لورا ویتمور برای سلامتی روان ، خوشبختی و اهمیت صحبت کردن در مورد هک ها.

[ad_1]

پیش از نوبت او میزبان بازگشت طولانی مدت انتظار جزیره عشق (نه چندان دور مردها) مومیایی همیشه با شکوه – و کاملاً جدید – خانم لورا ویتمور برای GLAMOR از پد لندن (و استودیوی خانگی بسیار شیطانی) برای My Glamifesto For Life این هفته صحبت می کند. دی جی ، نویسنده ، بازیگر و مجری برنامه های خود را در زمینه مدیریت سلامت روان و چگونگی احساس فریبندگی فوری فریاد می زند (ملکه رقصنده ابا و دور زدن با ویژگی های چپستیک). اشتیاق او به مبارزه برای حقوق زنان و اینکه چگونه وی به عنوان سفیر جدید لایبوی معتقد است که بسیار مهم است که زنان در مورد پول و امور مالی خود گشوده شوند.

“من فکر می کنم واقعاً مهم است که ما بتوانیم در مورد پول صحبت کنیم ، تا مطمئن شویم که برای ما ارزش قائل شده و آنچه را که شایسته آن بوده ایم به دست می آوریم.

او همچنین نشان می دهد که چه چیزی نمی تواند بدون آن زندگی کند (متأسفم از آیین استرلینگ ، شوهرها ممکن است در جایگاه دوم قرار بگیرند) و دوست دارد که میراث او چیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانترا روزانه من …

مانترا روزانه من است ، و من این را می دزدم زیرا این یک غزل ترانه است ، این است: “هیچ کس نمی تواند زندگی شما را تغییر دهد مگر شما.” و این از آن آهنگ کلاسیک و درخشان Hold On توسط گروه دختران دهه 90 ویلسون فیلیپس است. و من آن را خیلی دوست دارم به طوری که من در واقع عنوان کتاب خود را صدا کردم. این چیزی است که من بارها و بارها در ذهنم می گویم. من سالهاست که آن را انجام می دهم. اگر در شرایطی هرگز احساس ناتوانی می کنم و احساس می کنم باید توانمند شوم و مقداری کنترل می کنم: “هیچ کس نمی تواند زندگی شما را تغییر دهد مگر شما”

تقویت کننده فوری خلق و خوی من …

فقط آهنگی که شما را به زمان خاصی از زندگی برمی گرداند. و این می تواند هر چیزی از ABBA باشد که من را به یاد یک تعطیلات واقعا دوست داشتنی می اندازد ، یا مادر من نیز آن آهنگ را دوست دارد ، ملکه ی رقصان. یا جاستین تیمبرلیک ، نمی توان احساس را متوقف کرد. یا Fleetwood Mac ، هر کجا.

چگونه سلامت روان خود را مدیریت می کنید؟

این به دلیل احساسات و احساس شما روز به روز متفاوت است. بنابراین می توانید هر موقعیتی را که پیش می آید بگیرید. من حدس می زنم مهمترین کاری که می توانید انجام دهید ، وقتی صحبت از سلامت روان می شود ، فقط تصدیق آن است و قبول دارید که بعضی روزها احساس بدی دارید و می گویید ، “امروز ، من ناراحت هستم. و این اشکالی ندارد.” من فکر می کنم در بسیاری از مواقع ، وقتی چیزها را پر می کنیم یا با سلامت روان کار نمی کنیم ، این مدیریت بد است. بنابراین فقط مهمترین چیز فقط آگاهی است ، امروز یک روز بد است ، فردا بهتر خواهد شد.

بیشتر منتظر چه چیزی هستید ، همه گیری را ارسال کنید؟

من بیشتر منتظر سفر هستم. من در یک جا ماندن خوب نیستم و مدت زیادی است که الاغم را اینجا ، در خانه ام نشسته ام. و همینطور دیدن خانواده باشد ، زیرا خانواده من در کشور دیگری هستند. آنها در ایرلند هستند. من سال بسیار کمی را معمولاً در یک کشور می گذرانم. بنابراین نمی توانم صبر کنم تا فقط سوار هواپیما ، قایق ، قطار یا حتی پیاده روی طولانی شوم.

بهترین چیزی که در یک سال گذشته آموخته اید چیست؟

در واقع چیزهای زیادی آموخته ام. و من سعی می کنم به همان اندازه مثبت را از یک وضعیت منفی خارج کنم. اما احتمالاً هنوز هم باید باشم حضور در زمان حال اشکالی ندارد. وقتی برای اولین بار به ما گفتند قفل است ، سه هفته بود ، سپس سه هفته دیگر بود. و برنامه ریزی از قبل بسیار سخت بود. و من کسی هستم که همیشه “کار بعدی من چیست؟” بنابراین فکر کردم واقعاً برای من خوب است که بی حرکت باشم ، حتی اگر خلاف میل من باشد.

چه چیزی باعث می شود احساس شور کنید؟

خیلی چیزها ، چیزهایی که من به آنها اهمیت می دهم. عجیب است ، زیرا گاهی اوقات من احساسات بیشتری نسبت به علل دیگران احساس می کنم. من همیشه راحت ترم که می توانم در مورد چیزهای دیگران صحبت کنم تا برای خودم. نمی دانم چرا چنین است. بنابراین وقتی احساس می کنم بی عدالتی وجود دارد یا همه چیز عادلانه نیست و من نسبت به زندگی ممتازی که داشته ام بسیار آگاه هستم ، یک زندگی نسبتاً ممتاز در مقایسه با بسیاری از افراد. بنابراین من با دیدن بی عدالتی ها و چیزهایی که فکر می کنم فقط منصفانه نیستند ، به دلیل محل تولد شما ، به دلیل ظاهر شما بسیار احساساتی می شوم. و مخصوصاً کارهایی که باید با زنان انجام شود. من به عنوان یک زن که توسط یک مادر تنها بزرگ شده ام ، بسیار خوش شانس بودم و همه زنان در آن شرایط نمی توانند به همان اندازه خوش شانس باشند.


چگونه تصمیمات مالی هوشمند می گیرید؟

آسان تر از گفتن ، اما فکر می کنم فقط در مورد آن صحبت کردن. بنابراین لایبوی این بررسی را اخیراً انجام داده است ، فقط زنان را بررسی کرده است و صحبت از امور مالی و اقتصادی آنها را نشان می دهد. و طبق این تحقیق در میان این زنان زیر 40 سال ، [they found] که بیشتر ما ترجیح می دهیم در مورد برخی از بیماری های پزشکی شرم آور صحبت کنیم ، یا در مورد مردان یا زنان یا روابط صحبت خواهیم کرد ، اما در مورد امور مالی صحبت نخواهیم کرد. و من نمی دانم ، آیا دلیل آن این است که اطراف آن شرم آور است؟ یا احساس خجالت می کنیم؟ یا فقط احساس نمی شود که در مورد پول صحبت کنیم؟ این موضوع کمی موضوع چربی است.
اما من فکر می کنم واقعاً مهم است که ما بتوانیم در مورد آن صحبت کنیم ، تا مطمئن شویم که برای ما ارزش قائل شده ایم و آنچه را که شایسته آن هستیم به دست می آوریم. و همچنین ، این بخشی از زندگی است. ما می گوییم پول اولویت شماره یک نیست ، اما به شما امتیاز می دهد. و بسیار مهم است که کمی پشتوانه داشته باشید …. ببینید چه اتفاقی افتاد در سال گذشته. مردم شغل خود را از دست دادند. و صرف اندکی پس انداز صرف نظر از مقیاس شما ، بسیار مهم بود. و من فکر می کنم ما باید بیشتر در مورد پول صحبت کنیم.

هک بودجه نهایی با حمایت متخصص برای هر نوع هزینه کننده

بدون چه کسی یا چه چیزی نمی توانستید زندگی کنید؟

من می خواهم بگویم ، بدیهی است که خانواده من و شریک زندگی من درخشان هستند. اما آیا می دانید چه چیزی؟ تلفن من نیز بسیار مفید است! من می خواهم یک فرد واقعاً وحشتناک باشم تا بگویم که من بدون تلفن خود نمی توانم این کار را انجام دهم. مخصوصاً در حین قفل کردن ، زیرا این روش من برای برقراری ارتباط با خانواده ام بود.
و من فکر می کنم که فناوری واقعاً در نوع خودش قرار گرفته است. منفی زیادی به همراه دارد ، اما یافتن نکات مثبت در آن … بنابراین من از شریک زندگی خود متاسفم ، اما من احتمالاً بدون تلفن خود نمی توانستم زندگی کنم.

زرق و برق برای شما چه معنی دارد؟

زرق و برق به معنای اعتماد به نفس است. و من فکر می کنم تفسیرهای مختلفی از آن کلمه می تواند وجود داشته باشد ، و من فکر می کنم که این واژه دوباره آن را پس گرفته است. مانند آنچه مجله GLAMOR نیز انجام می دهد ، زیرا در مورد بسیاری از موضوعات مختلف صحبت می کند. و من فکر می کنم که یک اعتماد به نفس در پشت زرق و برق وجود دارد ، زیرا شما به کسی فکر می کنید که یک زرق و برق داشته باشد ، اما من همیشه فکر می کنم وقتی بهترین حالت را احساس می کنید بهترین ظاهر خود را دارید. و من فکر می کنم که این امر توام با اعتماد به نفس است.

چه موقع بیشتر احساس glam می کنید؟

وقتی احساس اعتماد به نفس می کنم بیشتر احساس برزخ می کنم. و این می تواند هر چیزی باشد. عجیب است ، زیرا گاهی اوقات من می توانم در یک رویداد عظیم کار کنم ، یا می توانم در BAFTA ها یا بریتانیایی ها باشم و تا نه سال لباس بپوشم ، اما در کنار میخانه ها ، با همسرانم احساس جذابیت بیشتری می کنم. عجیب است اما یک چیز کوچک من ، یک هک زیبایی کوچک من فقط رژ لب قرمز است. رژ لب قرمز در کیف دستی می تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد ، حتی اگر از لباس فعال استفاده می کنید.

برای مشاوره به چه کسی مراجعه می کنید؟

فقط همسران من. آنها خبره ترین افرادی هستند که من می دانم چه کسی می تواند به من کمک کند. و من فکر می کنم گاهی اوقات می توانیم کاری را که یک گفتگوی خوب با دوست شما انجام می دهد ، امری بدیهی تلقی کنیم. بعضی اوقات زندگی ممکن است کمی طاقت فرسا باشد و گاهی اوقات تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک همسر ، یکی از بهترین همسران خود را فراخوانی کنید و فقط عصبانی شوید. و سپس ناگهان ، شما جهان را مرتب کرده اید.

بزرگترین دستاورد شما چیست؟

فشردن یک نوزاد از واژن من ، و هنوز هم می توانم بعد از آن بنشینم!

کریستین کوین و سایر افراد مشهوری که امسال از نوزادان استقبال کرده اند

چگونه با شکست مقابله می کنید؟

من واقعاً چیزهای زیادی در مورد شکست طی چند سال گذشته آموخته ام ، و در مورد آن با مردم صحبت کرده ام. از آنجا که من یک برنامه رادیویی در بی بی سی دارم ، و با بسیاری از ستارگان عظیم ، افراد بسیار موفق و تک تک افرادی که مصاحبه می کنم در مورد شکست صحبت کرده اند ، و اینکه چطور شکست برای رسیدن به موفقیت بسیار مهم بوده است. چون مثل آن است ، چگونه نمی توانید خوشحال باشید که نمی دانید غمگین چیست؟ اگر نمی دانید شکست چیست چگونه می تواند موفق باشد؟ بنابراین فکر می کنم هر بار که در کاری شکست می خورم ، که بسیار زیاد است ، فکر می کنم در طرح بزرگ مسائل ، به من در موفقیت بیشتر کمک خواهد کرد.

بهترین روش برای کف زدن در برابر زن ستیزی چیست؟

در مورد آن صحبت کنید! مثل هر چیز ، همه چیز به ارتباطات برمی گردد. و من فکر می کنم قدرت در اعداد وجود دارد. و در چند سال گذشته ، خواهرخواندگی قوی است. زیرا در گذشته بعضی اوقات ، و این اتفاق می افتد ، زنان در برابر یکدیگر قرار می گیرند. وقتی من برای اولین بار از تلویزیون شروع کردم ، مثل این است که “چه کسی آن را بهتر پوشیده است؟” یا “می خواهید شبیه چه کسی شوید؟” و مردم باید در برابر یکدیگر باشند. در حالی که فکر می کنم وقتی زنان دور هم جمع می شوند می توانند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند.

و این سخت است زیرا در بسیاری از صنایع ، صنعت من می تواند بسیار تحت سلطه مردان باشد. هنگامی که من برای اولین بار در MTV کار خود را شروع کردم ، در مورد میزبانان مرد من بسیار متفاوت از آنچه که هستم صحبت و درباره آنها صحبت می شد. اما من واقعاً هرگز چیزی نگفتم ، زیرا احساس کردم همه زنها اینگونه صحبت می شوند. و سپس من شروع به صحبت با زنان دیگر کردم و سپس فکر کردیم ، “اوه ، در واقع ، هیچ یک از ما از این موضوع خوشحال نیستیم.” بنابراین دور هم جمع شدن و استفاده از آن صدا ، زیرا وقتی زنان دور هم جمع می شوند بسیار قدرتمندتر است.

لورا ویتمور فقط با کف زدن به افرادی که به خاطر تمام پروازهایی که به جزیره لاو داشته و از آنجا انجام داده است ، به او توهین می کنند ، گفت:

عجیب ترین کاری که به نام سلامتی انجام می دهید چیست؟

من کارهای زیادی انجام داده ام. یادم می آید یک بار ، در تعطیلات بودم و از چوب های نگهدارنده به عنوان آلات موسیقی استفاده می کردم ، و می دویدم و با ABBA رقصیدم. و این برای سلامت روان من بسیار خوب بود ، زیرا فقط فکر می کنم احمق بودن خوب است. من فکر می کنم گاهی اوقات به ما گفته می شود که کمی جدی باشید و این مورد خشمگین است. من با یک کمدین زندگی می کنم ، بنابراین چاره ای ندارم. اما احمق بودن واقعاً خوب است. و من فکر می کنم که این یک روش واقعا مهم برای مقابله با سلامت روان است ، زیرا این یک موضوع بسیار جدی است ، اما من فکر می کنم اگر بخندیم و هر جا که ممکن است شوخ طبعی در زندگی پیدا کنیم. من همیشه واقعاً به بچه ها حسادت می کنم ، زیرا وقتی بچه ها بازی می کنند احساس می کنم خیلی سریع می دوند تا زمین بخورند ، فکر می کنم دلم برای آن تنگ شده است. و حتی سگ من ، گاهی اوقات به سگم نگاه می کنم که در پارک در حال دویدن است و مثل این است که “اوه ، من می خواهم کمی از میک باشم.”

کتابی که زندگی شما را تغییر داد چیست؟

چند مورد به دلایل مختلف ، مراحل مختلف زندگی من وجود داشته است. و مواردی وجود دارد که من در زندگی بزرگسالی خود خوانده ام. من فکر می کنم مت هیگ یک نویسنده باورنکردنی است ، دلایل زنده ماندن. دوستم بریت ، در لس آنجلس ، گلنون دویل را به من داد عاشق جنگجو سالها پیش. کتاب بسیار صادقانه. و آیا می دانید واقعاً چه کتابی روی من تأثیر گذاشت؟ این یکی از اولین کتابهایی بود که من در کودکی خوانده ام ، ماتیلدا توسط رولد دال ، که مادر من برای من خوانده است. و سپس ، بارها و بارها خواندم. و این فقط این بچه واقعا قوی بود که بر سختی ها غلبه کرد و در این خانواده به دنیا آمد که قدر او را ندانستند و از این قدرت ها برخوردار بودند. اما من فقط به یاد می آورم که از کودکی می خواندم ، و هنوز هم تا امروز ، می توانم به آن کتاب و شخصیت ها نگاه کنم و هنوز هم چیزهایی را از آن بیرون بیاورم. و آیا می توانم یکی دیگر را انتخاب کنم؟ دکتر سئوس ، اوه ، مکانهایی که خواهید رفت! آه ، این فقط برای یک کتاب کودک است.

می خواهید میراث شما چیست؟

حدس می زنم چیزی دوست داشتنی وجود داشته باشد که شما می توانید کاری انجام دهید تا جهان کمی بهتر شود. نه به نظر می رسد پوچ ، بلکه حتی به کسی لبخند می زند.
یادم می آید ، فکر می کنم این Diane Von Furstenberg ، طراح است که می گوید همه ما عصای جادویی داریم. و بسته به اینکه ما چه کاری انجام می دهیم ، هر شغلی که دارید یا هر کجا که هستید ، و اینکه می توانید از آن استفاده کنید. و این می تواند به سادگی اگر کسی با شما تماس بگیرد و بگوید ، “من واقعاً جایی را می خواهم کار کنم” ، و شاید یک آدرس ایمیل به او بدهم. نه دادن شغل به آنها ، بلکه دادن آدرس ایمیل به آنها یا کمی مشاوره دادن. یا بعضی اوقات دوستانی را برای ملاقات با دوستان دیگر پیدا می کنم ، و این کمی عصای جادویی است ، کمی سکویی است که باید برای کمک به شخص دیگری کمک کنید. یا در مورد یک مسئله اجتماعی صحبت کنید ، زیرا شما کمی از یک سیستم عامل برخوردار هستید.
و من فکر می کنم من دوست دارم که این میراث این باشد که از آن عصای جادویی به نحوی استفاده کردم تا کمی بهتر شود.

لورا با همکاری LayBuy ‘Master Your Money’ را راه اندازی کرده است ، یک کمپین جدید که هدف آن این است که زنان در مورد نگرانی های مالی خود با صراحت بیشتری صحبت کنند و امور مالی خود را برای آینده کنترل کنند. برای شرکت در Laybuy در تمام 5 دقیقه بررسی سلامت مالی ، نکات و مشاوره دسترسی ، و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین Laybuy “Master Your Money”. به سایت www.laybuy.com/uk/master-your-money مراجعه کنید

کلارا آمفو در مورد چگونگی دستیابی به کمال ابرو ، مزایای رقصیدن در اطراف آشپزخانه و عشق او به میراث غنیان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>