجاری در این پست اینستاگرام در حال بسته شدن است. هواداران و اهالی صنعت را شوکه کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کامیلا کی ، مدیر زیبایی برای GLAMOR می گوید: “برای من آنها اولین مارک های اوایل سال 2000 بودند که مفهوم درخشش را به دست آوردند و دارای بافت های شگفت انگیز و کاملاً شگفت انگیزی بودند.”

نوستالژی ما را سخت ضربه زده است ، و ما به یاد داشته ایم برخی از بزرگترین و بزرگترین همکاری های مشهور با افراد مشهور مانند یکی از ستاره های جلد سابق ما Chrissy Teigen و مجموعه Cravings براق او ، Youtuber و MUA Jaclyn Hill با مجموعه شامپاین خود ، باربارا فریرا ستاره سرخوشی و او برجسته ، در میان دیگران. آیا باشگاه BFF Khloe Kardashian X Malika Haqq را به یاد دارید؟ خیلی جالب.

جدیدترین مجموعه تعویض نور به دلیل داشتن رنگ نرم ، براق و محکم نور شیفت لکه دار ، و حجاب اتمام دهنده فیلتر منافذ ، در حال تبدیل شدن به محبوب ترین ویراستاران زیبایی بود. هر دو به عنوان راه حلهای مناسب برای بزرگنمایی آرایش بدون آرایش آرزو می کردند.

لوازم آرایشی BECCA یک مرطوب کننده رنگی برای روزهای آرایش بدون آرایش راه اندازی کرده است ، بنابراین ما تقریباً در هر سایه آن را امتحان کردیم

برخی از آثار کلاسیک که BECCA تأیید می کند بدون آنها زندگی می کنند شامل Etern-Matte Poreless Priming Perfectors است. اگر هنوز هم نام ادبیات انگشتان شما را روی دکمه خرید هیپنوتیزم نکرده است ، این واقعیت که این کودک ما را در برخی از داغترین ها مات نگه داشته است [I]’Summer Girl Summer'[/i] ما تا به حال داشته ایم ، ما آماده ایم که این آغازگر را در 21 ژوئن و بعد از آن مورد انتقاد قرار دهیم. * در سبد قرار می دهد *

بدخواهان Millenial / Gen Z Tik Tok به زودی در عزادار اصلاح کننده مرسوم و جذاب چشم که بر برنامه حاکم است سوگ می خورند. قابلمه کانسیلر با قدرت پاک کردن زیر چشم با قدرت زیر چشم ارائه می شود و ما کاملاً نمی دانیم به کجا مراجعه کنیم؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیوستی که ما برای این محصولات داریم این خداحافظی را بسیار دشوار خواهد کرد ، بنابراین ما محصولات مورد علاقه مطلوب BECCA لوازم آرایشی و بهداشتی را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید از آنها دوام بیاورید. به یاد داشته باشید یک بار آنها رفته اند … آنها رفته اند!

در مورد لوازم آرایشی BECCA: ما شما را دوست داریم … برای همیشه و همیشه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>